Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Kobiet, 800m dowolny  11 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 1500m dowolny  11 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  18. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  19. Kobiet, 200m motylkowy  11 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 200m motylkowy  11 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  22. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  25. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  27. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  29. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  30. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  33. Kobiet, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  35. Kobiet, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  36. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  Open


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W PŁYWANIU
Olsztyn, 24- 25-11-2017


1 - Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego OZP2017-11-24 - 14:45


Konkurencja 1
2017-11-24 - 14:45
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:58.51
2:26.82
2:18.70
2:14.83
2:07.88
2:04.69
2:07.47
2:09.42
2:06.89
1:58.51
Czerniak Monika
Kułakowska Monika
Buko Martyna
Grzesiuk Magdalena
Leończuk Sara
Kotowicz Anna
Kotowicz Anna
Chodyna Monika
Chodyna Monika
Czerniak Monika
00213
00713
00713

00913
00913
00913
00213
00213
00213
Lublin
Gizycko
Olsztynie
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Gorzow Wlkp
Lodz
Szczecin
Lublin
2015
2014
2014
2007
2013
2013
2014
2009
2010
2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat i młodsi

1.Dziuba Monika07MTP KORMORAN Olsztyn2:58.7123838.8845.9848.2945.56
2.Gregorczyk Maja07MTP KORMORAN Olsztyn3:01.7322639.9047.0848.9145.84
3.Kraszewska Dominika07MTP KORMORAN Olsztyn3:16.2117940.5448.6455.2051.83
4.Biernasiuk Milena07UKS PIRAT Elbląg3:24.1515942.4954.2456.5950.83
5.Kasztelan Elwira07UKS MOS EŁK3:33.9613847.5756.6056.6253.17
6.Hanc Aleksandra07UKS MOS EŁK3:39.3212848.2154.80
7.Romanowska Natalia08MTP KORMORAN Olsztyn3:51.1511048.441:03.731:01.2657.72
8.Chrzanowska Zuzanna07MTP KORMORAN Olsztyn4:03.059447.651:00.731:11.481:03.19

11 lat

1.Kupis Aleksandra06MTP KORMORAN Olsztyn2:31.6239034.7338.3139.9438.64
2.Filipczak Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:39.3533535.5940.6942.3740.70
3.Wiszniewska Zuzanna06UKS MOS EŁK2:49.5427839.5244.8944.4940.64
4.Żuchowska Amelia06UKP Jedynka Elbląg2:55.0825339.1545.0846.0944.76
5.Wiśniewska Kinga06UKS PIRAT Elbląg2:55.1125339.6145.5445.7544.21
6.Mątwicka Liliana06MTP KORMORAN Olsztyn3:05.7121241.8848.9848.7846.07
7.Koc Magdalena06UKS PIRAT Elbląg3:18.0717446.6751.9552.0847.37
DYSKW.Uścinowicz Zuzanna06MTP KORMORAN Olsztyn
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.Szczudło Alicja06MTP KORMORAN Olsztyn
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

12 lat

1.Masłowska Wiktoria05MTP KORMORAN Olsztyn2:26.7543033.6638.0038.4236.67
2.Gawedzka Natalia05UKS MOS EŁK2:27.8142033.2238.1838.6937.72
3.Sujkowska Roksana SOL05MTP KORMORAN Olsztyn2:28.7241333.2038.5839.3937.55
4.Borowska Wiktoria05MTP KORMORAN Olsztyn2:42.3231735.4540.1641.9044.81
5.Korenik Karolina05MKS Medyk Giżycko2:43.2131236.6041.8542.5642.20
6.Żelazna Maria05Orka Iława2:47.1929039.4443.4544.1140.19
7.Soszyńska Zuzanna05MTP KORMORAN Olsztyn2:59.0523640.6145.5848.0844.78
8.Tyburska Martyna05UKS PIRAT Elbląg3:14.6318445.5750.7350.4547.88
NWJankowska Martyna05MTP KORMORAN Olsztyn

13 lat

1.Gutowska Maria04UKP Jedynka Elbląg2:29.1540933.4537.4739.0739.16
2.Święćkowska Nikola04UKS MOS EŁK2:29.8940335.0938.2238.8537.73
3.Szałkowska Oliwia SOL04MTP KORMORAN Olsztyn2:31.0639434.4738.7639.8238.01
4.Muraszko Martyna SOL04MTP KORMORAN Olsztyn2:46.5229436.7242.6145.2341.96
5.Dudziec Martyna04Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:56.1324838.6144.2647.3445.92
6.Zarzecka Maja04UKS MOS EŁK3:18.2217445.2450.4952.0550.44
NWIvanovich Maria04UKP Jedynka Elbląg

14 lat

1.Kulik Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:15.8654230.6434.1135.6535.46
2.Kielak Julia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:16.2453731.2834.2135.2035.55
3.Łabaj Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:18.7550830.9534.9736.4136.42

15 lat

1.Sierak Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:13.0857629.8533.4934.8634.88
2.Muzyka Izabela SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:19.8549731.4134.7836.4837.18

16 lat i starsi

1.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg2:11.7059529.4433.4234.5534.29
2.Urbańska Natalia01Orka Iława2:25.0444531.4635.5538.5039.53

PKFilipiak Małgorzata04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:17.0852730.6534.7535.8835.80
PKCati Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:18.8750731.2034.9736.5636.14
PKPaśk Urszula06Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:39.4633536.2340.5142.2340.49
PKStelmaszczyk Hanna05Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:53.9225839.9045.0345.6243.37
PKLubas Maria04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:59.6823439.5646.1347.9246.07


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-11-24 - 15:06
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:48.99
2:23.09
2:10.57
2:03.72
1:57.48
1:53.46
1:50.67
1:51.17
1:48.99
1:49.75
Kasztelan Mateusz
Przybysz Krzysztof
Palmi-Kukiełko Mieszko
Kubkowski Bartlomiej
Mościcki Jakub
Koziejko Bartlomiej
Mościcki Jakub
Kasztelan Mateusz
Kasztelan Mateusz
Kubkowski Bartlomiej
00213
00913
00213
00713
00213
00213
00213
00213
00213
00213
Poznan
Olsztyn
Plock
Elk
Olsztyn
Olsztyn
Gliwice
Gliwice
Poznan
Olsztyn
2016
2016
2005
2008
2015
2015
2017
2015
2016
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat i młodsi

1.Kisiel Piotr07MTP KORMORAN Olsztyn3:03.2215939.9449.0548.7745.46
2.Dzik Kamil07MTP KORMORAN Olsztyn3:05.0015440.2448.6548.9747.14
3.Malinowski Adrian07MKS "Roś" Pisz3:06.6315041.7649.1549.8645.86
4.Różalski Gracjan07UKP Jedynka Elbląg3:06.9015044.5948.6748.5945.05
5.Puch Wojciech07UKP Jedynka Elbląg3:11.4113943.2349.4550.7048.03
6.Artemniak Sylwester07MTP KORMORAN Olsztyn3:12.7613642.2948.9351.5749.97
7.Grzesiuk Bartosz07UKS MOS EŁK3:16.0513046.3051.4549.9448.36
8.Łaniucha Tomasz07MTP KORMORAN Olsztyn3:18.5912543.2450.5850.4254.35
9.Zalewski Jakub08Orka Iława3:20.6512142.5753.3853.2051.50
10.Gebauer Wolfgang08MTP KORMORAN Olsztyn3:25.7511247.0953.8854.2350.55
11.Latuszek Wiktor07MTP KORMORAN Olsztyn3:40.589150.4857.3358.7454.03
12.Artemniak Mikołaj07MTP KORMORAN Olsztyn3:41.359047.9558.8558.5056.05
13.Łojewski Adam07MTP KORMORAN Olsztyn3:45.818549.5658.551:01.2356.47
14.Olszyński Maksymilian07MTP KORMORAN Olsztyn3:46.898449.7755.62
15.Sadowski Tomasz08MTP KORMORAN Olsztyn3:55.277550.0759.591:02.861:02.75
16.Kaczyński Artur08MTP KORMORAN Olsztyn4:10.946255.971:03.591:06.551:04.83
17.Powierża Błażej07MTP KORMORAN Olsztyn4:24.085359.171:09.881:07.201:07.83

11 lat

1.Rżyski Michał06MTP KORMORAN Olsztyn2:39.4324235.5541.7342.9039.25
2.Stryjewski Szymon06UKS MOS EŁK2:48.0920638.5343.6644.5641.34
3.Cichocki Olaf06MTP KORMORAN Olsztyn2:54.4418437.4944.0346.8946.03
4.Dragun Oliwier06MTP KORMORAN Olsztyn2:55.6018141.0745.2145.6143.71
5.Piróg Adam06MTP KORMORAN Olsztyn2:55.9618040.0846.3546.5542.98
6.Ozga Oskar06MTP KORMORAN Olsztyn2:56.0617938.1445.2447.4245.26
7.Gilski Łukasz06MTP KORMORAN Olsztyn2:56.9017741.6145.5347.2442.52
8.Pokrętowski Karol06MTP KORMORAN Olsztyn2:58.1417339.9946.5048.2343.42
9.Kolis Jacek06MTP KORMORAN Olsztyn3:03.6815840.1747.0247.7348.76
10.Dąbrowski Paweł06MTP KORMORAN Olsztyn3:11.0414041.5951.1450.1448.17
11.Januszaniec Łukasz06UKP Jedynka Elbląg3:20.9712044.1551.2554.6750.90
12.Orzołek Bartłomiej06MTP KORMORAN Olsztyn3:23.3111644.4253.3952.4953.01
13.Kamper Jakub06MTP KORMORAN Olsztyn3:27.6310948.9254.6353.8050.28
14.Bohdanowicz Tobiasz06MTP KORMORAN Olsztyn3:58.587254.121:02.101:02.9459.42

12 lat

1.Woźniak Piotr05MTP KORMORAN Olsztyn2:23.1633432.6436.4237.7236.38
2.Tyrka Igor05MTP KORMORAN Olsztyn2:27.3030732.9437.7339.2937.34
3.Popiołek Kacper05MTP KORMORAN Olsztyn2:31.7728033.1439.7441.1137.78
4.Misiewicz Igor05UKP Jedynka Elbląg2:36.1625736.0339.3740.2240.54
5.Nowacki Jacek05MTP KORMORAN Olsztyn2:36.6825534.5141.4741.6939.01
6.Block Kacper05MTP KORMORAN Olsztyn2:46.1221436.3743.9844.1641.61
7.Małecki Mateusz05UKP Jedynka Elbląg2:47.7220738.7243.1344.5541.32
8.Tucholski Jan05UKP Jedynka Elbląg2:49.1020236.7243.5644.2244.60
9.Wróbel Michał05MTP KORMORAN Olsztyn2:57.3817541.0245.89
10.Jachimowicz Maciej05UKP Jedynka Elbląg3:20.2112242.9551.6654.8550.75
11.Bieńkowski Szymon05UKP Jedynka Elbląg3:25.5011340.9751.3356.9656.24
12.Bieńkowski Milosz05UKP Jedynka Elbląg3:33.0310146.1755.451:51.41
13.Maltsev Artem05UKS PIRAT Elbląg3:57.587344.651:01.331:06.061:05.54
DYSKW.Jachimczyk Remigiusz05UKS PIRAT Elbląg
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.Lasota Sebstian05UKP Jedynka Elbląg
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

13 lat

1.Choroszewski Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:11.6343029.9033.4334.8433.46
2.Kacperski Maciej04UKS MOS EŁK2:12.4442229.9533.8034.5234.17
3.Pasieczny Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg2:28.8729733.9237.9539.1737.83
4.Boros Olaf04UKP Jedynka Elbląg2:42.7922737.6241.2542.8641.06
5.Kłosiński Jędrzej04Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:47.6020838.2441.9643.8543.55
6.Kubera Kacper04UKP Jedynka Elbląg2:58.8217137.5246.1949.3345.78
DYSKW.Jurczak Bartosz SOL04MTP KORMORAN Olsztyn
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

14 lat

1.Niedziałek Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:03.8251628.9531.2932.3031.28
2.Popławski Ksawery03UKS MOS EŁK2:14.5940229.6133.0535.5136.42
3.Maczyszyn Hubert03MKS Medyk Giżycko2:33.5227134.6939.1440.5139.18
4.Wojtczak Mateusz03UKS PIRAT Elbląg2:37.4025136.7940.3441.4938.78

15 lat

1.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS EŁK1:58.2359327.2929.8730.4030.67
2.Sobolewski Dawid SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:58.6058826.3730.1031.2630.87
3.Porbacki Krystian SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:00.8855528.4030.3331.3230.83
4.Kurdzieko Nikodem SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:04.8950329.2331.5832.3331.75
5.Kopiczko Maksymilian02MKS Medyk Giżycko2:06.5748329.4432.2232.9831.93
6.Helbrecht Jakub SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:09.6045030.3132.4933.5633.24
7.Mierzejek Igor SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:11.5843030.1933.4634.5633.37

16 lat i starsi

1.Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg1:55.0764325.7329.4830.3429.52
2.Ciarczyński Janusz01Orka Iława2:00.9955427.5530.3531.5731.52
3.Kubiński Arkadiusz99UKS PIRAT Elbląg2:04.2251127.7230.8932.6832.93
4.Jakubczyk Patryk01Orka Iława2:10.5244129.8032.9834.2033.54

PKCiećka Patryk93UKS MOS EŁK2:08.3146428.5533.1534.5632.05
PKTarasewicz Marcel04UKS G-8 Bielany2:11.4343230.0033.4834.9133.04
PKPiekuś Michał04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:30.0529033.5738.5439.4638.48
PKGawenda Bartlomiej06Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:40.0823935.7440.5442.0641.74


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-11-24 - 15:40
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:01.43
1:13.68
1:09.04
1:10.08
1:06.19
1:05.24
1:02.14
1:02.43
1:24.81
1:01.43
Wójtowicz Gabriela
Kułakowska Monika
Diaby Anna
Waśniewska Martyna
Święcka Julia
Święcka Julia
Święcka Julia
Święcka Julia
Falacińska Kamila
Wójtowicz Gabriela
00213
00713
00213
00413
00213
00213
00213
00213
00913
00213
Oswiecim
Gizycko
Olsztyn
Gorzow Wlkp
Olsztynie
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Gorzow Wlkp
Augustow
Oswiecim
2017
2014
1992
2017
2014
2015
2016
2017
2012
2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Kubera Helena2007UKP Jedynka Elbląg1:34.0420046.7447.30
2.Dziuba Monika2007MTP KORMORAN Olsztyn1:38.3117548.6249.69
3.Hrymowicz Aleksandra2007MTP KORMORAN Olsztyn1:40.4716446.8353.64
4.Urbanska Zuzanna2007MTP KORMORAN Olsztyn1:42.8715349.1853.69
5.Brodacka Maja2007MTP KORMORAN Olsztyn1:43.4915049.6153.88
6.Gacman Julia2007MKS "Roś" Pisz1:44.1614750.1054.06
7.Przybyszewska Joanna2007MTP KORMORAN Olsztyn1:47.0013651.7355.27
8.Sontowska Nina2007MTP KORMORAN Olsztyn1:50.0212551.7758.25
9.Kasztelan Elwira2007UKS MOS EŁK1:51.8711954.5357.34
10.Madry Zuzanna2008MTP KORMORAN Olsztyn1:55.0110954.681:00.33
11.Chrzanowska Zuzanna2007MTP KORMORAN Olsztyn1:55.4910855.161:00.33
12.Adamczyk Wiktoria2007MTP KORMORAN Olsztyn1:56.9110459.2457.67
13.Falkowska Nel2007MTP KORMORAN Olsztyn1:57.08103
14.Grajek Klaudia2007MTP KORMORAN Olsztyn1:57.5610258.3459.22
15.Jaguszewska Anastazja2007MTP KORMORAN Olsztyn1:57.9410157.9559.99
16.Pawelko Ewa2008MTP KORMORAN Olsztyn1:58.18100
17.Wasilewska Alicja2008MTP KORMORAN Olsztyn2:00.539557.891:02.64
18.Golon Zuzanna2007MTP KORMORAN Olsztyn2:02.759059.281:03.47
19.Cyglicka Maria2007MTP KORMORAN Olsztyn2:04.058759.891:04.16
20.Wanja Blessy2007MTP KORMORAN Olsztyn2:06.288257.511:08.77
21.Piechota Maja2008MTP KORMORAN Olsztyn2:06.74811:00.011:06.73
22.Pazik Dominika2007MTP KORMORAN Olsztyn2:10.81741:02.711:08.10
23.Zalech Agata2008MTP KORMORAN Olsztyn2:11.37731:04.381:06.99
24.Kłosowska Oliwia2008MTP KORMORAN Olsztyn2:14.71681:05.281:09.43
25.Szaflicka Wiktoria2007MTP KORMORAN Olsztyn2:32.61461:12.801:19.81
DYSKW.Wasilewska Amelia2007MTP KORMORAN Olsztyn
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

11 lat

1.Lis Magdalena2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:18.0135137.9440.07
2.Wiśniewska Kinga2006UKS PIRAT Elbląg1:28.4224142.6045.82
3.Juśkiewicz Ada2006MTP KORMORAN Olsztyn1:30.3722543.4146.96
4.Woszczak Maja2006MKS Medyk Giżycko1:31.2221943.6847.54
5.Czarniecka Zuzanna2006MKS Medyk Giżycko1:35.7518947.3448.41
6.Zduniak Zuzanna2006MTP KORMORAN Olsztyn1:38.8617249.1649.70
7.Pniewska Karolina2006MTP KORMORAN Olsztyn1:39.9816650.4649.52
8.Wieniarska Anna2006MTP KORMORAN Olsztyn1:47.0113551.4155.60

12 lat

1.Doroszkiewicz Anna2005UKP Jedynka Elbląg1:15.3538936.5938.76
2.Sujkowska Roksana SOL2005MTP KORMORAN Olsztyn1:18.0235038.1839.84
3.Kluziak Natalia2005MTP KORMORAN Olsztyn1:18.7634138.3940.37
4.Stankiewicz Aneta SOL2005MTP KORMORAN Olsztyn1:19.6932939.1640.53
5.Borowska Wiktoria2005MTP KORMORAN Olsztyn1:28.3524142.9145.44
6.Leszczyńska Kaja2005MTP KORMORAN Olsztyn1:31.3321843.7347.60
7.Soszyńska Zuzanna2005MTP KORMORAN Olsztyn1:34.3519846.0848.27

13 lat

1.Waśniewska Martyna2004UKP Jedynka Elbląg1:10.1748234.3335.84
2.Dzik Pola2004Orka Iława1:12.2844134.6337.65
3.Tylkie Dominika2004UKP Jedynka Elbląg1:15.7438336.5739.17
4.Wierzchowska Maja SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:16.9836537.5239.46
5.Sylwestrzak Julia2004MKS Medyk Giżycko1:25.9826242.0443.94
6.Stefańska Karolina2004UKP Jedynka Elbląg1:32.4821045.0847.40
7.Templin Patrycja2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:34.6219645.9848.64
8.Zamojska Alicja2004UKP Jedynka Elbląg1:38.6117348.4650.15
DYSKW.Templin Wiktoria2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwona ramionami jednocześnie

14 lat

1.Zmierczak Natalia SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:10.3047933.7736.53
2.Pieńkowska Zuzanna2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:13.4042135.6237.78
3.Krauza Julia2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:23.2728840.8642.41
4.Urbanowicz Dominika2003UKP Jedynka Elbląg1:26.4225840.1646.26

15 lat

1.Gładkojć Marta SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:08.0952733.1834.91
2.Dąbrowska Aleksandra2002UKS PIRAT Elbląg1:12.6943334.8937.80
3.Muzyka Izabela SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:13.0142835.4337.58
4.Polasik Natalia2002MKS Medyk Giżycko1:13.4042134.7638.64
5.Kukiełka Liliana2002Orka Iława1:14.4740335.6838.79

16 lat i starsi

1.Święcka Julia2000MTP KORMORAN Olsztyn1:02.5368130.5332.00
2.Typańska Julia2001UKS PIRAT Elbląg1:21.1731138.1043.07

PKWysocka Maria2005Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:05.8158431.9633.85


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-11-24 - 15:59
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
53.54
1:10.11
1:08.65
1:01.76
58.68
56.46
55.88
53.54
54.30
58.78
Falaciński Maciej
Ciborowski Rafał
Gilski Krzysztof
Ciborowski Rafał
Mościcki Jakub
Mościcki Jakub
Falaciński Maciej
Falaciński Maciej
Kasztelan Mateusz
Kubkowski Bartlomiej
00913
00713
00213
00713


00913
00913
00213
00213
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Plock
Olsztyn
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Lodz
Ostrowiec Sw
Lublin
Krakow
2013
2010
2005
2012
2015
2016
2012
2013
2016
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Kisiel Piotr2007MTP KORMORAN Olsztyn1:32.2414944.9147.33
2.Piwowarczyk Konrad2007UKS MOS EŁK1:32.7714645.1247.65
3.Odolecki Konrad2008UKS MOS EŁK1:36.1813146.4649.72
4.Walasiewicz Bartosz2008MKS Medyk Giżycko1:37.3412647.4049.94
5.Gebauer Wolfgang2008MTP KORMORAN Olsztyn1:42.4910850.0652.43
6.Szczepaniak Andrzej2007MTP KORMORAN Olsztyn1:44.2810349.0255.26
7.Kurczycki Kacper2007MTP KORMORAN Olsztyn1:45.789850.6055.18
8.Kluziak Krystian2007MTP KORMORAN Olsztyn1:45.879852.0953.78
9.Polak Bartosz2008MKS Medyk Giżycko1:48.749152.0156.73
10.Latuszek Wiktor2007MTP KORMORAN Olsztyn1:49.998752.2957.70
11.Wawrzos Dawid2008MKS Medyk Giżycko1:50.378753.0457.33
12.Wojnowski Filip2007MTP KORMORAN Olsztyn1:51.798353.8557.94
13.Łojewski Adam2007MTP KORMORAN Olsztyn1:52.728155.3357.39
14.Drankowicz Bartosz2007MTP KORMORAN Olsztyn1:53.208055.9457.26
15.Pawelas Dominik2008MTP KORMORAN Olsztyn1:59.746857.601:02.14
16.Dudek Franciszek2008UKP Jedynka Elbląg2:00.886657.171:03.71
17.Adamowicz Cyprian2007MTP KORMORAN Olsztyn2:01.106557.631:03.47
18.Stuczynski Wojciech2008MTP KORMORAN Olsztyn2:03.596259.061:04.53
19.Sadowski Tomasz2008MTP KORMORAN Olsztyn2:04.246159.901:04.34
20.Suchocki Jan2008MTP KORMORAN Olsztyn2:04.656059.221:05.43
21.Janicki Nataniel2009MKS Medyk Giżycko2:08.155559.901:08.25
22.Zembek Dawid2007MTP KORMORAN Olsztyn2:10.68521:04.251:06.43
23.Zera Jan2008MTP KORMORAN Olsztyn2:11.3351
24.Powierża Błażej2007MTP KORMORAN Olsztyn2:11.55511:03.691:07.86
25.Matracki Aleksander2007MTP KORMORAN Olsztyn2:18.90431:06.141:12.76
26.Wójcik Marcin2007MTP KORMORAN Olsztyn2:22.78401:08.341:14.44
27.Gosiewski Kacper2008MTP KORMORAN Olsztyn2:26.32371:09.651:16.67
DYSKW.Kakowski Kacper2007MKS "Roś" Pisz
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Raszewski Aleksander2007MKS "Roś" Pisz
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWBlazynski Mateusz2007MTP KORMORAN Olsztyn

11 lat

1.Wieczorek Kacper2006MTP KORMORAN Olsztyn1:22.0821139.6242.46
2.Kruszyński Michał2006MTP KORMORAN Olsztyn1:22.3220938.6643.66
3.Kamianka Piotr2006MTP KORMORAN Olsztyn1:24.4819440.9243.56
4.Grzymkowski Hubert2006UKS MOS EŁK1:26.48181
5.Dzienisiewicz Adrian2006UKS MOS EŁK1:26.6318042.7543.88
6.Górczyński Karol2006MTP KORMORAN Olsztyn1:30.5315742.8947.64
7.Kaczmarek Michał2006MTP KORMORAN Olsztyn1:31.0015544.1546.85
8.Kowalewski Tobiasz2006MKS "Roś" Pisz1:33.1614444.4848.68
9.Dragun Oliwier2006MTP KORMORAN Olsztyn1:34.5113847.2247.29
10.Rurys Adam2006MTP KORMORAN Olsztyn1:35.1313545.2349.90
11.Stryjek Mateusz2006MTP KORMORAN Olsztyn1:35.5513445.9349.62
12.Olejniczak Maciej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:38.77121
13.Stecz Maciej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:39.1312045.9853.15
14.Krzyżewski Piotr2006MTP KORMORAN Olsztyn1:40.2811649.6550.63
15.Chodań Maciej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:43.3510650.9452.41
16.Gabrielyan Emil2006MTP KORMORAN Olsztyn1:45.839850.8454.99
17.Bohdanowicz Tobiasz2006MTP KORMORAN Olsztyn1:45.989851.7754.21
18.Truskolawski Paweł2006MTP KORMORAN Olsztyn1:48.1492
19.Orzołek Bartłomiej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:48.779053.3355.44
20.Kamper Jakub2006MTP KORMORAN Olsztyn1:55.1976
21.Szafran Mikołaj2006UKP Jedynka Elbląg2:06.50571:01.631:04.87

12 lat

1.Domalewski Bartłomiej SOL2005MTP KORMORAN Olsztyn1:10.6233234.2236.40
2.Przybysz Krzysztof2005UKS MOS EŁK1:12.2930935.7036.59
3.Woronko Maciej2005MKS Medyk Giżycko1:18.5824138.5140.07
4.Nowacki Jacek2005MTP KORMORAN Olsztyn1:22.6820739.5843.10
5.Wojszkun Jacek2005MTP KORMORAN Olsztyn1:24.6019341.7842.82
6.Wdowiak Michał2005MTP KORMORAN Olsztyn1:25.1618941.0744.09
7.Ignatowicz Maciej2005MTP KORMORAN Olsztyn1:25.3718842.3543.02
8.Block Kacper2005MTP KORMORAN Olsztyn1:27.2417643.2144.03
9.Domasiewicz Maciej2005MKS "Roś" Pisz1:27.6917342.2345.46
10.Leśniewski Dawid2005MTP KORMORAN Olsztyn1:28.6716743.3445.33
11.Sypiański Mikołaj2005MTP KORMORAN Olsztyn1:32.0315045.2146.82
12.Sokół Oskar2005UKP Jedynka Elbląg1:33.2814444.9248.36
13.Rurys Marcin2005MTP KORMORAN Olsztyn1:33.9314145.9947.94
14.Opalach Albert2005MTP KORMORAN Olsztyn1:36.9312846.8850.05
DYSKW.Sobociński Jakub2005UKS MOS EŁK1:31.7745.6146.16
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

13 lat

1.Grabowski Mikołaj SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:12.3730835.3137.06
2.Ostałowski Dariusz2004UKP Jedynka Elbląg1:18.2424438.5639.68
3.Szyłański Mikołaj SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:20.5222439.0241.50

14 lat

1.Cyckowski Aleksander2003UKP Jedynka Elbląg1:06.4839831.9134.57
2.Krajewski Mateusz2003Orka Iława1:10.8532934.2736.58

15 lat

1.Rybiński Filip2002Orka Iława1:01.4150529.0732.34

16 lat i starsi

1.Butrykiewicz Kuba2001Orka Iława1:05.5341631.5633.97

PKKamiński Mateusz2002Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:07.3038432.4234.88


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-11-24 - 16:22
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
2:23.71
2:53.70
2:47.63
2:43.10
2:34.50
2:33.99
2:32.44
2:34.34
2:25.97
2:23.71
Krawczyk Paulina
Kułakowska Monika
Bieńkowska Wiktoria
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Bieńkowska Wiktoria
Wikieł Angelika
Wikieł Zaklina
Wikieł Angelika
Krawczyk Paulina
00213
00713

00213
00213
00413
00213
01113
01113
00213
Olsztyn
Olsztynie
Gdansk
Olsztyn
Olsztyn
Oswiecim
Raciborz
Gorzow Wlkp
Lublin
Olsztyn
2016
2014
2005
2013
2014
2008
2014
2017
2016
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat i młodsi

1.Żuchowska Antonina07MTP KORMORAN Olsztyn3:17.7831444.9350.2051.3951.26
2.Świeczko Kornelia07UKS MOS EŁK3:48.8320352.0259.521:00.1657.13
3.Kraszewska Dominika07MTP KORMORAN Olsztyn3:53.7319052.5359.781:00.931:00.49
4.Dymerska Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:59.2317753.791:01.321:04.041:00.08
5.Polasik Julia07MKS Medyk Giżycko4:00.8617455.331:01.241:03.091:01.20
6.Romanowska Natalia08MTP KORMORAN Olsztyn4:11.4315356.811:04.831:05.851:03.94
7.Jaguszewska Anastazja07MTP KORMORAN Olsztyn4:15.561461:00.601:05.991:05.451:03.52
8.Wasilewska Alicja08MTP KORMORAN Olsztyn4:26.5212856.581:04.551:07.241:18.15
DYSKW.Cyglicka Maria07MTP KORMORAN Olsztyn4:20.22
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWMościcka Antonina07MKS Medyk Giżycko

11 lat

1.Klemarewska Natalia06UKS MOS EŁK3:40.8922649.9255.5859.0556.34
2.Angowska Roksana06MTP KORMORAN Olsztyn3:41.2422549.8156.4459.1055.89
3.Wasilewska Zuzanna06MTP KORMORAN Olsztyn3:44.4121551.3259.8257.8955.38
4.Wieniarska Anna06MTP KORMORAN Olsztyn3:44.9921351.9758.2757.9956.76
5.Sychocka Magdalena06MTP KORMORAN Olsztyn3:59.3217755.171:01.811:01.791:00.55

12 lat

1.Piechowicz Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:48.0751336.6142.9944.5243.95
2.Kraszewska Martyna SOL05MTP KORMORAN Olsztyn2:49.3650137.8943.3544.4243.70
3.Siejak Patrycja05MTP KORMORAN Olsztyn3:15.6232545.6249.9351.7648.31
4.Samson Julia05UKS PIRAT Elbląg3:42.0422250.5155.9457.3758.22
5.Piróg Michalina05MTP KORMORAN Olsztyn4:01.1417354.911:02.751:02.441:01.04

13 lat

1.Dymerska Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:12.6734042.9450.2250.1449.37
2.Wiszniewska Julia04MKS Medyk Giżycko3:14.1033345.2849.0750.3149.44
3.Zakrzewska Julia04UKP Jedynka Elbląg3:17.7631544.1850.7751.6651.15

14 lat

1.Kusaj Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn3:10.2135443.7747.2249.6949.53
2.Łuczyńska Adrianna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn3:11.0734941.3548.6550.4250.65
3.Mazurowicz Weronika03Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:37.6823647.1757.0258.4555.04

15 lat

1.Chrostowska Maria SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:51.3548438.5643.4845.1744.14
2.Ciż Zuzanna02MKS Medyk Giżycko2:53.9746239.3944.0845.5644.94

PKOlech Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:43.7155536.1340.7142.8843.99
PKŻuława Julia06Śródmiejski UKS Polna Warszawa3:16.7731943.9850.1951.6450.96


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-11-24 - 16:38
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
2:10.23
3:06.80
2:39.81
2:30.64
2:26.93
2:21.62
2:13.03
2:13.85
2:10.26
2:10.23
Pacholczyk Mateusz
Choroszewski Iwo
Puciło Piotr
Pacholczyk Mateusz
Zbutowicz Karol
Pacholczyk Mateusz
Zbutowicz Karol
Pacholczyk Mateusz
Zbutowicz Karol
Pacholczyk Mateusz
00213
01313
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
Szczecin
Olsztyn
Plock
Poznan
Olsztyn
Elk
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
Szczecin
2011
2015
2005
2005
2012
2007
2014
2009
2016
2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat i młodsi

1.Łaniucha Tomasz07MTP KORMORAN Olsztyn3:47.2214852.6858.9359.7555.86
2.Staniszewski Piotr08UKS MOS EŁK3:56.6513155.611:00.381:01.4559.21
3.Truszkowski Olaf07UKS MOS EŁK4:19.0510058.951:06.411:07.871:05.82
4.Olszyński Maksymilian07MTP KORMORAN Olsztyn4:24.279458.861:07.621:09.431:08.36
5.Artemniak Mikołaj07MTP KORMORAN Olsztyn4:25.799359.291:08.931:11.281:06.29

11 lat

1.Rżyski Michał06MTP KORMORAN Olsztyn3:10.7725144.5048.5849.7047.99
2.Waszkiewicz Maciej06MKS "Roś" Pisz3:27.6519547.6353.8153.9052.31
3.Kurczewski Paweł06UKP Jedynka Elbląg3:43.6615652.6257.4855.2458.32
4.Stryjek Mateusz06MTP KORMORAN Olsztyn3:44.8015350.8657.9859.2356.73
5.Olejniczak Maciej06MTP KORMORAN Olsztyn3:46.8114951.271:00.141:00.7954.61
6.Gębski Bartłomiej06MTP KORMORAN Olsztyn3:49.5714451.6159.6259.8758.47
7.Truskolawski Paweł06MTP KORMORAN Olsztyn3:51.1514153.9558.8358.7959.58

12 lat

1.Niewiadomski Zbigniew05MTP KORMORAN Olsztyn2:53.3033538.5243.6945.9445.15
2.Osełkowski Mateusz SOL05MTP KORMORAN Olsztyn2:57.1631440.1743.8746.3546.77
3.Czerniawski Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:09.4225744.8048.1049.0147.51
4.Adamiak Wiktor05MTP KORMORAN Olsztyn3:11.4324943.6749.5250.1048.14
5.Sulkowski Oskar05MTP KORMORAN Olsztyn3:14.7623644.0149.9051.2649.59
6.Rurys Marcin05MTP KORMORAN Olsztyn3:29.0719147.9053.4554.3053.42
DYSKW.Sobuń Łukasz05MTP KORMORAN Olsztyn3:26.61
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

13 lat

1.Pater Aleksander SOL04MTP KORMORAN Olsztyn2:38.0144235.5140.5041.5140.49
2.Jonowski Michał04Orka Iława2:41.5041436.3941.7142.9540.45
3.Ostałowski Dariusz04UKP Jedynka Elbląg3:12.9424344.0149.7150.3248.90

16 lat i starsi

1.Walaszek Jędrzej98MTP KORMORAN Olsztyn2:23.6258932.9936.6236.7037.31
2.Wojtalewicz Robert01UKP Jedynka Elbląg2:33.9547835.3339.1839.5339.91
3.Jednaszewski Mikołaj01MTP KORMORAN Olsztyn2:35.5946335.6939.7340.3339.84
4.Dąbrowski Jan00UKS PIRAT Elbląg2:49.8235637.4042.8744.5744.98

PKSkrzypek Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:38.2244135.1140.7241.1941.20
PKMiłkowski Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:49.5435837.2042.9844.4444.92
PKSzczepaniak Michał07Śródmiejski UKS Polna Warszawa3:28.1019347.2653.3254.6552.87


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-11-24 - 16:52
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:02.78
1:14.49
1:10.18
1:08.62
1:06.76
1:04.66
1:04.08
1:05.29
1:03.56
1:02.78
Wójtowicz Gabriela
Grygiencza Iga
Gmiter Barbara
Gmiter Barbara
Święcka Julia
Chodyna Monika
Kowalińska Oriana
Kowalińska Oriana
Kowalińska Oriana
Wójtowicz Gabriela
00213
00713

00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
Poznan
Elblag
Olsztyn
Olsztyn
Poznan
Katowice
Olsztyn
Szczecin
Poznan
Poznan
2016
2015
2016
2017
2014
2007
2009
2010
2011
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
11 lat

1.Idzkowski Maria2006MTP KORMORAN Olsztyn1:25.6625939.5446.12
2.Romanowska Izabela2006MTP KORMORAN Olsztyn1:37.1117743.8153.30
3.Juśkiewicz Ada2006MTP KORMORAN Olsztyn1:45.3313949.6555.68
4.Mątwicka Liliana2006MTP KORMORAN Olsztyn1:47.4613149.3858.08
5.Uścinowicz Zuzanna2006MTP KORMORAN Olsztyn1:47.5813047.251:00.33
6.Szczudło Alicja2006MTP KORMORAN Olsztyn2:03.968556.131:07.83

12 lat

1.Mierzejewska Wiktoria2005MTP KORMORAN Olsztyn1:25.5825938.5946.99

13 lat

1.Grygiencza Iga2004MKS Medyk Giżycko1:05.4957930.6434.85
2.Szałkowska Oliwia SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:16.0137034.7141.30
3.Krupińska Lila SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:19.4932435.2344.26

14 lat

1.Kielak Julia SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:13.3941234.2439.15
2.Dąbrowska Zuzanna2003UKP Jedynka Elbląg1:16.5436335.3841.16
3.Pieńkowska Zuzanna2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:18.8733135.7943.08
NIE UK.Sadowska Wiktoria SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn

15 lat

1.Wtulich Anna SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:18.1434134.7343.41

16 lat i starsi

1.Szeluga Wiktoria SOL2001MTP KORMORAN Olsztyn1:08.7950032.8335.96


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-11-24 - 16:58
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
54.34
1:15.59
1:05.90
1:02.15
58.08
55.64
54.98
54.34
54.41
56.22
Sadłowski Piotr
Trykacz Kacper
Gilski Krzysztof
Gilski Krzysztof
Gilski Krzysztof
Gilski Krzysztof
Sadłowski Piotr
Sadłowski Piotr
Piwowarski Konrad
Piwowarski Konrad
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
Gorzow Wlkp
Olsztyn
Plock
Sopot
Olsztyn
Gorzow Wlkp.
Poznan
Gorzow Wlkp
Olsztyn
Kozienice
2017
2016
2005
2006
2007
2008
2016
2017
2016
2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Dzik Kamil2007MTP KORMORAN Olsztyn1:39.9611145.8054.16
2.Grzesiuk Bartosz2007UKS MOS EŁK1:56.966952.531:04.43

11 lat

1.Kapała Bartosz2006MTP KORMORAN Olsztyn1:17.4823837.2140.27
2.Gilski Łukasz2006MTP KORMORAN Olsztyn1:29.3515541.2748.08
3.Kulik Maksymilian2006MTP KORMORAN Olsztyn1:31.4514541.1850.27
4.Nowicki Maciej2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:36.8112243.9452.87
5.Cichocki Olaf2006MTP KORMORAN Olsztyn1:36.9412244.0252.92
6.Kaczmarek Michał2006MTP KORMORAN Olsztyn1:39.5811244.3655.22
7.Piróg Adam2006MTP KORMORAN Olsztyn1:49.808349.591:00.21
8.Górczyński Karol2006MTP KORMORAN Olsztyn1:50.828148.801:02.02

12 lat

1.Trykacz Kacper2005MTP KORMORAN Olsztyn1:13.5027932.4041.10
2.Woźniak Piotr2005MTP KORMORAN Olsztyn1:15.3525935.8339.52
3.Tkacz Wiktor2005MTP KORMORAN Olsztyn1:21.7020336.4345.27
4.Kubicki Karol2005MTP KORMORAN Olsztyn1:23.5319037.9245.61
5.Wiski Adrian2005MTP KORMORAN Olsztyn1:28.9515740.8648.09
6.Leśniewski Dawid2005MTP KORMORAN Olsztyn1:29.3615540.0849.28
7.Walczak Hubert2005UKP Jedynka Elbląg1:36.8212243.8452.98
8.Mikołajczyk Mikołaj2005MTP KORMORAN Olsztyn1:37.4512044.9552.50

13 lat

1.Kozłowski Konrad SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:17.9623434.8443.12
2.Szyłański Mikołaj SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:20.1121636.6743.44

14 lat

1.Kapała Szymon SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:05.6139330.5435.07
2.Żuchowski Kacper2003UKP Jedynka Elbląg1:11.1630831.0640.10
3.Maksymowicz Krzysztof2003UKP Jedynka Elbląg1:15.2426033.9941.25

15 lat

1.Musiński Mikołaj2002Orka Iława1:10.0032430.5739.43
DYSKW.Porbacki Krystian SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

16 lat i starsi

1.Kłak Marcin2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno59.5052727.7631.74
2.Rutkiewicz Jakub2001Orka Iława1:10.6131532.9337.68
DYSKW.Sostek Jakub2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

PKTarasewicz Marcel2004UKS G-8 Bielany1:06.8037230.5036.30
PKŁukawski Tomasz2007Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:32.6113941.5251.09


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-11-24 - 17:06
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
2:20.00
2:40.50
2:35.26
2:29.00
2:21.96
2:20.00
2:22.67
2:26.11
2:27.46
2:20.59
Buko Martyna
Grygiencza Iga
Kułakowska Monika
Biedrzycka Iga
Buko Martyna
Buko Martyna
Biedrzycka Iga
Święcka Julia
Puchalska Zuzanna
Czerniak Monika
00713
00713
00713
00513
00713
00713
00513
00213
00413
01113
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Kozienice
Kozienice
Montpellier (FRA)
2017
2015
2015
2010
2016
2017
2013
2017
2007
2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

NWPniewska Karolina06MTP KORMORAN Olsztyn

12 lat

1.Mentryka Gabriela05MTP KORMORAN Olsztyn2:48.2837939.3541.6648.6638.61
2.Korenik Karolina05MKS Medyk Giżycko2:59.6431239.4846.0553.2940.82
NWStankiewicz Aneta SOL05MTP KORMORAN Olsztyn
NWJankowska Martyna05MTP KORMORAN Olsztyn

13 lat

1.Grygiencza Iga04MKS Medyk Giżycko2:31.8051731.2638.8846.2935.37
2.Wierzchowska Maja SOL04MTP KORMORAN Olsztyn2:48.0038136.6542.6851.0937.58

14 lat

1.Zmierczak Natalia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:35.7247934.7439.3245.2336.43

15 lat

1.Gładkojć Marta SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:31.2152333.4638.3443.8735.54
2.Polasik Natalia02MKS Medyk Giżycko2:39.3844633.9540.2946.8338.31


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-11-24 - 17:10
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:57.78
2:45.42
2:28.71
2:19.45
2:11.30
2:10.15
1:59.92
1:59.81
1:57.78
2:03.71
Zbutowicz Karol
Ciborowski Rafał
Gilski Krzysztof
Pacholczyk Mateusz
Kubkowski Bartlomiej
Oller Krzysztof
Zbutowicz Karol
Zbutowicz Karol
Zbutowicz Karol
Kubkowski Bartlomiej
00213
00713
00213
00213
00713
00213
00213
00213
00213
00213
Olsztyn
Gizycko
Sopot
Wroclaw
Warsaw
Olsztyn
Ostrowiec Sw
Gliwice
Olsztyn
Kozienice
2016
2010
2005
2005
2009
2015
2014
2015
2016
2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat i młodsi

1.Matusiak vel Matuszewski Tobiasz07MTP KORMORAN Olsztyn3:07.0320140.6649.3552.7244.30
2.Piwowarczyk Konrad07UKS MOS EŁK3:29.0714452.7548.961:02.8844.48

11 lat

1.Mickiewicz Franciszek06MTP KORMORAN Olsztyn3:13.8418044.0951.8256.2541.68
2.Pokrętowski Karol06MTP KORMORAN Olsztyn3:21.3216146.4253.6457.4343.83
3.Dąbrowski Paweł06MTP KORMORAN Olsztyn3:25.9415047.4451.9659.3547.19

12 lat

1.Woronko Maciej05MKS Medyk Giżycko2:52.1025835.8244.3053.7938.19
2.Popiołek Kacper05MTP KORMORAN Olsztyn2:54.7624636.7445.5852.5539.89
3.Kubicki Karol05MTP KORMORAN Olsztyn2:54.9824537.9446.4852.1438.42
4.Misiewicz Igor05UKP Jedynka Elbląg3:08.3319742.7348.8455.0341.73
DYSKW.Sobociński Jakub05UKS MOS EŁK
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

14 lat

1.Kapała Szymon SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:25.1543031.8837.6542.5933.03

15 lat

1.Kurdzieko Nikodem SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:24.4343731.2038.4241.9332.88

16 lat i starsi

1.Kłak Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:12.3256828.1233.4039.4531.35
2.Walaszek Jędrzej98MTP KORMORAN Olsztyn2:15.7552629.5236.8036.7532.68
3.Jednaszewski Mikołaj01MTP KORMORAN Olsztyn2:20.8147130.1735.9442.0032.70
4.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg2:30.5438629.9038.2345.6636.75

PKKamiński Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:35.5035032.4139.2246.2037.67
PKMiłkowski Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:38.5833033.6238.9448.8237.20
PKSzczepaniak Michał07Śródmiejski UKS Polna Warszawa3:12.0018647.0548.7453.0043.21


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-11-24 - 17:19
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
26.22
30.73
29.42
28.48
27.36
27.05
26.63
26.22
28.49
27.07
Domżalska Wiktoria
Grygiencza Iga
Kułakowska Monika
Kułakowska Monika
Leończuk Sara
Domżalska Wiktoria
Domżalska Wiktoria
Domżalska Wiktoria
Rodziewicz Ewa
Czerniak Monika
00413
00713
00713
00713
00913
00413
00413
00413
00213
00213
Gorzow Wlkp
Mlawa
Mlawa
Poznan
Olsztyn
Lublin
Olsztyn
Gorzow Wlkp
Suwalki
Krakow
2017
2015
2015
2016
2013
2015
2016
2017
2012
2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Kubera Helena07UKP Jedynka Elbląg36.80251
2.Wojtaś Otylia07KS Orzeł Elbląg37.28242
3.Gregorczyk Maja07MTP KORMORAN Olsztyn38.32223
4.Biernasiuk Milena07UKS PIRAT Elbląg40.74185
5.Hrymowicz Aleksandra07MTP KORMORAN Olsztyn41.97169
6.Zwolińska Lena07MKS Medyk Giżycko44.19145
7.Hanc Aleksandra07UKS MOS EŁK44.73140
8.Urbanska Zuzanna07MTP KORMORAN Olsztyn46.01128
9.Polasik Julia07MKS Medyk Giżycko47.03120
10.Golon Zuzanna07MTP KORMORAN Olsztyn49.12105
11.Kozak Lena09UKP Jedynka Elbląg51.5291
12.Falkowska Nel07MTP KORMORAN Olsztyn51.6491
13.Kwiatkowska Katarzyna09UKP Jedynka Elbląg52.4586
14.Wanja Blessy07MTP KORMORAN Olsztyn56.3670
15.Adamczyk Wiktoria07MTP KORMORAN Olsztyn57.7865
16.Wasilewska Amelia07MTP KORMORAN Olsztyn1:00.0457
17.Pieńkowska Martyna09Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:03.3749
18.Rojek Hanna07MTP KORMORAN Olsztyn1:03.5248
19.Kłosowska Oliwia08MTP KORMORAN Olsztyn1:04.6546
20.Szaflicka Wiktoria07MTP KORMORAN Olsztyn1:07.7940

11 lat

1.Lis Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno32.04381
2.Wiszniewska Zuzanna06UKS MOS EŁK34.32310
3.Bałdyga Kamila06MTP KORMORAN Olsztyn34.63302
4.Żuchowska Amelia06UKP Jedynka Elbląg35.49280
5.Modzelewska Kornelia06UKS MOS EŁK36.13266
6.Dymiszkiewicz Oliwia06UKP Jedynka Elbląg39.99196
7.Koc Magdalena06UKS PIRAT Elbląg40.69186
8.Gagjew Pola06UKP Jedynka Elbląg41.25178
9.Habyk Kornelia06UKP Jedynka Elbląg41.89170
10.Borawska Natalia06UKP Jedynka Elbląg46.30126
11.Zdun Kornelia06UKP Jedynka Elbląg48.85107

12 lat

1.Mierzejewska Wiktoria05MTP KORMORAN Olsztyn29.73477
2.Masłowska Wiktoria05MTP KORMORAN Olsztyn30.45444
3.Gawedzka Natalia05UKS MOS EŁK30.90425
4.Kluziak Natalia05MTP KORMORAN Olsztyn31.14415
5.Grzegorczyk Maja05UKS MOS EŁK31.70394
6.Żelazna Maria05Orka Iława33.49334
7.Żyłko Julia05Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.82273
8.Piróg Michalina05MTP KORMORAN Olsztyn41.35177

13 lat

1.Waśniewska Martyna04UKP Jedynka Elbląg29.28500
2.Dzik Pola04Orka Iława29.97466
3.Tylkie Dominika04UKP Jedynka Elbląg31.00421
4.Wiszniewska Julia04MKS Medyk Giżycko32.26373
5.Kołecka Julia04UKP Jedynka Elbląg32.27373
6.Święćkowska Nikola04UKS MOS EŁK33.08346
7.Muraszko Martyna SOL04MTP KORMORAN Olsztyn33.98319
8.Zakrzewska Julia04UKP Jedynka Elbląg34.93294
9.Kalinowska Alicja04UKP Jedynka Elbląg36.09267
10.Dudziec Martyna04Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.43259
11.Templin Wiktoria04Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.47258
12.Stefańska Karolina04UKP Jedynka Elbląg36.61255
13.Zamojska Alicja04UKP Jedynka Elbląg37.31241
14.Templin Patrycja04Klub Sportowy Płetwal Szczytno37.34241
15.Lempiecka Julita04UKS MOS EŁK37.41239
16.Zarzecka Maja04UKS MOS EŁK40.84184
NWIvanovich Maria04UKP Jedynka Elbląg

14 lat

1.Kułakowska Monika03MKS Medyk Giżycko28.23557
2.Łabaj Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn29.05512
3.Sadowska Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn30.16457
4.Dąbrowska Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg30.64436
5.Krauza Julia03Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.02292
6.Urbanowicz Dominika03UKP Jedynka Elbląg35.65277

15 lat

1.Sierak Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno27.89578
2.Kukiełka Liliana02Orka Iława28.37549
3.Mijas Agata02Orka Iława29.55486
4.Dąbrowska Aleksandra02UKS PIRAT Elbląg29.89470
5.Wtulich Anna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn30.81429
6.Pawełas Martyna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn31.34407

16 lat i starsi

1.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg26.73657
2.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn27.17625
3.Urbańska Natalia01Orka Iława29.76476
4.Szeluga Wiktoria SOL01MTP KORMORAN Olsztyn30.91425
5.Typańska Julia01UKS PIRAT Elbląg31.28410

PKFilipiak Małgorzata04Śródmiejski UKS Polna Warszawa28.70530
PKWysocka Maria05Śródmiejski UKS Polna Warszawa28.75528
PKŻuława Julia06Śródmiejski UKS Polna Warszawa33.69328
PKPaśk Urszula06Śródmiejski UKS Polna Warszawa33.84323
PKStelmaszczyk Hanna05Śródmiejski UKS Polna Warszawa35.63277
PKLubas Maria04Śródmiejski UKS Polna Warszawa37.09246


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-11-24 - 17:33
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
23.26
25.73
30.18
27.29
25.96
24.71
23.50
23.35
23.51
23.26
22.10
Krawczyk Jarosław
Mech Dariusz
Płachta Emil
Płachta Emil
Płachta Emil
Piwowarski Konrad
Lipiński Szymon
Sadłowski Piotr
Piwowarski Konrad
Krawczyk Jarosław
Towarek Sebastian
00213
01413
00213
00213
00213
01313
00213
00213
00213
00213
00413
Olsztyn
Olsztyn
Gizycko
Elk
Bielsk Podlaski
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
2009
2017
2007
2008
2009
2012
2016
2016
2015
2009
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Malinowski Adrian07MKS "Roś" Pisz35.67183
2.Kurczycki Kacper07MTP KORMORAN Olsztyn37.02163
3.Puch Wojciech07UKP Jedynka Elbląg37.10162
4.Choroszewski Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno37.11162
5.Skrobotun Hubert07KS Orzeł Elbląg37.34159
6.Odolecki Konrad08UKS MOS EŁK37.54157
7.Różalski Gracjan07UKP Jedynka Elbląg39.65133
8.Raszewski Aleksander07MKS "Roś" Pisz39.93130
9.Jakubcewicz Dawid07Klub Sportowy Płetwal Szczytno40.10128
10.Siudak Juliusz07UKP Jedynka Elbląg41.04120
11.Jureko Marcel08UKP Jedynka Elbląg41.54116
12.Wiszniewski Filip07MKS Medyk Giżycko42.80106
13.Kakowski Kacper07MKS "Roś" Pisz43.64100
14.Wawrzos Dawid08MKS Medyk Giżycko43.9198
15.Misiewicz Kajetan09UKP Jedynka Elbląg45.8586
16.Czerniawski Nataniel09Klub Sportowy Płetwal Szczytno47.9175
17.Drankowicz Bartosz07MTP KORMORAN Olsztyn48.3573
18.Dudek Franciszek08UKP Jedynka Elbląg50.0366
19.Chmieliński Michał08Klub Sportowy Płetwal Szczytno51.0762
20.Kurczewski Piotr09UKP Jedynka Elbląg52.1158
21.Truszkowski Olaf07UKS MOS EŁK52.5557
22.Pawelas Dominik08MTP KORMORAN Olsztyn55.0149
23.Janicki Nataniel09MKS Medyk Giżycko56.4846
24.Suchocki Jan08MTP KORMORAN Olsztyn59.0740
25.Adamowicz Cyprian07MTP KORMORAN Olsztyn1:00.3437
26.Stuczynski Wojciech08MTP KORMORAN Olsztyn1:00.6437
27.Gosiewski Kacper08MTP KORMORAN Olsztyn1:06.5328
28.Wójcik Marcin07MTP KORMORAN Olsztyn1:09.8324
29.Zembek Dawid07MTP KORMORAN Olsztyn1:18.7617
NWBlazynski Mateusz07MTP KORMORAN Olsztyn

11 lat

1.Wieczorek Kacper06MTP KORMORAN Olsztyn33.24226
2.Grzymkowski Hubert06UKS MOS EŁK33.51221
3.Stryjewski Szymon06UKS MOS EŁK33.72216
4.Nowicki Maciej06Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.52202
5.Ozga Oskar06MTP KORMORAN Olsztyn34.73198
6.Dzienisiewicz Adrian06UKS MOS EŁK35.47186
7.Kowalewski Tobiasz06MKS "Roś" Pisz38.75142
8.Januszaniec Łukasz06UKP Jedynka Elbląg40.81122
9.Chodań Maciej06MTP KORMORAN Olsztyn41.56115
10.Gębski Bartłomiej06MTP KORMORAN Olsztyn43.9797
11.Szafran Mikołaj06UKP Jedynka Elbląg46.0585
12.Gabrielyan Emil06MTP KORMORAN Olsztyn47.9775

12 lat

1.Przybysz Krzysztof05UKS MOS EŁK27.27410
2.Trykacz Kacper05MTP KORMORAN Olsztyn28.72351
3.Kowalewski Dawid05MKS "Roś" Pisz31.73260
4.Żyra Szymon05Klub Sportowy Płetwal Szczytno32.31246
5.Wojszkun Jacek05MTP KORMORAN Olsztyn32.43243
6.Domasiewicz Maciej05MKS "Roś" Pisz32.54241
7.Tucholski Jan05UKP Jedynka Elbląg33.19227
8.Walczak Hubert05UKP Jedynka Elbląg33.27225
9.Turliński Jędrzej05MKS Medyk Giżycko33.99211
10.Gritzner Mikołaj05MKS Medyk Giżycko34.26206
11.Mikołajczyk Mikołaj05MTP KORMORAN Olsztyn34.33205
12.Małecki Mateusz05UKP Jedynka Elbląg34.36205
13.Ignatowicz Maciej05MTP KORMORAN Olsztyn34.47203
14.Wróbel Michał05MTP KORMORAN Olsztyn35.66183
15.Opalach Albert05MTP KORMORAN Olsztyn37.14162
16.Sokół Oskar05UKP Jedynka Elbląg37.55157
17.Bieńkowski Szymon05UKP Jedynka Elbląg38.48145
18.Lasota Sebstian05UKP Jedynka Elbląg38.89141
19.Jachimowicz Maciej05UKP Jedynka Elbląg39.41135
20.Tubiak Kacper05UKP Jedynka Elbląg39.81131
Lutostański Patryk05Klub Sportowy Płetwal Szczytno39.81131
22.Jachimczyk Remigiusz05UKS PIRAT Elbląg39.98130
23.Maltsev Artem05UKS PIRAT Elbląg41.96112
24.Dąbrowski Marcin05Klub Sportowy Płetwal Szczytno42.01112
25.Wdowiak Michał05MTP KORMORAN Olsztyn43.11103
26.Bieńkowski Milosz05UKP Jedynka Elbląg46.0685
DYSKW.Tkacz Wiktor05MTP KORMORAN Olsztyn
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

13 lat

1.Kacperski Maciej04UKS MOS EŁK27.17414
2.Choroszewski Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno27.53398
3.Wiciak Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno28.12374
4.Chmieliński Nikodem04Klub Sportowy Płetwal Szczytno29.31330
5.Boros Olaf04UKP Jedynka Elbląg32.06252
6.Kubera Kacper04UKP Jedynka Elbląg33.17227
7.Żyra Wojciech04Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.20190

14 lat

1.Cyckowski Aleksander03UKP Jedynka Elbląg26.73435
2.Żuchowski Kacper03UKP Jedynka Elbląg26.98423
3.Popławski Ksawery03UKS MOS EŁK26.99422
4.Krajewski Mateusz03Orka Iława27.19413
5.Maksymowicz Krzysztof03UKP Jedynka Elbląg28.51358
6.Maczyszyn Hubert03MKS Medyk Giżycko32.29247
7.Wojtczak Mateusz03UKS PIRAT Elbląg32.99231

15 lat

1.Sobolewski Dawid SOL02MTP KORMORAN Olsztyn25.36509
2.Musiński Mikołaj02Orka Iława26.33455
3.Jacuński Maciej02Orka Iława26.51446
4.Rybiński Filip02Orka Iława27.35406
5.Helbrecht Jakub SOL02MTP KORMORAN Olsztyn28.09375
6.Mierzejek Igor SOL02MTP KORMORAN Olsztyn28.12374

16 lat i starsi

1.Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg23.72623
2.Towarek Sebastian93UKP Jedynka Elbląg23.92607
3.Ciećka Patryk93UKS MOS EŁK24.89539
4.Dalidowicz Patryk99UKS PIRAT Elbląg24.97534
5.Ciarczyński Janusz01Orka Iława25.07527
6.Kubiński Arkadiusz99UKS PIRAT Elbląg25.50501
7.Rutkiewicz Jakub01Orka Iława27.51399
8.Jakubczyk Patryk01Orka Iława27.78387
9.Sostek Jakub01Klub Sportowy Płetwal Szczytno28.31366
DYSKW.Butrykiewicz Kuba01Orka Iława24.54
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

PKGrzegorczyk Wiktor02UKS MOS EŁK25.78485
PKPiekuś Michał04Śródmiejski UKS Polna Warszawa30.23301
PKGawenda Bartlomiej06Śródmiejski UKS Polna Warszawa33.05230
PKŁukawski Tomasz07Śródmiejski UKS Polna Warszawa37.61156


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-11-24 - 17:52
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
31.05
36.46
36.33
34.94
33.60
32.68
32.90
34.50
32.40
31.05
Krawczyk Paulina
Kułakowska Monika
Kułakowska Monika
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Wikieł Angelika
Krawczyk Paulina
00213
00713
00713
00213
00213
00213
00213
01113
01113
00213
Poznan
Mlawa
Mlawa
Olsztyn
Olsztyn
Ostrowiec Sw
Gliwice
Gorzow Wlkp
Lublin
Poznan
2016
2014
2015
2013
2014
2015
2016
2017
2016
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Wojtaś Otylia07KS Orzeł Elbląg46.44234
2.Żuchowska Antonina07MTP KORMORAN Olsztyn46.65231
3.Świeczko Kornelia07UKS MOS EŁK49.68191
4.Dymerska Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno49.80190
5.Gacman Julia07MKS "Roś" Pisz52.31164
6.Zwolińska Lena07MKS Medyk Giżycko53.42154
7.Przybyszewska Joanna07MTP KORMORAN Olsztyn57.57123
8.Brodacka Maja07MTP KORMORAN Olsztyn59.68110
9.Madry Zuzanna08MTP KORMORAN Olsztyn1:01.7899
10.Sontowska Nina07MTP KORMORAN Olsztyn1:02.0998
11.Grajek Klaudia07MTP KORMORAN Olsztyn1:03.0993
12.Pieńkowska Martyna09Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:03.3692
13.Pawelko Ewa08MTP KORMORAN Olsztyn1:06.0181
14.Zalech Agata08MTP KORMORAN Olsztyn1:09.8368
15.Rojek Hanna07MTP KORMORAN Olsztyn1:09.8468
16.Pazik Dominika07MTP KORMORAN Olsztyn1:10.3967
17.Piechota Maja08MTP KORMORAN Olsztyn1:13.8958
NWMościcka Antonina07MKS Medyk Giżycko
NWKwiatkowska Katarzyna09UKP Jedynka Elbląg

11 lat

1.Kupis Aleksandra06MTP KORMORAN Olsztyn39.96368
2.Modzelewska Kornelia06UKS MOS EŁK44.67263
3.Czarniecka Zuzanna06MKS Medyk Giżycko45.28253
4.Klemarewska Natalia06UKS MOS EŁK45.53248
5.Woszczak Maja06MKS Medyk Giżycko46.98226
6.Dymiszkiewicz Oliwia06UKP Jedynka Elbląg48.20209
7.Wasilewska Zuzanna06MTP KORMORAN Olsztyn49.53193
8.Angowska Roksana06MTP KORMORAN Olsztyn50.79179
9.Gagjew Pola06UKP Jedynka Elbląg50.86178
10.Zdun Kornelia06UKP Jedynka Elbląg52.25164
11.Zduniak Zuzanna06MTP KORMORAN Olsztyn53.22155
12.Habyk Kornelia06UKP Jedynka Elbląg53.98149
13.Sychocka Magdalena06MTP KORMORAN Olsztyn54.75143
14.Borawska Natalia06UKP Jedynka Elbląg56.13132

12 lat

1.Piechowicz Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.11542
Rekord Okręgu 12 lat
2.Kraszewska Martyna SOL05MTP KORMORAN Olsztyn36.59479
3.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg36.95465
4.Mentryka Gabriela05MTP KORMORAN Olsztyn40.62350
5.Grzegorczyk Maja05UKS MOS EŁK42.34309
6.Siejak Patrycja05MTP KORMORAN Olsztyn42.87298
7.Żyłko Julia05Klub Sportowy Płetwal Szczytno47.17223
8.Samson Julia05UKS PIRAT Elbląg48.70203
9.Tyburska Martyna05UKS PIRAT Elbląg49.07198
10.Leszczyńska Kaja05MTP KORMORAN Olsztyn50.04187

13 lat

1.Kołecka Julia04UKP Jedynka Elbląg40.86344
2.Dymerska Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno41.53327
3.Kalinowska Alicja04UKP Jedynka Elbląg46.81229
4.Sylwestrzak Julia04MKS Medyk Giżycko50.32184
5.Lempiecka Julita04UKS MOS EŁK50.88178

14 lat

1.Kułakowska Monika03MKS Medyk Giżycko35.18539
2.Łuczyńska Adrianna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn40.43355
3.Kusaj Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn41.60326
4.Mazurowicz Weronika03Klub Sportowy Płetwal Szczytno44.50266

15 lat

1.Chrostowska Maria SOL02MTP KORMORAN Olsztyn37.04462

PKOlech Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa34.68563


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-11-24 - 18:04
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
27.02
38.70
33.96
31.70
31.01
30.39
29.72
28.76
27.77
27.02
Puciło Piotr
Szmit Filip
Nowak Bartosz
Nowak Bartosz
Pacholczyk Mateusz
Pacholczyk Mateusz
Pacholczyk Mateusz
Puciło Piotr
Puciło Piotr
Puciło Piotr
01113
00713


00213
00213
00213
00213
01113
01113
Ostrowiec Sw.
Olsztyn
Lebork
Gdansk
Pulawy
Katowice
Lodz
Szczecin
Poznan
Ostrowiec Sw.
2012
2013
2005
2006
2006
2007
2008
2010
2011
2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Matusiak vel Matuszewski Tobiasz07MTP KORMORAN Olsztyn43.27198
2.Zalewski Jakub08Orka Iława46.29162
3.Jakubcewicz Dawid07Klub Sportowy Płetwal Szczytno47.75147
4.Skrobotun Hubert07KS Orzeł Elbląg47.98145
5.Staniszewski Piotr08UKS MOS EŁK48.74139
6.Choroszewski Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno48.78138
7.Polak Bartosz08MKS Medyk Giżycko48.91137
8.Walasiewicz Bartosz08MKS Medyk Giżycko49.31134
9.Wiszniewski Filip07MKS Medyk Giżycko53.01108
10.Artemniak Sylwester07MTP KORMORAN Olsztyn53.16107
11.Misiewicz Kajetan09UKP Jedynka Elbląg53.38105
12.Jureko Marcel08UKP Jedynka Elbląg53.59104
13.Kluziak Krystian07MTP KORMORAN Olsztyn54.9397
14.Kurczewski Piotr09UKP Jedynka Elbląg55.9791
15.Wojnowski Filip07MTP KORMORAN Olsztyn57.1086
16.Szczepaniak Andrzej07MTP KORMORAN Olsztyn57.6284
17.Chmieliński Michał08Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:00.8971
18.Czerniawski Nataniel09Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:01.6068
19.Zera Jan08MTP KORMORAN Olsztyn1:03.3463
20.Pstragowski Mikolaj08MTP KORMORAN Olsztyn1:10.2746
21.Matracki Aleksander07MTP KORMORAN Olsztyn1:10.3746
22.Kaczyński Artur08MTP KORMORAN Olsztyn1:18.1733

11 lat

1.Kolis Jacek06MTP KORMORAN Olsztyn46.34161
2.Kruszyński Michał06MTP KORMORAN Olsztyn46.66158
3.Kurczewski Paweł06UKP Jedynka Elbląg48.43141
4.Rurys Adam06MTP KORMORAN Olsztyn48.70139

12 lat

1.Niewiadomski Zbigniew05MTP KORMORAN Olsztyn37.96294
2.Osełkowski Mateusz SOL05MTP KORMORAN Olsztyn38.97272
3.Żyra Szymon05Klub Sportowy Płetwal Szczytno40.61240
4.Sulkowski Oskar05MTP KORMORAN Olsztyn40.84236
5.Turliński Jędrzej05MKS Medyk Giżycko41.06232
6.Gritzner Mikołaj05MKS Medyk Giżycko42.61208
7.Sobuń Łukasz05MTP KORMORAN Olsztyn46.17163
8.Sypiański Mikołaj05MTP KORMORAN Olsztyn49.13135
9.Dąbrowski Marcin05Klub Sportowy Płetwal Szczytno49.68131
10.Tubiak Kacper05UKP Jedynka Elbląg51.55117
11.Lutostański Patryk05Klub Sportowy Płetwal Szczytno55.3894

13 lat

1.Jonowski Michał04Orka Iława32.59465
2.Pater Aleksander SOL04MTP KORMORAN Olsztyn34.13404
3.Wiciak Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.94319
4.Pasieczny Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg38.88273

16 lat i starsi

1.Ciećka Patryk93UKS MOS EŁK30.30578
2.Dalidowicz Patryk99UKS PIRAT Elbląg31.58511
3.Towarek Sebastian93UKP Jedynka Elbląg32.26479
4.Wojtalewicz Robert01UKP Jedynka Elbląg32.27479
5.Dąbrowski Jan00UKS PIRAT Elbląg35.99345
NWWalaszek Jędrzej98MTP KORMORAN Olsztyn

PKSkrzypek Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa33.59424
PKMiłkowski Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa36.24338


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-11-24 - 18:13
Kobiet, 800m dowolny11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
8:27.88
10:40.36
10:03.47
9:36.73
8:58.04
9:02.02
9:12.37
9:03.23
9:05.71
8:27.88
Burska Justyna
Łukasik Wiktoria
Golon Aleksandra
Zgiet Karina
Jaszczuk Ewa
Jaszczuk Ewa
Kotowicz Anna
Chodyna Monika
Chodyna Monika
Burska Justyna
01113
00713
00213
00813

00213
00913
00213
00213
01113
Olsztyn
Olsztyn
Sopot
Elk
Olsztyn
Oswiecim
Gorzow Wlkp
Olsztyn
Szczecin
Olsztyn
2016
2010
2002
2008
2016
2017
2014
2009
2010
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Idzkowski Maria06MTP KORMORAN Olsztyn11:19.93350
100m:
200m:
1:20.94
2:47.65
1:20.94
1:26.71
300m:
400m:
4:14.92
5:42.13
1:27.27
1:27.21
500m:
600m:
7:08.43
8:34.23
1:26.30
1:25.80
700m:
800m:
9:58.76
11:19.93
1:24.53
1:21.17
2.Bałdyga Kamila06MTP KORMORAN Olsztyn11:29.38336
100m:
200m:
1:19.64
2:47.77
1:19.64
1:28.13
300m:
400m:
4:15.64
5:43.24
1:27.87
1:27.60
500m:
600m:
7:10.60
8:37.70
1:27.36
1:27.10
700m:
800m:
10:05.58
11:29.38
1:27.88
1:23.80
3.Filipczak Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno11:35.84326
100m:
200m:
1:21.74
2:50.31
1:21.74
1:28.57
300m:
400m:
4:18.68
5:46.86
1:28.37
1:28.18
500m:
600m:
7:16.33
8:44.67
1:29.47
1:28.34
700m:
800m:
10:12.53
11:35.84
1:27.86
1:23.31
4.Romanowska Izabela06MTP KORMORAN Olsztyn12:17.67274
100m:
200m:
1:25.33
2:59.05
1:25.33
1:33.72
300m:
400m:
4:33.12
6:07.03
1:34.07
1:33.91
500m:
600m:
7:40.81
9:15.07
1:33.78
1:34.26
700m:
800m:
10:48.02
12:17.67
1:32.95
1:29.65

13 lat

1.Krupińska Lila SOL04MTP KORMORAN Olsztyn10:09.04487
100m:
200m:
1:11.48
2:28.20
1:11.48
1:16.72
300m:
400m:
3:45.16
5:02.96
1:16.96
1:17.80
500m:
600m:
6:20.16
7:37.84
1:17.20
1:17.68
700m:
800m:
8:55.50
10:09.04
1:17.66
1:13.54
2.Gutowska Maria04UKP Jedynka Elbląg10:58.40385
100m:
200m:
1:13.36
2:34.36
1:13.36
1:21.00
300m:
400m:
3:57.37
5:21.04
1:23.01
1:23.67
500m:
600m:
6:45.73
8:10.72
1:24.69
1:24.99
700m:
800m:
9:35.92
10:58.40
1:25.20
1:22.48

14 lat

1.Kulik Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn9:26.15606
100m:
200m:
1:08.12
2:19.49
1:08.12
1:11.37
300m:
400m:
3:31.18
4:42.82
1:11.69
1:11.64
500m:
600m:
5:53.54
7:04.82
1:10.72
1:11.28
700m:
800m:
8:16.26
9:26.15
1:11.44
1:09.89

15 lat

1.Ciż Zuzanna02MKS Medyk Giżycko10:53.36394
100m:
200m:
1:12.03
2:31.74
1:12.03
1:19.71
300m:
400m:
3:54.47
5:18.23
1:22.73
1:23.76
500m:
600m:
6:42.41
8:07.63
1:24.18
1:25.22
700m:
800m:
9:32.08
10:53.36
1:24.45
1:21.28

PKCati Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa10:00.13509
100m:
200m:
1:09.91
2:25.32
1:09.91
1:15.41
300m:
400m:
3:41.73
4:57.60
1:16.41
1:15.87
500m:
600m:
6:14.73
7:30.76
1:17.13
1:16.03
700m:
800m:
8:47.24
10:00.13
1:16.48
1:12.89


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-11-24 - 18:26
Mężczyzn, 1500m dowolny11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
14:59.63
21:41.91
18:41.16
17:08.94
16:22.92
15:45.38
15:27.12
15:14.35
14:59.63
15:02.57
Pielowski Krzysztof
Szajdek Michał
Koziejko Bartlomiej
Kubkowski Bartlomiej
Koziejko Bartlomiej
Towarek Sebastian
Koziejko Bartlomiej
Hura Bartosz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
00213
00213
00213
00713
00213
00413
00213
00213
00213
00213
Gorzow Wielkopolski
Olsztynie
Olsztyn
Elk
Lodz
Elk
Gliwice
Gorzow Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2009
2014
2012
2008
2014
2008
2016
2008
2009
2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Kapała Bartosz06MTP KORMORAN Olsztyn20:19.51336
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.32
2:39.79
4:02.20
5:24.79
1:17.32
1:22.47
1:22.41
1:22.59
500m:
600m:
700m:
800m:
6:46.85
8:08.86
9:30.62
10:52.11
1:22.06
1:22.01
1:21.76
1:21.49
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:14.41
13:36.46
14:58.09
16:20.06
1:22.30
1:22.05
1:21.63
1:21.97
1300m:
1400m:
1500m:
17:41.38
19:01.86
20:19.51
1:21.32
1:20.48
1:17.65
2.Kulik Maksymilian06MTP KORMORAN Olsztyn22:39.16242
100m:
200m:
300m:
400m:
1:22.04
2:51.41
4:22.34
5:54.95
1:22.04
1:29.37
1:30.93
1:32.61
500m:
600m:
700m:
800m:
7:28.33
9:00.34
10:33.66
12:07.94
1:33.38
1:32.01
1:33.32
1:34.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:40.18
15:13.74
16:47.41
18:17.79
1:32.24
1:33.56
1:33.67
1:30.38
1300m:
1400m:
1500m:
19:47.34
21:15.64
22:39.16
1:29.55
1:28.30
1:23.52
3.Waszkiewicz Maciej06MKS "Roś" Pisz22:49.97237
100m:
200m:
300m:
400m:
1:25.09
2:57.45
4:31.00
6:04.37
1:25.09
1:32.36
1:33.55
1:33.37
500m:
600m:
700m:
800m:
7:38.09
9:10.87
10:43.67
12:17.07
1:33.72
1:32.78
1:32.80
1:33.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:48.81
15:21.29
16:52.75
18:24.47
1:31.74
1:32.48
1:31.46
1:31.72
1300m:
1400m:
1500m:
19:55.83
21:26.58
22:49.97
1:31.36
1:30.75
1:23.39
4.Krzyżewski Piotr06MTP KORMORAN Olsztyn22:54.61234
100m:
200m:
300m:
400m:
1:26.15
2:59.16
4:32.89
6:06.07
1:26.15
1:33.01
1:33.73
1:33.18
500m:
600m:
700m:
800m:
7:39.37
9:11.48
10:44.71
12:17.29
1:33.30
1:32.11
1:33.23
1:32.58
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:48.66
15:20.51
16:52.33
18:24.39
1:31.37
1:31.85
1:31.82
1:32.06
1300m:
1400m:
1500m:
19:55.52
21:26.90
22:54.61
1:31.13
1:31.38
1:27.71
5.Kamianka Piotr06MTP KORMORAN Olsztyn23:13.25225
100m:
200m:
300m:
400m:
1:25.35
2:58.29
4:33.47
6:07.71
1:25.35
1:32.94
1:35.18
1:34.24
500m:
600m:
700m:
800m:
7:41.95
9:16.29
10:50.42
12:25.15
1:34.24
1:34.34
1:34.13
1:34.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:59.96
15:34.34
17:06.71
18:39.31
1:34.81
1:34.38
1:32.37
1:32.60
1300m:
1400m:
1500m:
20:12.60
21:43.45
23:13.25
1:33.29
1:30.85
1:29.80
6.Mickiewicz Franciszek06MTP KORMORAN Olsztyn23:46.87209
100m:
200m:
300m:
400m:
1:28.09
3:02.73
4:37.84
6:13.34
1:28.09
1:34.64
1:35.11
1:35.50
500m:
600m:
700m:
800m:
7:49.23
9:25.98
11:00.73
12:35.23
1:35.89
1:36.75
1:34.75
1:34.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:11.27
15:47.89
17:23.89
19:01.92
1:36.04
1:36.62
1:36.00
1:38.03
1300m:
1400m:
1500m:
20:38.70
22:16.00
23:46.87
1:36.78
1:37.30
1:30.87
7.Stecz Maciej06MTP KORMORAN Olsztyn26:36.24149
100m:
200m:
300m:
400m:
1:35.04
3:23.41
5:12.00
6:59.57
1:35.04
1:48.37
1:48.59
1:47.57
500m:
600m:
700m:
800m:
8:47.07
10:34.61
12:21.67
14:08.76
1:47.50
1:47.54
1:47.06
1:47.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:54.63
17:40.61
19:30.93
21:18.14
1:45.87
1:45.98
1:50.32
1:47.21
1300m:
1400m:
1500m:
23:05.87
24:52.17
26:36.24
1:47.73
1:46.30
1:44.07

12 lat

1.Domalewski Bartłomiej SOL05MTP KORMORAN Olsztyn18:24.45452
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.62
2:24.49
3:38.95
4:53.82
1:09.62
1:14.87
1:14.46
1:14.87
500m:
600m:
700m:
800m:
6:08.97
7:23.56
8:37.31
9:51.77
1:15.15
1:14.59
1:13.75
1:14.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:05.24
12:18.79
13:33.19
14:47.10
1:13.47
1:13.55
1:14.40
1:13.91
1300m:
1400m:
1500m:
16:00.96
17:13.87
18:24.45
1:13.86
1:12.91
1:10.58
2.Tyrka Igor05MTP KORMORAN Olsztyn19:56.18356
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.92
2:41.46
4:03.76
5:26.32
1:17.92
1:23.54
1:22.30
1:22.56
500m:
600m:
700m:
800m:
6:48.13
8:08.05
9:27.65
10:47.65
1:21.81
1:19.92
1:19.60
1:20.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:06.60
13:26.11
14:45.61
16:04.59
1:18.95
1:19.51
1:19.50
1:18.98
1300m:
1400m:
1500m:
17:22.93
18:41.13
19:56.18
1:18.34
1:18.20
1:15.05
3.Czerniawski Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno21:33.08282
100m:
200m:
300m:
400m:
1:22.43
2:50.31
4:19.98
5:48.16
1:22.43
1:27.88
1:29.67
1:28.18
500m:
600m:
700m:
800m:
7:15.44
8:43.01
10:10.78
11:37.36
1:27.28
1:27.57
1:27.77
1:26.58
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:03.64
14:30.12
15:57.67
17:23.51
1:26.28
1:26.48
1:27.55
1:25.84
1300m:
1400m:
1500m:
18:48.96
20:13.71
21:33.08
1:25.45
1:24.75
1:19.37
4.Wiski Adrian05MTP KORMORAN Olsztyn21:46.84273
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.98
2:46.93
4:13.22
5:40.99
1:19.98
1:26.95
1:26.29
1:27.77
500m:
600m:
700m:
800m:
7:07.44
8:35.06
10:02.53
11:31.38
1:26.45
1:27.62
1:27.47
1:28.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:59.90
14:29.00
15:58.11
17:26.60
1:28.52
1:29.10
1:29.11
1:28.49
1300m:
1400m:
1500m:
18:55.66
20:24.05
21:46.84
1:29.06
1:28.39
1:22.79
5.Adamiak Wiktor05MTP KORMORAN Olsztyn21:47.80272
100m:
200m:
300m:
400m:
1:21.09
2:50.00
4:18.86
5:47.51
1:21.09
1:28.91
1:28.86
1:28.65
500m:
600m:
700m:
800m:
7:17.30
8:46.80
10:11.96
11:38.40
1:29.79
1:29.50
1:25.16
1:26.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:05.88
14:34.28
16:02.57
17:29.30
1:27.48
1:28.40
1:28.29
1:26.73
1300m:
1400m:
1500m:
18:56.85
20:23.40
21:47.80
1:27.55
1:26.55
1:24.40
6.Kowalewski Dawid05MKS "Roś" Pisz23:19.89222
100m:
200m:
300m:
400m:
1:22.78
2:55.81
4:28.38
6:01.85
1:22.78
1:33.03
1:32.57
1:33.47
500m:
600m:
700m:
800m:
7:34.75
9:07.01
10:40.07
12:12.09
1:32.90
1:32.26
1:33.06
1:32.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:47.22
15:21.09
16:57.75
18:32.83
1:35.13
1:33.87
1:36.66
1:35.08
1300m:
1400m:
1500m:
20:10.13
21:46.29
23:19.89
1:37.30
1:36.16
1:33.60

13 lat

1.Grabowski Mikołaj SOL04MTP KORMORAN Olsztyn18:37.89436
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.77
2:23.19
3:38.73
4:53.19
1:08.77
1:14.42
1:15.54
1:14.46
500m:
600m:
700m:
800m:
6:08.58
7:23.62
8:39.18
9:54.78
1:15.39
1:15.04
1:15.56
1:15.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.38
12:25.75
13:41.11
14:56.18
1:15.60
1:15.37
1:15.36
1:15.07
1300m:
1400m:
1500m:
16:11.44
17:25.36
18:37.89
1:15.26
1:13.92
1:12.53
2.Jurczak Bartosz SOL04MTP KORMORAN Olsztyn19:09.38401
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.79
2:25.68
3:42.13
4:58.61
1:09.79
1:15.89
1:16.45
1:16.48
500m:
600m:
700m:
800m:
6:14.54
7:30.94
8:47.20
10:03.70
1:15.93
1:16.40
1:16.26
1:16.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:21.05
12:38.23
13:56.11
15:14.28
1:17.35
1:17.18
1:17.88
1:18.17
1300m:
1400m:
1500m:
16:32.51
17:51.12
19:09.38
1:18.23
1:18.61
1:18.26
3.Kozłowski Konrad SOL04MTP KORMORAN Olsztyn20:32.76325
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.56
2:39.35
4:02.82
5:25.14
1:17.56
1:21.79
1:23.47
1:22.32
500m:
600m:
700m:
800m:
6:49.18
8:12.85
9:36.13
10:59.61
1:24.04
1:23.67
1:23.28
1:23.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:22.46
13:45.50
15:08.81
16:32.21
1:22.85
1:23.04
1:23.31
1:23.40
1300m:
1400m:
1500m:
17:53.81
19:14.41
20:32.76
1:21.60
1:20.60
1:18.35
4.Kłosiński Jędrzej04Klub Sportowy Płetwal Szczytno23:07.38228
100m:
200m:
300m:
400m:
1:28.96
2:59.31
4:30.56
6:02.07
1:28.96
1:30.35
1:31.25
1:31.51
500m:
600m:
700m:
800m:
7:34.49
9:07.09
10:39.12
12:11.87
1:32.42
1:32.60
1:32.03
1:32.75
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:45.30
15:18.03
16:52.66
18:25.76
1:33.43
1:32.73
1:34.63
1:33.10
1300m:
1400m:
1500m:
19:59.54
21:34.98
23:07.38
1:33.78
1:35.44
1:32.40

14 lat

1.Niedziałek Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn16:39.13611
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.92
2:13.49
3:20.74
4:28.00
1:04.92
1:08.57
1:07.25
1:07.26
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.97
6:42.42
7:49.40
8:56.21
1:06.97
1:07.45
1:06.98
1:06.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.02
11:09.88
12:16.42
13:22.56
1:06.81
1:06.86
1:06.54
1:06.14
1300m:
1400m:
1500m:
14:28.71
15:34.87
16:39.13
1:06.15
1:06.16
1:04.26

15 lat

1.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS EŁK16:49.62592
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.15
2:13.01
3:20.99
4:28.56
1:05.15
1:07.86
1:07.98
1:07.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.11
6:42.19
7:49.04
8:56.32
1:06.55
1:07.08
1:06.85
1:07.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.37
11:10.06
12:17.01
13:24.07
1:07.05
1:06.69
1:06.95
1:07.06
1300m:
1400m:
1500m:
14:32.85
15:42.19
16:49.62
1:08.78
1:09.34
1:07.43
2.Kopiczko Maksymilian02MKS Medyk Giżycko18:14.82464
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.34
2:15.83
3:26.59
4:38.83
1:04.34
1:11.49
1:10.76
1:12.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:52.11
7:05.82
8:20.45
9:35.05
1:13.28
1:13.71
1:14.63
1:14.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.22
12:05.20
13:20.30
14:34.59
1:15.17
1:14.98
1:15.10
1:14.29
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.17
17:04.35
18:14.82
1:15.58
1:14.18
1:10.47

16 lat i starsi

1.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg18:50.96421
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.28
2:17.85
3:31.41
4:46.62
1:06.28
1:11.57
1:13.56
1:15.21
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.25
7:18.26
8:34.73
9:50.98
1:15.63
1:16.01
1:16.47
1:16.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:07.92
12:25.15
13:41.87
14:59.09
1:16.94
1:17.23
1:16.72
1:17.22
1300m:
1400m:
1500m:
16:16.86
17:34.05
18:50.96
1:17.77
1:17.19
1:16.91
NWWalaszek Jędrzej98MTP KORMORAN Olsztyn


<< TOP >>
2 - Mistrzostwa Województwa Warmińsko- Mazurskiego OZP 2017-11-25 - 8:40


Konkurencja 17
2017-11-25 - 8:40
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:04.78
1:13.65
1:11.65
1:08.95
1:06.71
1:06.82
1:06.68
1:07.44
1:09.65
1:04.78
Krawczyk Paulina
Kułakowska Monika
Kułakowska Monika
Kułakowska Monika
Buko Martyna
Kotowicz Anna
Kotowicz Anna
Domżalska Wiktoria
Puchalska Zuzanna
Krawczyk Paulina
00213
00713
00713
00713
00713
00913
00913
00413
00813
00213
Kozienice
Mlawa
Gdansk
Olsztyn
Olsztyn
Gizycko
Olsztynie
Gorzow Wlkp
Gizycko
Kozienice
2017
2014
2015
2016
2016
2013
2014
2017
2007
2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Dziuba Monika2007MTP KORMORAN Olsztyn1:34.6721447.5947.08
2.Gregorczyk Maja2007MTP KORMORAN Olsztyn1:35.0721144.4450.63
3.Kasztelan Elwira2007UKS MOS EŁK1:47.3214750.5556.77
4.Świeczko Kornelia2007UKS MOS EŁK1:48.0014453.2954.71
5.Zwolińska Lena2007MKS Medyk Giżycko1:52.6112754.7257.89
6.Jaguszewska Anastazja2007MTP KORMORAN Olsztyn2:04.44941:03.221:01.22

11 lat

1.Romanowska Izabela2006MTP KORMORAN Olsztyn1:31.6923643.4248.27
2.Klemarewska Natalia2006UKS MOS EŁK1:31.8923443.1648.73
3.Mątwicka Liliana2006MTP KORMORAN Olsztyn1:35.2421043.4751.77
4.Uścinowicz Zuzanna2006MTP KORMORAN Olsztyn1:37.7219547.8549.87
5.Wieniarska Anna2006MTP KORMORAN Olsztyn1:37.8819449.0248.86
6.Zduniak Zuzanna2006MTP KORMORAN Olsztyn1:41.1417548.0453.10
NWWasilewska Zuzanna2006MTP KORMORAN Olsztyn

12 lat

1.Mentryka Gabriela2005MTP KORMORAN Olsztyn1:19.7835836.7942.99
2.Grzegorczyk Maja2005UKS MOS EŁK1:20.1935238.2241.97
3.Stankiewicz Aneta SOL2005MTP KORMORAN Olsztyn1:22.8532037.6945.16
4.Leszczyńska Kaja2005MTP KORMORAN Olsztyn1:33.3122444.8648.45
5.Żyłko Julia2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:35.2221046.2348.99
6.Soszyńska Zuzanna2005MTP KORMORAN Olsztyn1:36.0120544.9351.08
7.Piróg Michalina2005MTP KORMORAN Olsztyn1:46.2315150.3555.88
NWJankowska Martyna2005MTP KORMORAN Olsztyn

13 lat

1.Dymerska Weronika2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:19.3436437.1042.24
2.Wierzchowska Maja SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:19.5936036.1643.43
3.Wiszniewska Julia2004MKS Medyk Giżycko1:21.4633639.3442.12
4.Templin Patrycja2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:31.7823542.5949.19
DYSKW.Zamojska Alicja2004UKP Jedynka Elbląg
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

14 lat

1.Kułakowska Monika2003MKS Medyk Giżycko1:09.2854731.2438.04
2.Łabaj Zuzanna SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:14.8443434.2640.58
3.Pieńkowska Zuzanna2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:20.0135536.3843.63
4.Krauza Julia2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:29.8525041.7548.10

15 lat

1.Muzyka Izabela SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:16.1741134.4641.71

16 lat i starsi

1.Typańska Julia2001UKS PIRAT Elbląg1:19.4136335.9743.44

PKOlech Cecylia2003Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:14.3144335.5238.79


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-11-25 - 8:51
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
55.95
1:17.10
1:09.12
1:05.73
1:01.74
59.76
56.20
55.95
56.67
59.04
Zbutowicz Karol
Ciborowski Rafał
Nowak Bartosz
Nowak Bartosz
Kubkowski Bartlomiej
Falaciński Maciej
Zbutowicz Karol
Zbutowicz Karol
Zbutowicz Karol
Kubkowski Bartlomiej
00213
00713


00713
00913
00213
00213
00213
00213
Gliwice
Bielsk Podlaski
Gdansk
Gdansk
Ciechanow
Ciechanow
Ostrowiec Sw
Gliwice
Krakow
Gizycko
2015
2010
2005
2006
2009
2011
2014
2015
2016
2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Matusiak vel Matuszewski Tobiasz2007MTP KORMORAN Olsztyn1:25.1320640.2944.84
2.Choroszewski Ignacy2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:31.5516542.9848.57
3.Zalewski Jakub2008Orka Iława1:35.2814743.4451.84
4.Jakubcewicz Dawid2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:38.3213346.2552.07
5.Kisiel Piotr2007MTP KORMORAN Olsztyn1:39.0813047.0552.03
6.Piwowarczyk Konrad2007UKS MOS EŁK1:39.6412847.0452.60
7.Odolecki Konrad2008UKS MOS EŁK1:39.8212747.5252.30
8.Łaniucha Tomasz2007MTP KORMORAN Olsztyn1:42.1611949.8052.36
9.Grzesiuk Bartosz2007UKS MOS EŁK1:47.2010348.6658.54
10.Staniszewski Piotr2008UKS MOS EŁK1:48.2710050.5357.74
11.Siudak Juliusz2007UKP Jedynka Elbląg1:51.029350.471:00.55
12.Misiewicz Kajetan2009UKP Jedynka Elbląg1:54.948355.5859.36

11 lat

1.Nowicki Maciej2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:32.0516343.3848.67
2.Pokrętowski Karol2006MTP KORMORAN Olsztyn1:32.3316143.2349.10
3.Ozga Oskar2006MTP KORMORAN Olsztyn1:32.4116142.6849.73
4.Stryjewski Szymon2006UKS MOS EŁK1:33.4715545.7447.73
5.Krzyżewski Piotr2006MTP KORMORAN Olsztyn1:34.3515146.0648.29
6.Kaczmarek Michał2006MTP KORMORAN Olsztyn1:38.0113545.4152.60
7.Olejniczak Maciej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:38.0813447.3050.78

12 lat

1.Niewiadomski Zbigniew2005MTP KORMORAN Olsztyn1:14.5630736.0038.56
2.Woźniak Piotr2005MTP KORMORAN Olsztyn1:15.8129236.0339.78
3.Tkacz Wiktor2005MTP KORMORAN Olsztyn1:19.5625235.2044.36
4.Block Kacper2005MTP KORMORAN Olsztyn1:23.8121638.5345.28
5.Misiewicz Igor2005UKP Jedynka Elbląg1:24.7120939.6045.11
6.Sulkowski Oskar2005MTP KORMORAN Olsztyn1:25.7320142.1143.62
7.Wdowiak Michał2005MTP KORMORAN Olsztyn1:25.8420140.2245.62
8.Adamiak Wiktor2005MTP KORMORAN Olsztyn1:26.0120041.0444.97
9.Gritzner Mikołaj2005MKS Medyk Giżycko1:27.2619141.4445.82
10.Leśniewski Dawid2005MTP KORMORAN Olsztyn1:28.7718140.1748.60
11.Rurys Marcin2005MTP KORMORAN Olsztyn1:32.8515844.9747.88
12.Opalach Albert2005MTP KORMORAN Olsztyn1:36.3814243.7752.61
NWSobuń Łukasz2005MTP KORMORAN Olsztyn

13 lat

1.Pater Aleksander SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:09.2138332.8336.38
2.Pasieczny Bartłomiej2004UKP Jedynka Elbląg1:16.8028036.4440.36
3.Szyłański Mikołaj SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:21.8923136.9344.96
4.Kłosiński Jędrzej2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:28.9618041.9946.97

14 lat

1.Popławski Ksawery2003UKS MOS EŁK1:11.5134832.7338.78
2.Maksymowicz Krzysztof2003UKP Jedynka Elbląg1:13.3832231.9341.45
3.Maczyszyn Hubert2003MKS Medyk Giżycko1:21.8323237.7844.05

15 lat

1.Porbacki Krystian SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:05.1246030.2634.86

16 lat i starsi

1.Kłak Marcin2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno59.9059227.2732.63
2.Ciećka Patryk1993UKS MOS EŁK1:02.2652729.2433.02
3.Dalidowicz Patryk1999UKS PIRAT Elbląg1:03.2050429.2733.93
4.Maksymowicz Tomasz2000UKP Jedynka Elbląg1:07.6541130.3937.26
5.Dąbrowski Jan2000UKS PIRAT Elbląg1:11.6734534.2737.40

PKSkrzypek Piotr2003Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:07.3541631.9135.44


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-11-25 - 9:04
Kobiet, 200m motylkowy11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
2:12.23
2:47.04
2:42.40
2:35.09
2:21.32
2:21.57
2:16.90
2:15.81
2:12.23
2:14.11
Kowalińska Oriana
Filipkowska Dominika
Chodyna Monika
Jaszczuk Ewa
Jaszczuk Ewa
Chodyna Monika
Kowalińska Oriana
Kowalińska Oriana
Kowalińska Oriana
Kowalińska Oriana
00213
00513
00813
00213
00213
00213
00213
00213
00213
01113
Poznan
Olsztyn
Szczytno
Olsztyn
Olsztyn
Katowice
Olsztyn
Szczecin
Poznan
Olsztyn
2011
2010
2004
2015
2016
2007
2009
2010
2011
2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Kupis Aleksandra06MTP KORMORAN Olsztyn2:59.6429538.1245.4847.4448.60

12 lat

1.Masłowska Wiktoria05MTP KORMORAN Olsztyn3:04.9827037.7446.1349.7151.40

13 lat

1.Szałkowska Oliwia SOL04MTP KORMORAN Olsztyn2:52.2033537.6743.3545.3945.79

14 lat

1.Sadowska Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:43.6339034.7240.9643.0744.88

PKCati Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:47.7136235.6241.7144.9545.43


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-11-25 - 9:08
Mężczyzn, 200m motylkowy11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:59.07
3:10.04
2:42.26
2:28.55
2:10.26
2:05.89
2:00.24
1:59.14
1:59.07
2:02.47
Zarczynski Michal
Sołtowski Dominik
Zbutowicz Karol
Rżyski Marcin
Gilski Krzysztof
Gilski Krzysztof
Oller Krzysztof
Oller Krzysztof
Zarczynski Michal
Zarczynski Michal
00213

00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
Gorzow
Gizycko
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
Gorzow Wlkp.
Poznan
Gorzow Wlkp
Gorzow
Opole
2005
2009
2010
2007
2007
2008
2016
2017
2005
2006

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Rżyski Michał06MTP KORMORAN Olsztyn3:08.3819141.4249.3449.3848.24

12 lat

1.Czerniawski Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:05.9519838.9948.4750.9247.57
2.Kubicki Karol05MTP KORMORAN Olsztyn3:07.0019538.7847.8750.0950.26

13 lat

1.Kozłowski Konrad SOL04MTP KORMORAN Olsztyn2:57.2822937.4043.9247.7448.22

14 lat

1.Kapała Szymon SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:25.3541632.6737.5237.8937.27

15 lat

1.Porbacki Krystian SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:22.3744332.0736.0337.5336.74
2.Kurdzieko Nikodem SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:24.2742632.1236.2337.9337.99

16 lat i starsi

1.Kłak Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:17.9048730.5034.7235.8636.82
2.Jednaszewski Mikołaj01MTP KORMORAN Olsztyn2:18.7547831.2236.1035.7835.65


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-11-25 - 9:13
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
2:08.56
2:44.99
2:30.06
2:30.42
2:25.33
2:26.89
2:19.84
2:17.23
2:27.26
2:08.56
Wójtowicz Gabriela
Doroszkiewicz Anna
Diaby Anna
Domżalska Wiktoria
Domżalska Wiktoria
Domżalska Wiktoria
Święcka Julia
Święcka Julia
Szmit Dominika
Wójtowicz Gabriela
00213
00413
00213
00413
00413
00413
00213
00213
00213
00213
Olsztyn
Elblag
Plock
Olsztyn
Olsztyn
Ostrowiec Sw
Elblag
Gorzow Wlkp
Krakow
Olsztyn
2016
2016
1992
2013
2014
2015
2016
2017
2013
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat i młodsi

1.Dziuba Monika07MTP KORMORAN Olsztyn3:24.2719848.9952.9552.6649.67
2.Kraszewska Dominika07MTP KORMORAN Olsztyn3:31.3817949.2854.9455.4051.76
3.Urbanska Zuzanna07MTP KORMORAN Olsztyn3:42.2215451.5555.9957.3757.31
4.Hanc Aleksandra07UKS MOS EŁK3:47.8314349.8159.891:00.1657.97
5.Sontowska Nina07MTP KORMORAN Olsztyn3:57.4612658.381:01.421:01.1356.53
6.Romanowska Natalia08MTP KORMORAN Olsztyn4:09.73108
7.Golon Zuzanna07MTP KORMORAN Olsztyn4:29.23861:04.411:11.581:10.891:02.35
DYSKW.Chrzanowska Zuzanna07MTP KORMORAN Olsztyn
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramioniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie)
DYSKW.Cyglicka Maria07MTP KORMORAN Olsztyn
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

11 lat

1.Lis Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:47.0136338.3044.0244.8339.86
2.Idzkowski Maria06MTP KORMORAN Olsztyn2:55.9931041.2144.6245.8744.29
3.Wiśniewska Kinga06UKS PIRAT Elbląg3:05.6826443.9547.9048.6345.20
4.Juśkiewicz Ada06MTP KORMORAN Olsztyn3:11.6724044.8349.1249.7847.94
5.Bałdyga Kamila06MTP KORMORAN Olsztyn3:17.0722146.4350.7251.7148.21

12 lat

1.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg2:39.2042037.1040.9440.8040.36
2.Sujkowska Roksana SOL05MTP KORMORAN Olsztyn2:43.4438837.8841.4442.3241.80
3.Korenik Karolina05MKS Medyk Giżycko2:57.8130142.3545.8245.7443.90

13 lat

1.Waśniewska Martyna04UKP Jedynka Elbląg2:31.8048435.2038.5339.7138.36
2.Sylwestrzak Julia04MKS Medyk Giżycko3:05.1626744.6048.1747.4044.99

14 lat

1.Zmierczak Natalia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:31.2948935.0937.6839.1839.34

15 lat

1.Gładkojć Marta SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:28.3151936.1837.8137.8536.47
2.Ciż Zuzanna02MKS Medyk Giżycko2:37.7643135.1539.2640.8942.46
3.Dąbrowska Aleksandra02UKS PIRAT Elbląg2:38.9642136.0039.9541.7641.25
4.Polasik Natalia02MKS Medyk Giżycko2:41.4940235.2240.1442.9443.19


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-11-25 - 9:25
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:56.49
2:32.29
2:25.02
2:15.67
2:08.09
2:03.71
2:01.39
1:56.68
1:56.49
2:05.16
Kasztelan Mateusz
Ciborowski Rafał
Gilski Krzysztof
Ciborowski Rafał
Ciborowski Rafał
Falaciński Maciej
Falaciński Maciej
Falaciński Maciej
Kasztelan Mateusz
Kubkowski Bartlomiej
00213
00713
00213
00713
00713
00913
00913
00913
00213
00213
Lublin
Olsztyn
Plock
Olsztyn
Olsztyn
Ciechanow
Lodz
Ostrowiec Sw
Lublin
Kozienice
2016
2010
2005
2012
2013
2011
2012
2013
2016
2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat i młodsi

1.Piwowarczyk Konrad07UKS MOS EŁK3:20.2114647.1751.4053.0248.62
2.Gebauer Wolfgang08MTP KORMORAN Olsztyn3:43.1010651.7258.0557.9255.41
3.Latuszek Wiktor07MTP KORMORAN Olsztyn3:48.529853.5158.591:02.1354.29
4.Łojewski Adam07MTP KORMORAN Olsztyn3:49.019852.9959.4959.3257.21
DYSKW.Olszyński Maksymilian07MTP KORMORAN Olsztyn4:17.161:00.261:01.15
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

11 lat

1.Kapała Bartosz06MTP KORMORAN Olsztyn2:43.9326739.1542.1441.8940.75
2.Wieczorek Kacper06MTP KORMORAN Olsztyn2:49.8524039.1243.7644.2642.71
3.Kruszyński Michał06MTP KORMORAN Olsztyn2:57.6521040.9145.5946.8744.28
4.Kamianka Piotr06MTP KORMORAN Olsztyn2:58.8920542.5745.3746.7444.21
5.Dzienisiewicz Adrian06UKS MOS EŁK3:13.8516145.3748.5250.1749.79
6.Stryjek Mateusz06MTP KORMORAN Olsztyn3:14.4516045.8049.75
7.Gilski Łukasz06MTP KORMORAN Olsztyn3:20.4714647.5051.1451.9349.90
8.Stecz Maciej06MTP KORMORAN Olsztyn3:26.0313447.0053.5952.8152.63
9.Kaczmarek Michał06MTP KORMORAN Olsztyn3:28.7012948.7153.6654.2852.05
10.Rurys Adam06MTP KORMORAN Olsztyn3:31.3212446.9858.8553.9251.57

12 lat

1.Woronko Maciej05MKS Medyk Giżycko2:47.7124939.7343.0443.0141.93
2.Wojszkun Jacek05MTP KORMORAN Olsztyn2:59.3020445.7143.48
3.Sobociński Jakub05UKS MOS EŁK3:01.4619743.6646.2446.7144.85

13 lat

1.Ostałowski Dariusz04UKP Jedynka Elbląg2:44.2626538.8342.4242.3340.68
2.Szyłański Mikołaj SOL04MTP KORMORAN Olsztyn2:46.7125439.3742.5343.0141.80

15 lat

1.Rybiński Filip02Orka Iława2:16.5746232.2535.7535.8732.70

PKKamiński Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:30.2934733.5238.3739.6538.75
PKMiłkowski Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:38.7829435.9340.7541.9240.18


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-11-25 - 9:38
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
57.16
1:08.16
1:03.22
1:01.53
59.40
59.53
59.80
58.69
1:01.78
57.16
Czerniak Monika
Grygiencza Iga
Kułakowska Monika
Żemajtis Maria
Leończuk Sara
Biedrzycka Iga
Święcka Julia
Domżalska Wiktoria
Szmit Dominika
Czerniak Monika
01113
00713
00713
00213
00913
00513
00213
00413
00213
01113
Ostrowiec Sw.
Elblag
Elblag
Olsztyn
Poznan
Ostrowiec Sw.
Poznan
Gorzow Wlkp
Krakow
Ostrowiec Sw.
2012
2015
2015
2013
2013
2012
2016
2017
2013
2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Kubera Helena2007UKP Jedynka Elbląg1:26.7420240.8845.86
2.Kraszewska Dominika2007MTP KORMORAN Olsztyn1:28.7618841.1747.59
3.Biernasiuk Milena2007UKS PIRAT Elbląg1:31.3017341.6349.67
4.Hrymowicz Aleksandra2007MTP KORMORAN Olsztyn1:33.3116243.8649.45
5.Kasztelan Elwira2007UKS MOS EŁK1:42.7312148.0254.71
6.Wasilewska Alicja2008MTP KORMORAN Olsztyn1:46.9210749.5557.37
7.Golon Zuzanna2007MTP KORMORAN Olsztyn1:59.987655.581:04.40
8.Falkowska Nel2007MTP KORMORAN Olsztyn2:00.057653.531:06.52
9.Kwiatkowska Katarzyna2009UKP Jedynka Elbląg2:02.497155.741:06.75
10.Pawelko Ewa2008MTP KORMORAN Olsztyn2:02.627156.731:05.89
11.Wanja Blessy2007MTP KORMORAN Olsztyn2:04.536856.121:08.41
12.Wasilewska Amelia2007MTP KORMORAN Olsztyn2:08.436258.581:09.85
13.Piechota Maja2008MTP KORMORAN Olsztyn2:08.676157.721:10.95
14.Pazik Dominika2007MTP KORMORAN Olsztyn2:08.866159.161:09.70
15.Adamczyk Wiktoria2007MTP KORMORAN Olsztyn2:15.17531:03.261:11.91
16.Zalech Agata2008MTP KORMORAN Olsztyn2:25.30431:10.611:14.69
17.Kłosowska Oliwia2008MTP KORMORAN Olsztyn2:34.31351:14.981:19.33
NWSzaflicka Wiktoria2007MTP KORMORAN Olsztyn

11 lat

1.Filipczak Nikola2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:10.9336934.0936.84
2.Wiszniewska Zuzanna2006UKS MOS EŁK1:17.0728838.0739.00
3.Bałdyga Kamila2006MTP KORMORAN Olsztyn1:17.8627937.4940.37
4.Romanowska Izabela2006MTP KORMORAN Olsztyn1:17.9427837.7540.19
5.Żuchowska Amelia2006UKP Jedynka Elbląg1:19.5026237.1442.36
6.Modzelewska Kornelia2006UKS MOS EŁK1:20.9924838.9542.04
7.Pniewska Karolina2006MTP KORMORAN Olsztyn1:23.2922839.5543.74
8.Wiśniewska Kinga2006UKS PIRAT Elbląg1:23.8322339.6644.17
9.Wieniarska Anna2006MTP KORMORAN Olsztyn1:26.5620342.1444.42
10.Gagjew Pola2006UKP Jedynka Elbląg1:28.9818741.9647.02
11.Koc Magdalena2006UKS PIRAT Elbląg1:32.4816643.7548.73
12.Dymiszkiewicz Oliwia2006UKP Jedynka Elbląg1:34.2615743.2950.97
13.Habyk Kornelia2006UKP Jedynka Elbląg1:41.3512643.5357.82
14.Borawska Natalia2006UKP Jedynka Elbląg1:43.0112047.2155.80
15.Zdun Kornelia2006UKP Jedynka Elbląg1:52.849151.071:01.77
NWPaśk Urszula2006Śródmiejski UKS Polna Warszawa

12 lat

1.Mierzejewska Wiktoria2005MTP KORMORAN Olsztyn1:06.1845532.2233.96
2.Masłowska Wiktoria2005MTP KORMORAN Olsztyn1:06.8244231.6635.16
3.Gawedzka Natalia2005UKS MOS EŁK1:07.7242432.3535.37
4.Grzegorczyk Maja2005UKS MOS EŁK1:09.1439933.1735.97
5.Borowska Wiktoria2005MTP KORMORAN Olsztyn1:12.1435135.4336.71
6.Żelazna Maria2005Orka Iława1:14.3332136.2138.12
7.Stankiewicz Aneta SOL2005MTP KORMORAN Olsztyn1:14.3632035.0739.29
8.Samson Julia2005UKS PIRAT Elbląg1:24.4421940.0344.41
9.Tyburska Martyna2005UKS PIRAT Elbląg1:26.3720440.4445.93
NWJankowska Martyna2005MTP KORMORAN Olsztyn

13 lat

1.Grygiencza Iga2004MKS Medyk Giżycko1:01.5656529.2732.29
2.Dzik Pola2004Orka Iława1:05.7746331.1434.63
3.Krupińska Lila SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:05.9246032.1233.80
4.Gutowska Maria2004UKP Jedynka Elbląg1:07.5942732.4835.11
5.Święćkowska Nikola2004UKS MOS EŁK1:11.5136034.5736.94
6.Kołecka Julia2004UKP Jedynka Elbląg1:12.4534634.7337.72
7.Szałkowska Oliwia SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:12.9334035.5937.34
8.Muraszko Martyna SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:16.1329935.4440.69
9.Zakrzewska Julia2004UKP Jedynka Elbląg1:17.8727936.2041.67
10.Kalinowska Alicja2004UKP Jedynka Elbląg1:20.5525237.5343.02
11.Templin Patrycja2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:22.6823339.3943.29
12.Stefańska Karolina2004UKP Jedynka Elbląg1:23.38227
13.Lempiecka Julita2004UKS MOS EŁK1:23.4122739.7543.66
14.Zamojska Alicja2004UKP Jedynka Elbląg1:26.0220739.7446.28
15.Zarzecka Maja2004UKS MOS EŁK1:32.4916644.0948.40
NWIvanovich Maria2004UKP Jedynka Elbląg

14 lat

1.Łabaj Zuzanna SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:03.9550430.2833.67
2.Kielak Julia SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:04.0050330.9433.06
3.Dąbrowska Zuzanna2003UKP Jedynka Elbląg1:07.2943332.3934.90
4.Łuczyńska Adrianna SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:12.5234534.2138.31
5.Kusaj Zuzanna SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:13.0033935.2337.77
DYSKW.Urbanowicz Dominika2003UKP Jedynka Elbląg
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

15 lat

1.Sierak Kinga2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:00.5959328.7831.81
2.Kukiełka Liliana2002Orka Iława1:02.4254230.5631.86
3.Mijas Agata2002Orka Iława1:04.3349530.6633.67
4.Wtulich Anna SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:04.7048731.4833.22
5.Pawełas Martyna SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:10.7137333.6637.05

16 lat i starsi

1.Domżalska Wiktoria2000UKP Jedynka Elbląg59.2563428.4430.81
2.Święcka Julia2000MTP KORMORAN Olsztyn59.4562728.5930.86
3.Urbańska Natalia2001Orka Iława1:04.9548130.6634.29
4.Szeluga Wiktoria SOL2001MTP KORMORAN Olsztyn1:05.3147331.3533.96

PKWysocka Maria2005Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:00.9058429.2331.67
PKFilipiak Małgorzata2004Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:02.9452930.0432.90
PKŻuława Julia2006Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:12.7534234.5438.21
PKStelmaszczyk Hanna2005Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:22.2623739.1843.08
PKLubas Maria2004Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:23.0923038.8944.20


<< TOP >>
Konkurencja 24
2017-11-25 - 10:02
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
49.22
1:04.41
59.47
56.97
55.10
51.56
50.80
50.72
50.50
49.22
Towarek Sebastian
Przybysz Krzysztof
Płachta Emil
Płachta Emil
Kubkowski Bartlomiej
Lipiński Szymon
Sadłowski Piotr
Sadłowski Piotr
Kasztelan Mateusz
Towarek Sebastian
00413
00913
00213
00213
00713
00213
00213
00213
00213
00413
Olsztyn
Olsztyn
Elk
Olsztyn
Ciechanow
Olsztyn
Olsztyn
Gorzow Wlkp
Lublin
Olsztyn
2016
2016
2008
2009
2009
2016
2016
2017
2016
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Puch Wojciech2007UKP Jedynka Elbląg1:22.9315939.4743.46
2.Kisiel Piotr2007MTP KORMORAN Olsztyn1:23.7015438.9144.79
3.Kurczycki Kacper2007MTP KORMORAN Olsztyn1:24.2615140.3043.96
4.Malinowski Adrian2007MKS "Roś" Pisz1:24.5415039.0545.49
5.Dzik Kamil2007MTP KORMORAN Olsztyn1:26.2114140.4245.79
6.Artemniak Sylwester2007MTP KORMORAN Olsztyn1:28.2113243.1945.02
7.Odolecki Konrad2008UKS MOS EŁK1:28.4613141.2547.21
8.Grzesiuk Bartosz2007UKS MOS EŁK1:28.6713041.8146.86
9.Różalski Gracjan2007UKP Jedynka Elbląg1:28.9112942.8146.10
10.Raszewski Aleksander2007MKS "Roś" Pisz1:29.4312642.1347.30
11.Szczepaniak Andrzej2007MTP KORMORAN Olsztyn1:29.6712541.9147.76
12.Łaniucha Tomasz2007MTP KORMORAN Olsztyn1:32.7311345.0947.64
13.Jureko Marcel2008UKP Jedynka Elbląg1:34.4510745.0649.39
14.Gebauer Wolfgang2008MTP KORMORAN Olsztyn1:36.6710046.1850.49
15.Wiszniewski Filip2007MKS Medyk Giżycko1:37.739746.5951.14
16.Siudak Juliusz2007UKP Jedynka Elbląg1:38.019643.0155.00
17.Kakowski Kacper2007MKS "Roś" Pisz1:41.768648.1753.59
18.Latuszek Wiktor2007MTP KORMORAN Olsztyn1:42.218549.5452.67
19.Łojewski Adam2007MTP KORMORAN Olsztyn1:43.448248.9754.47
20.Wojnowski Filip2007MTP KORMORAN Olsztyn1:44.797846.2458.55
21.Artemniak Mikołaj2007MTP KORMORAN Olsztyn1:46.747449.8656.88
22.Sadowski Tomasz2008MTP KORMORAN Olsztyn1:50.186752.9957.19
23.Czerniawski Nataniel2009Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:51.156652.0959.06
24.Dudek Franciszek2008UKP Jedynka Elbląg1:52.876354.1658.71
25.Drankowicz Bartosz2007MTP KORMORAN Olsztyn1:53.0762
26.Kaczyński Artur2008MTP KORMORAN Olsztyn1:59.545355.701:03.84
27.Powierża Błażej2007MTP KORMORAN Olsztyn2:02.824858.441:04.38
28.Pawelas Dominik2008MTP KORMORAN Olsztyn2:03.854756.251:07.60
29.Janicki Nataniel2009MKS Medyk Giżycko2:05.324657.761:07.56
30.Stuczynski Wojciech2008MTP KORMORAN Olsztyn2:09.98411:00.001:09.98
NWBlazynski Mateusz2007MTP KORMORAN Olsztyn
NWSuchocki Jan2008MTP KORMORAN Olsztyn
NWWójcik Marcin2007MTP KORMORAN Olsztyn
NIE UK.Gosiewski Kacper2008MTP KORMORAN Olsztyn

11 lat

1.Grzymkowski Hubert2006UKS MOS EŁK1:13.6522735.7137.94
2.Kamianka Piotr2006MTP KORMORAN Olsztyn1:14.0622334.6739.39
3.Stryjewski Szymon2006UKS MOS EŁK1:14.9221535.7939.13
4.Kulik Maksymilian2006MTP KORMORAN Olsztyn1:16.3420437.1239.22
5.Ozga Oskar2006MTP KORMORAN Olsztyn1:18.1918937.5740.62
6.Cichocki Olaf2006MTP KORMORAN Olsztyn1:18.7818537.6041.18
7.Krzyżewski Piotr2006MTP KORMORAN Olsztyn1:20.6717238.1942.48
8.Dragun Oliwier2006MTP KORMORAN Olsztyn1:22.3316239.6342.70
9.Dąbrowski Paweł2006MTP KORMORAN Olsztyn1:27.0013739.5947.41
10.Januszaniec Łukasz2006UKP Jedynka Elbląg1:27.7213441.3046.42
11.Kowalewski Tobiasz2006MKS "Roś" Pisz1:28.8412941.2647.58
12.Stryjek Mateusz2006MTP KORMORAN Olsztyn1:31.0312041.5149.52
13.Chodań Maciej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:31.4211843.0348.39
14.Truskolawski Paweł2006MTP KORMORAN Olsztyn1:31.6811743.3948.29
15.Orzołek Bartłomiej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:34.3110842.6651.65
16.Kurczewski Paweł2006UKP Jedynka Elbląg1:34.8710645.7749.10
17.Kamper Jakub2006MTP KORMORAN Olsztyn1:36.5910047.3849.21
18.Szafran Mikołaj2006UKP Jedynka Elbląg1:39.909146.1053.80
19.Gabrielyan Emil2006MTP KORMORAN Olsztyn1:46.357549.0757.28
20.Bohdanowicz Tobiasz2006MTP KORMORAN Olsztyn1:48.087149.9858.10

12 lat

1.Przybysz Krzysztof2005UKS MOS EŁK1:00.3841228.7831.60
2.Domalewski Bartłomiej SOL2005MTP KORMORAN Olsztyn1:03.7135030.4933.22
3.Trykacz Kacper2005MTP KORMORAN Olsztyn1:04.1934329.7934.40
4.Woźniak Piotr2005MTP KORMORAN Olsztyn1:06.7730432.1034.67
5.Popiołek Kacper2005MTP KORMORAN Olsztyn1:08.8927731.7437.15
6.Nowacki Jacek2005MTP KORMORAN Olsztyn1:10.7725633.5237.25
7.Mikołajczyk Mikołaj2005MTP KORMORAN Olsztyn1:11.1625134.0637.10
8.Block Kacper2005MTP KORMORAN Olsztyn1:12.9823335.1037.88
9.Kowalewski Dawid2005MKS "Roś" Pisz1:13.7322634.6639.07
10.Ignatowicz Maciej2005MTP KORMORAN Olsztyn1:15.4721136.2039.27
11.Leśniewski Dawid2005MTP KORMORAN Olsztyn1:15.8820736.1539.73
12.Tucholski Jan2005UKP Jedynka Elbląg1:16.5220236.3540.17
13.Małecki Mateusz2005UKP Jedynka Elbląg1:17.6119436.8840.73
14.Walczak Hubert2005UKP Jedynka Elbląg1:17.9619137.0640.90
15.Wróbel Michał2005MTP KORMORAN Olsztyn1:23.4115640.4043.01
16.Rurys Marcin2005MTP KORMORAN Olsztyn1:23.4815640.4443.04
17.Lasota Sebstian2005UKP Jedynka Elbląg1:24.7014940.9743.73
18.Sokół Oskar2005UKP Jedynka Elbląg1:25.6614438.4647.20
19.Jachimczyk Remigiusz2005UKS PIRAT Elbląg1:26.1414141.1145.03
20.Tubiak Kacper2005UKP Jedynka Elbląg1:28.8012941.1847.62
21.Jachimowicz Maciej2005UKP Jedynka Elbląg1:32.0011641.4450.56
22.Bieńkowski Szymon2005UKP Jedynka Elbląg1:33.0611242.4650.60
23.Bieńkowski Milosz2005UKP Jedynka Elbląg1:37.829646.9350.89
24.Maltsev Artem2005UKS PIRAT Elbląg1:38.969344.3954.57
DYSKW.Domasiewicz Maciej2005MKS "Roś" Pisz
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

13 lat

1.Kacperski Maciej2004UKS MOS EŁK1:00.8440329.0031.84
2.Choroszewski Iwo2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:00.9140129.4731.44
3.Wiciak Radosław2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:03.0236230.1032.92
4.Jurczak Bartosz SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:07.1629931.9135.25
5.Boros Olaf2004UKP Jedynka Elbląg1:12.3923935.1037.29
6.Ostałowski Dariusz2004UKP Jedynka Elbląg1:12.9623335.4237.54
7.Kubera Kacper2004UKP Jedynka Elbląg1:18.8518536.6742.18

14 lat

1.Niedziałek Michał SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn57.7547127.9429.81
2.Żuchowski Kacper2003UKP Jedynka Elbląg59.3243428.0131.31
3.Popławski Ksawery2003UKS MOS EŁK59.6342829.1430.49
4.Krajewski Mateusz2003Orka Iława59.6842629.0230.66
5.Wojtczak Mateusz2003UKS PIRAT Elbląg1:12.2424035.4436.80
6.Maczyszyn Hubert2003MKS Medyk Giżycko1:12.2824034.6337.65

15 lat

1.Grzegorczyk Wiktor2002UKS MOS EŁK55.4653226.7328.73
2.Sobolewski Dawid SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn57.3948026.2631.13
3.Kopiczko Maksymilian2002MKS Medyk Giżycko57.8946727.7430.15
4.Musiński Mikołaj2002Orka Iława59.0943927.8631.23
5.Mierzejek Igor SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:00.5740829.1031.47
6.Helbrecht Jakub SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:01.4539129.8231.63
7.Jacuński Maciej2002Orka Iława1:01.9638128.5333.43

16 lat i starsi

1.Mech Dariusz2000UKS PIRAT Elbląg51.9164824.8227.09
2.Butrykiewicz Kuba2001Orka Iława53.6158925.7627.85
3.Towarek Sebastian1993UKP Jedynka Elbląg53.7058626.4027.30
4.Ciarczyński Janusz2001Orka Iława54.5455926.5727.97
5.Kubiński Arkadiusz1999UKS PIRAT Elbląg56.3950626.3630.03
6.Jakubczyk Patryk2001Orka Iława1:00.2141529.6330.58
7.Rutkiewicz Jakub2001Orka Iława1:00.2241528.6831.54
8.Sostek Jakub2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:03.0636130.0533.01
9.Wojtalewicz Robert2001UKP Jedynka Elbląg1:05.2632631.0234.24

PKPiekuś Michał2004Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:06.8330432.0134.82
PKGawenda Bartlomiej2006Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:14.0422335.8038.24
PKSzczepaniak Michał2007Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:21.3916839.3842.01
PKŁukawski Tomasz2007Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:22.6216039.3143.31


<< TOP >>
Konkurencja 25
2017-11-25 - 10:32
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
1:06.26
1:20.68
1:17.63
1:16.39
1:12.29
1:12.16
1:10.95
1:13.35
1:09.51
1:06.26
Krawczyk Paulina
Kułakowska Monika
Bieńkowska Wiktoria
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Wikieł Zaklina
Wikieł Angelika
Krawczyk Paulina
00213
00713

00213
00213
00213
00213
01113
01113
00213
Olsztyn
Olsztynie
Gdansk
Olsztyn
Poznan
Ostrowiec Sw
Gliwice
Gorzow Wlkp
Lublin
Olsztyn
2016
2014
2005
2013
2014
2015
2016
2017
2016
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Żuchowska Antonina2007MTP KORMORAN Olsztyn1:35.7827545.3250.46
2.Wojtaś Otylia2007KS Orzeł Elbląg1:40.6623748.6352.03
3.Świeczko Kornelia2007UKS MOS EŁK1:48.4219051.2157.21
4.Gacman Julia2007MKS "Roś" Pisz1:49.8118352.8856.93
5.Gregorczyk Maja2007MTP KORMORAN Olsztyn1:50.7117851.8958.82
6.Dymerska Magdalena2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:52.3217153.8458.48
7.Polasik Julia2007MKS Medyk Giżycko1:56.3415456.271:00.07
8.Romanowska Natalia2008MTP KORMORAN Olsztyn1:58.0914757.151:00.94
9.Jaguszewska Anastazja2007MTP KORMORAN Olsztyn2:00.4213859.041:01.38
10.Brodacka Maja2007MTP KORMORAN Olsztyn2:02.6613157.821:04.84
11.Cyglicka Maria2007MTP KORMORAN Olsztyn2:04.5712558.951:05.62
12.Urbanska Zuzanna2007MTP KORMORAN Olsztyn2:06.8511859.641:07.21
13.Przybyszewska Joanna2007MTP KORMORAN Olsztyn2:08.011151:00.681:07.33
14.Madry Zuzanna2008MTP KORMORAN Olsztyn2:12.221041:03.591:08.63
15.Chrzanowska Zuzanna2007MTP KORMORAN Olsztyn2:13.061021:02.821:10.24
16.Grajek Klaudia2007MTP KORMORAN Olsztyn2:16.87941:03.201:13.67
DYSKW.Adamczyk Wiktoria2007MTP KORMORAN Olsztyn
K10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramon po starcie i nawrotach
NWMościcka Antonina2007MKS Medyk Giżycko

11 lat

1.Kupis Aleksandra2006MTP KORMORAN Olsztyn1:25.6938541.1344.56
2.Modzelewska Kornelia2006UKS MOS EŁK1:37.1926445.7651.43
3.Klemarewska Natalia2006UKS MOS EŁK1:38.5425346.5052.04
4.Woszczak Maja2006MKS Medyk Giżycko1:40.3523947.6652.69
5.Czarniecka Zuzanna2006MKS Medyk Giżycko1:41.4023246.8854.52
6.Mątwicka Liliana2006MTP KORMORAN Olsztyn1:43.6721747.8455.83
7.Koc Magdalena2006UKS PIRAT Elbląg1:45.8520450.5755.28
8.Dymiszkiewicz Oliwia2006UKP Jedynka Elbląg1:46.1420251.3854.76
9.Angowska Roksana2006MTP KORMORAN Olsztyn1:48.1319151.9556.18
10.Pniewska Karolina2006MTP KORMORAN Olsztyn1:50.6017952.7057.90
11.Szczudło Alicja2006MTP KORMORAN Olsztyn1:53.7916453.311:00.48
12.Zdun Kornelia2006UKP Jedynka Elbląg1:56.3115453.741:02.57
13.Sychocka Magdalena2006MTP KORMORAN Olsztyn1:57.9614755.701:02.26
NWWasilewska Zuzanna2006MTP KORMORAN Olsztyn

12 lat

1.Piechowicz Karolina2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:17.9951136.0541.94
2.Kraszewska Martyna SOL2005MTP KORMORAN Olsztyn1:19.9447439.4440.50
3.Mentryka Gabriela2005MTP KORMORAN Olsztyn1:27.6835941.6346.05
4.Siejak Patrycja2005MTP KORMORAN Olsztyn1:33.8429343.8749.97
5.Żyłko Julia2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:43.7521747.7156.04
6.Samson Julia2005UKS PIRAT Elbląg1:46.1120250.9455.17

13 lat

1.Tylkie Dominika2004UKP Jedynka Elbląg1:25.6338640.0645.57
2.Kołecka Julia2004UKP Jedynka Elbląg1:30.2932942.1548.14
3.Zakrzewska Julia2004UKP Jedynka Elbląg1:31.9131243.5448.37

14 lat

1.Kułakowska Monika2003MKS Medyk Giżycko1:17.7951535.8241.97
2.Kulik Wiktoria SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:20.4346638.4541.98
3.Łuczyńska Adrianna SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:27.9135641.3346.58
4.Kusaj Zuzanna SOL2003MTP KORMORAN Olsztyn1:30.0333242.6547.38
5.Mazurowicz Weronika2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:38.1825645.1053.08

15 lat

1.Chrostowska Maria SOL2002MTP KORMORAN Olsztyn1:20.1047137.4542.65
2.Ciż Zuzanna2002MKS Medyk Giżycko1:21.4644838.6842.78
3.Polasik Natalia2002MKS Medyk Giżycko1:23.5841538.8544.73

PKOlech Cecylia2003Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:15.1557135.1739.98


<< TOP >>
Konkurencja 26
2017-11-25 - 10:46
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
59.58
1:25.80
1:13.11
1:09.39
1:06.47
1:04.33
1:03.68
1:02.43
1:01.65
1:01.65
59.58
Puciło Piotr
Kaczyński Filip
Nowak Bartosz
Pacholczyk Mateusz
Pacholczyk Mateusz
Pacholczyk Mateusz
Pacholczyk Mateusz
Pacholczyk Mateusz
Pacholczyk Mateusz
Puciło Piotr
Puciło Piotr
01113


00213
00213
00213
00213
00213
00213
01113
01113
Poznan
Lebork
Gdansk
Wroclaw
Wroclaw
Wroclaw
Gorzow Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Szczecin
Poznan
Poznan
2012
2005
2005
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat i młodsi

1.Zalewski Jakub2008Orka Iława1:44.1415248.5255.62
2.Polak Bartosz2008MKS Medyk Giżycko1:45.2014750.7154.49
3.Jakubcewicz Dawid2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:46.4214249.2357.19
4.Staniszewski Piotr2008UKS MOS EŁK1:47.4413852.1555.29
5.Walasiewicz Bartosz2008MKS Medyk Giżycko1:50.2912852.0058.29
6.Wiszniewski Filip2007MKS Medyk Giżycko1:54.3611455.8358.53
7.Artemniak Sylwester2007MTP KORMORAN Olsztyn1:56.5110855.551:00.96
8.Kurczewski Piotr2009UKP Jedynka Elbląg1:58.4110356.271:02.14
9.Wawrzos Dawid2008MKS Medyk Giżycko2:00.169957.441:02.72
10.Kluziak Krystian2007MTP KORMORAN Olsztyn2:02.419357.041:05.37
11.Truszkowski Olaf2007UKS MOS EŁK2:03.279157.611:05.66
12.Olszyński Maksymilian2007MTP KORMORAN Olsztyn2:04.288958.301:05.98
13.Artemniak Mikołaj2007MTP KORMORAN Olsztyn2:09.437959.971:09.46
14.Chmieliński Michał2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:11.47751:01.321:10.15
15.Zera Jan2008MTP KORMORAN Olsztyn2:15.46691:06.221:09.24
16.Czerniawski Nataniel2009Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:17.39661:04.921:12.47
17.Sadowski Tomasz2008MTP KORMORAN Olsztyn2:20.30621:07.411:12.89
18.Pstragowski Mikolaj2008MTP KORMORAN Olsztyn2:23.33581:10.661:12.67
DYSKW.Powierża Błażej2007MTP KORMORAN Olsztyn
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWSuchocki Jan2008MTP KORMORAN Olsztyn

11 lat

1.Rżyski Michał2006MTP KORMORAN Olsztyn1:29.1324243.0846.05
2.Kapała Bartosz2006MTP KORMORAN Olsztyn1:30.6623043.6047.06
3.Kulik Maksymilian2006MTP KORMORAN Olsztyn1:32.7321544.1248.61
4.Waszkiewicz Maciej2006MKS "Roś" Pisz1:39.3917546.5752.82
5.Kolis Jacek2006MTP KORMORAN Olsztyn1:41.5916447.6353.96
6.Kurczewski Paweł2006UKP Jedynka Elbląg1:44.2115151.5652.65
7.Olejniczak Maciej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:45.0614848.9956.07
8.Mickiewicz Franciszek2006MTP KORMORAN Olsztyn1:47.1813952.2754.91
9.Dragun Oliwier2006MTP KORMORAN Olsztyn1:50.0712852.4957.58
10.Gębski Bartłomiej2006MTP KORMORAN Olsztyn1:50.2412852.7657.48
11.Januszaniec Łukasz2006UKP Jedynka Elbląg1:51.3112454.3556.96
12.Truskolawski Paweł2006MTP KORMORAN Olsztyn1:54.9611356.2358.73
13.Bohdanowicz Tobiasz2006MTP KORMORAN Olsztyn2:24.05571:06.191:17.86
DYSKW.Piróg Adam2006MTP KORMORAN Olsztyn
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jadno kopnięcie nogami

12 lat

1.Osełkowski Mateusz SOL2005MTP KORMORAN Olsztyn1:20.1433437.9742.17
2.Czerniawski Tobiasz2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:26.6626440.4646.20
3.Sulkowski Oskar2005MTP KORMORAN Olsztyn1:29.0224341.4547.57
4.Tyrka Igor2005MTP KORMORAN Olsztyn1:29.4624042.3247.14
5.Turliński Jędrzej2005MKS Medyk Giżycko1:29.9423641.7348.21
6.Adamiak Wiktor2005MTP KORMORAN Olsztyn1:31.1922643.1048.09
7.Misiewicz Igor2005UKP Jedynka Elbląg1:32.3521843.6548.70
8.Żyra Szymon2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:32.8121540.3652.45
9.Wojszkun Jacek2005MTP KORMORAN Olsztyn1:34.7520245.4249.33
10.Gritzner Mikołaj2005MKS Medyk Giżycko1:35.2419944.0351.21
11.Sobuń Łukasz2005MTP KORMORAN Olsztyn1:38.5417947.3451.20
12.Sypiański Mikołaj2005MTP KORMORAN Olsztyn1:45.8714449.7556.12
13.Lasota Sebstian2005UKP Jedynka Elbląg1:49.1613252.0457.12
14.Sokół Oskar2005UKP Jedynka Elbląg1:50.5812752.0658.52
15.Dąbrowski Marcin2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:54.1511550.601:03.55

13 lat

1.Jonowski Michał2004Orka Iława1:12.3445433.8138.53
2.Pater Aleksander SOL2004MTP KORMORAN Olsztyn1:13.0744034.6838.39

16 lat i starsi

1.Ciećka Patryk1993UKS MOS EŁK1:06.0059831.2334.77
2.Walaszek Jędrzej1998MTP KORMORAN Olsztyn1:07.3356332.2435.09
3.Dalidowicz Patryk1999UKS PIRAT Elbląg1:10.4249232.6937.73
4.Wojtalewicz Robert2001UKP Jedynka Elbląg1:10.5448933.9836.56
5.Dąbrowski Jan2000UKS PIRAT Elbląg1:17.9536336.6941.26

PKSkrzypek Piotr2003Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:12.5045134.4738.03
PKTarasewicz Marcel2004UKS G-8 Bielany1:13.2843734.0539.23
PKMiłkowski Wiktor2005Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:19.3034436.7542.55


<< TOP >>
Konkurencja 27
2017-11-25 - 11:04
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
28.22
32.91
30.90
30.25
29.40
28.86
28.94
28.22
30.45
29.12
Domżalska Wiktoria
Grygiencza Iga
Grygiencza Iga
Grygiencza Iga
Święcka Julia
Święcka Julia
Święcka Julia
Domżalska Wiktoria
Kowalińska Oriana
Krawczyk Paulina
00413
00713
00713
00713
00213
00213
00213
00413
00213
00213
Gorzow Wlkp
Mlawa
Mlawa
Mlawa
Olsztynie
Ostrowiec Sw
Gliwice
Gorzow Wlkp
Debica
Kozienice
2017
2015
2016
2017
2014
2015
2016
2017
2011
2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Biernasiuk Milena07UKS PIRAT Elbląg48.13129
2.Hanc Aleksandra07UKS MOS EŁK52.08102
3.Dymerska Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno57.4076
4.Kłosowska Oliwia08MTP KORMORAN Olsztyn1:43.7812

11 lat

1.Żuchowska Amelia06UKP Jedynka Elbląg39.43236
2.Uścinowicz Zuzanna06MTP KORMORAN Olsztyn47.33136
3.Zduniak Zuzanna06MTP KORMORAN Olsztyn48.00131
4.Borawska Natalia06UKP Jedynka Elbląg1:01.8261

12 lat

1.Żelazna Maria05Orka Iława36.87289

13 lat

1.Dymerska Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.62349
2.Wiszniewska Julia04MKS Medyk Giżycko35.73317
3.Muraszko Martyna SOL04MTP KORMORAN Olsztyn39.34238
4.Templin Wiktoria04Klub Sportowy Płetwal Szczytno40.17223
5.Zarzecka Maja04UKS MOS EŁK47.80132

14 lat

1.Sadowska Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn32.03440
2.Pieńkowska Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno32.85408
3.Dąbrowska Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg33.50385

15 lat

1.Kukiełka Liliana02Orka Iława30.70500
2.Mijas Agata02Orka Iława32.23432
3.Chrostowska Maria SOL02MTP KORMORAN Olsztyn33.31392

16 lat i starsi

1.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg29.96538
2.Urbańska Natalia01Orka Iława33.36390
3.Typańska Julia01UKS PIRAT Elbląg34.75345

PKWysocka Maria05Śródmiejski UKS Polna Warszawa31.06483


<< TOP >>
Konkurencja 28
2017-11-25 - 11:09
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
24.43
33.47
29.61
28.23
26.62
25.51
24.73
24.61
24.43
25.16
Piwowarski Konrad
Przybysz Krzysztof
Gilski Krzysztof
Gilski Krzysztof
Gilski Krzysztof
Gilski Krzysztof
Sadłowski Piotr
Sadłowski Piotr
Piwowarski Konrad
Piwowarski Konrad
00213
00913
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
00213
Olsztyn
Olsztyn
Plock
Ostrowiec Sw.
Elk
Gorzow Wlkp.
Olsztyn
Gorzow Wlkp
Olsztyn
Kozienice
2016
2016
2005
2006
2007
2008
2016
2017
2016
2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Choroszewski Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno41.97140
2.Różalski Gracjan07UKP Jedynka Elbląg50.9778
3.Gosiewski Kacper08MTP KORMORAN Olsztyn1:28.3715
DYSKW.Kaczyński Artur08MTP KORMORAN Olsztyn
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWKurczewski Piotr09UKP Jedynka Elbląg

11 lat

1.Wieczorek Kacper06MTP KORMORAN Olsztyn37.86190
2.Dzienisiewicz Adrian06UKS MOS EŁK38.12187
3.Cichocki Olaf06MTP KORMORAN Olsztyn39.72165
4.Gilski Łukasz06MTP KORMORAN Olsztyn40.32158
5.Nowicki Maciej06Klub Sportowy Płetwal Szczytno41.55144
6.Górczyński Karol06MTP KORMORAN Olsztyn44.47117
7.Stecz Maciej06MTP KORMORAN Olsztyn48.6989
8.Piróg Adam06MTP KORMORAN Olsztyn48.7389
9.Orzołek Bartłomiej06MTP KORMORAN Olsztyn59.7648

12 lat

1.Przybysz Krzysztof05UKS MOS EŁK30.59361
2.Trykacz Kacper05MTP KORMORAN Olsztyn31.32337
3.Żyra Szymon05Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.19259
4.Tkacz Wiktor05MTP KORMORAN Olsztyn35.51231
5.Popiołek Kacper05MTP KORMORAN Olsztyn35.67228
6.Turliński Jędrzej05MKS Medyk Giżycko36.22218
7.Wiski Adrian05MTP KORMORAN Olsztyn38.13186
8.Wdowiak Michał05MTP KORMORAN Olsztyn38.51181
9.Walczak Hubert05UKP Jedynka Elbląg39.87163
10.Mikołajczyk Mikołaj05MTP KORMORAN Olsztyn40.86151
11.Opalach Albert05MTP KORMORAN Olsztyn42.46135
12.Lutostański Patryk05Klub Sportowy Płetwal Szczytno42.49135
13.Jachimczyk Remigiusz05UKS PIRAT Elbląg47.9194

13 lat

1.Kacperski Maciej04UKS MOS EŁK29.56401
2.Jonowski Michał04Orka Iława35.08239
3.Boros Olaf04UKP Jedynka Elbląg36.62210

14 lat

1.Cyckowski Aleksander03UKP Jedynka Elbląg28.69438
2.Żuchowski Kacper03UKP Jedynka Elbląg30.45366
3.Krajewski Mateusz03Orka Iława32.37305
4.Wojtczak Mateusz03UKS PIRAT Elbląg37.66193

15 lat

1.Musiński Mikołaj02Orka Iława27.79482
2.Jacuński Maciej02Orka Iława30.76355
3.Mierzejek Igor SOL02MTP KORMORAN Olsztyn30.93350
4.Helbrecht Jakub SOL02MTP KORMORAN Olsztyn31.73324
DYSKW.Kamiński Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa
M7 - Nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody, /M10

16 lat i starsi

1.Ciarczyński Janusz01Orka Iława26.82537
2.Towarek Sebastian93UKP Jedynka Elbląg26.88533
3.Butrykiewicz Kuba01Orka Iława27.60492
4.Rutkiewicz Jakub01Orka Iława30.35370
5.Jakubczyk Patryk01Orka Iława32.87291
DYSKW.Sostek Jakub01Klub Sportowy Płetwal Szczytno
M11 - Brak dotknięcia sciany obydwoma rozłonczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWWalaszek Jędrzej98MTP KORMORAN Olsztyn

PKPiekuś Michał04Śródmiejski UKS Polna Warszawa35.64228
PKŁukawski Tomasz07Śródmiejski UKS Polna Warszawa40.77152
PKDzik Kamil07MTP KORMORAN Olsztyn42.12138
PKSzczepaniak Michał07Śródmiejski UKS Polna Warszawa44.59116


<< TOP >>
Konkurencja 29
2017-11-25 - 11:18
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
28.79
34.71
31.94
32.05
30.65
30.00
29.20
28.79
34.12
29.74
Święcka Julia
Grygiencza Iga
Diaby Anna
Kułakowska Monika
Święcka Julia
Święcka Julia
Święcka Julia
Święcka Julia
Zaręba Natalia
Wójtowicz Gabriela
00213
00713
00213
00713
00213
00213
00213
00213
01313
00213
Gorzow Wlkp
Mlawa
Olsztyn
Olsztyn
Olsztynie
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Gorzow Wlkp
Gizycko
Krakow
2017
2015
1992
2016
2014
2015
2016
2017
2015
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Wojtaś Otylia07KS Orzeł Elbląg41.25240
2.Kubera Helena07UKP Jedynka Elbląg43.54204
3.Hrymowicz Aleksandra07MTP KORMORAN Olsztyn45.28182
4.Brodacka Maja07MTP KORMORAN Olsztyn49.45139
5.Gacman Julia07MKS "Roś" Pisz49.61138
6.Polasik Julia07MKS Medyk Giżycko50.56130
7.Sontowska Nina07MTP KORMORAN Olsztyn50.67130
8.Przybyszewska Joanna07MTP KORMORAN Olsztyn51.40124
9.Zwolińska Lena07MKS Medyk Giżycko52.47117
10.Pawelko Ewa08MTP KORMORAN Olsztyn53.58109
11.Kozak Lena09UKP Jedynka Elbląg54.14106
12.Wasilewska Alicja08MTP KORMORAN Olsztyn54.19106
13.Falkowska Nel07MTP KORMORAN Olsztyn55.6298
14.Madry Zuzanna08MTP KORMORAN Olsztyn55.6398
15.Wanja Blessy07MTP KORMORAN Olsztyn56.7092
16.Grajek Klaudia07MTP KORMORAN Olsztyn56.7492
17.Kwiatkowska Katarzyna09UKP Jedynka Elbląg57.2690
18.Wasilewska Amelia07MTP KORMORAN Olsztyn57.9486
19.Piechota Maja08MTP KORMORAN Olsztyn59.1781
20.Pazik Dominika07MTP KORMORAN Olsztyn1:01.5872
21.Zalech Agata08MTP KORMORAN Olsztyn1:01.6172
22.Rojek Hanna07MTP KORMORAN Olsztyn1:09.3750
NWMościcka Antonina07MKS Medyk Giżycko
NWSzaflicka Wiktoria07MTP KORMORAN Olsztyn

11 lat

1.Lis Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.83400
2.Wiszniewska Zuzanna06UKS MOS EŁK39.16281
3.Woszczak Maja06MKS Medyk Giżycko41.83231
4.Czarniecka Zuzanna06MKS Medyk Giżycko42.84215
5.Juśkiewicz Ada06MTP KORMORAN Olsztyn43.33207
6.Gagjew Pola06UKP Jedynka Elbląg45.06184
7.Angowska Roksana06MTP KORMORAN Olsztyn46.81164
8.Sychocka Magdalena06MTP KORMORAN Olsztyn49.07143
9.Habyk Kornelia06UKP Jedynka Elbląg49.56138

12 lat

1.Mierzejewska Wiktoria05MTP KORMORAN Olsztyn35.59375
2.Kluziak Natalia05MTP KORMORAN Olsztyn36.19356
3.Siejak Patrycja05MTP KORMORAN Olsztyn39.29278
4.Korenik Karolina05MKS Medyk Giżycko40.36257
5.Borowska Wiktoria05MTP KORMORAN Olsztyn41.16242
6.Leszczyńska Kaja05MTP KORMORAN Olsztyn41.70233
7.Tyburska Martyna05UKS PIRAT Elbląg43.04212
8.Piróg Michalina05MTP KORMORAN Olsztyn47.87154

13 lat

1.Waśniewska Martyna04UKP Jedynka Elbląg32.04514
2.Dzik Pola04Orka Iława32.95472
3.Tylkie Dominika04UKP Jedynka Elbląg35.07392
4.Święćkowska Nikola04UKS MOS EŁK38.73291
5.Sylwestrzak Julia04MKS Medyk Giżycko40.40256
6.Stefańska Karolina04UKP Jedynka Elbląg41.68233
7.Lempiecka Julita04UKS MOS EŁK42.51220
8.Kalinowska Alicja04UKP Jedynka Elbląg42.95213
9.Templin Wiktoria04Klub Sportowy Płetwal Szczytno44.45192
NWIvanovich Maria04UKP Jedynka Elbląg

14 lat

1.Krauza Julia03Klub Sportowy Płetwal Szczytno38.76290
2.Urbanowicz Dominika03UKP Jedynka Elbląg39.74269

15 lat

1.Gładkojć Marta SOL02MTP KORMORAN Olsztyn31.37547
2.Dąbrowska Aleksandra02UKS PIRAT Elbląg33.86435
3.Muzyka Izabela SOL02MTP KORMORAN Olsztyn35.52377

16 lat i starsi

1.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn29.36668

PKLubas Maria04Śródmiejski UKS Polna Warszawa42.76216
PKStelmaszczyk Hanna05Śródmiejski UKS Polna Warszawa47.66156


<< TOP >>
Konkurencja 30
2017-11-25 - 11:29
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
25.41
32.79
32.88
32.88
29.71
27.45
26.04
25.50
25.41
26.55
28.17
Falaciński Maciej
Ciborowski Rafał
Gilski Krzysztof
Mielnik Daniel
Ciborowski Rafał
Ciborowski Rafał
Mościcki Jakub
Mościcki Jakub
Falaciński Maciej
Kasztelan Mateusz
Kubkowski Bartlomiej
00913
00713
00213
00213
00713
00713
00213
00213
00913
00213
00213
Krakow
Olsztyn
Gdansk
Inowroclaw
Gizycko
Olsztyn
Poznan
Gliwice
Krakow
Lodz
Oswiecim
2013
2010
2005
2010
2012
2013
2016
2017
2013
2016
2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Malinowski Adrian07MKS "Roś" Pisz44.66123
2.Puch Wojciech07UKP Jedynka Elbląg44.84121
3.Kurczycki Kacper07MTP KORMORAN Olsztyn45.84113
4.Walasiewicz Bartosz08MKS Medyk Giżycko46.43109
5.Jureko Marcel08UKP Jedynka Elbląg46.70107
6.Raszewski Aleksander07MKS "Roś" Pisz47.49102
7.Szczepaniak Andrzej07MTP KORMORAN Olsztyn48.1398
8.Siudak Juliusz07UKP Jedynka Elbląg48.4796
9.Kluziak Krystian07MTP KORMORAN Olsztyn49.0792
10.Wawrzos Dawid08MKS Medyk Giżycko52.3376
11.Kakowski Kacper07MKS "Roś" Pisz52.4875
12.Wojnowski Filip07MTP KORMORAN Olsztyn53.3572
13.Truszkowski Olaf07UKS MOS EŁK53.4172
14.Misiewicz Kajetan09UKP Jedynka Elbląg53.5971
15.Drankowicz Bartosz07MTP KORMORAN Olsztyn54.0569
16.Pawelas Dominik08MTP KORMORAN Olsztyn55.0365
17.Polak Bartosz08MKS Medyk Giżycko56.0762
18.Dudek Franciszek08UKP Jedynka Elbląg56.6460
19.Adamowicz Cyprian07MTP KORMORAN Olsztyn56.8759
20.Stuczynski Wojciech08MTP KORMORAN Olsztyn57.1658
21.Zembek Dawid07MTP KORMORAN Olsztyn59.9750
22.Janicki Nataniel09MKS Medyk Giżycko1:00.3349
23.Zera Jan08MTP KORMORAN Olsztyn1:03.9541
24.Matracki Aleksander07MTP KORMORAN Olsztyn1:04.2141
25.Pstragowski Mikolaj08MTP KORMORAN Olsztyn1:08.3934
NWBlazynski Mateusz07MTP KORMORAN Olsztyn
NWWójcik Marcin07MTP KORMORAN Olsztyn

11 lat

1.Kruszyński Michał06MTP KORMORAN Olsztyn37.34210
2.Grzymkowski Hubert06UKS MOS EŁK38.61190
3.Górczyński Karol06MTP KORMORAN Olsztyn39.91172
4.Kowalewski Tobiasz06MKS "Roś" Pisz42.52142
5.Dąbrowski Paweł06MTP KORMORAN Olsztyn43.72131
6.Rurys Adam06MTP KORMORAN Olsztyn45.04120
7.Chodań Maciej06MTP KORMORAN Olsztyn48.2697
8.Gębski Bartłomiej06MTP KORMORAN Olsztyn50.3286
9.Gabrielyan Emil06MTP KORMORAN Olsztyn50.3386
10.Kamper Jakub06MTP KORMORAN Olsztyn52.7174
11.Szafran Mikołaj06UKP Jedynka Elbląg59.6151

12 lat

1.Woronko Maciej05MKS Medyk Giżycko37.61206
2.Ignatowicz Maciej05MTP KORMORAN Olsztyn38.79187
3.Kowalewski Dawid05MKS "Roś" Pisz39.80174
4.Domasiewicz Maciej05MKS "Roś" Pisz40.18169
5.Wróbel Michał05MTP KORMORAN Olsztyn40.86160
6.Tucholski Jan05UKP Jedynka Elbląg41.35155
7.Sobociński Jakub05UKS MOS EŁK41.43154
8.Tubiak Kacper05UKP Jedynka Elbląg43.65131
9.Sypiański Mikołaj05MTP KORMORAN Olsztyn43.99128
10.Jachimowicz Maciej05UKP Jedynka Elbląg45.21118
11.Bieńkowski Szymon05UKP Jedynka Elbląg47.8999
12.Lutostański Patryk05Klub Sportowy Płetwal Szczytno49.3891
13.Bieńkowski Milosz05UKP Jedynka Elbląg52.4675
14.Dąbrowski Marcin05Klub Sportowy Płetwal Szczytno55.3364

13 lat

1.Chmieliński Nikodem04Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.37247
2.Żyra Wojciech04Klub Sportowy Płetwal Szczytno43.31135
3.Kubera Kacper04UKP Jedynka Elbląg43.35134

14 lat

1.Cyckowski Aleksander03UKP Jedynka Elbląg29.49427

15 lat

1.Rybiński Filip02Orka Iława28.04497

16 lat i starsi

1.Jednaszewski Mikołaj01MTP KORMORAN Olsztyn29.93409


<< TOP >>
Konkurencja 31
2017-11-25 - 11:40
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
4:07.59
5:08.22
4:51.45
4:42.75
4:28.26
4:24.93
4:26.41
4:25.44
4:26.82
4:07.59
Czerniak Monika
Łukasik Wiktoria
Maciesza Agata
Zgiet Karina
Jaszczuk Ewa
Jaszczuk Ewa
Kotowicz Anna
Chodyna Monika
Chodyna Monika
Czerniak Monika
01113
00713
00813
00813

00213
00913
00213
00213
01113
Ostrowiec Sw
Gizycko
Elk
Elk
Olsztyn
Ostrowiec Sw
Gorzow Wlkp
Olsztyn
Szczecin
Ostrowiec Sw
2014
2010
2008
2008
2016
2017
2014
2009
2010
2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Żuchowska Antonina07MTP KORMORAN Olsztyn5:57.36282
50m:
100m:
38.18
1:22.23
38.18
44.05
150m:
200m:
2:08.62
2:54.98
46.39
46.36
250m:
300m:
3:40.94
4:26.90
45.96
45.96
350m:
400m:
5:12.31
5:57.36
45.41
45.05

11 lat

1.Filipczak Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno5:32.18351
50m:
100m:
36.40
1:18.59
36.40
42.19
150m:
200m:
2:01.85
2:45.22
43.26
43.37
250m:
300m:
3:28.18
4:11.35
42.96
43.17
350m:
400m:
4:53.04
5:32.18
41.69
39.14
2.Idzkowski Maria06MTP KORMORAN Olsztyn5:34.48344
50m:
100m:
36.40
1:18.13
36.40
41.73
150m:
200m:
2:01.74
2:46.01
43.61
44.27
250m:
300m:
3:28.84
4:12.15
42.83
43.31
350m:
400m:
4:54.42
5:34.48
42.27
40.06
3.Szczudło Alicja06MTP KORMORAN Olsztyn6:59.33174
50m:
100m:
46.04
1:37.50
46.04
51.46
150m:
200m:
2:31.08
3:24.07
53.58
52.99
250m:
300m:
4:18.84
5:13.90
54.77
55.06
350m:
400m:

6:59.33
NWPaśk Urszula06Śródmiejski UKS Polna Warszawa

12 lat

1.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg5:02.40466
50m:
100m:
33.98
1:11.63
33.98
37.65
150m:
200m:
1:49.86
2:28.96
38.23
39.10
250m:
300m:
3:07.28
3:46.00
38.32
38.72
350m:
400m:
4:24.50
5:02.40
38.50
37.90
2.Sujkowska Roksana SOL05MTP KORMORAN Olsztyn5:10.25431
50m:
100m:
34.24
1:13.66
34.24
39.42
150m:
200m:
1:53.50
2:33.67
39.84
40.17
250m:
300m:
3:13.94
3:54.55
40.27
40.61
350m:
400m:
4:34.17
5:10.25
39.62
36.08
3.Gawedzka Natalia05UKS MOS EŁK5:10.28431
50m:
100m:
33.96
1:13.26
33.96
39.30
150m:
200m:
1:53.40
2:33.63
40.14
40.23
250m:
300m:
3:13.80
3:53.95
40.17
40.15
350m:
400m:
4:33.24
5:10.28
39.29
37.04
4.Kluziak Natalia05MTP KORMORAN Olsztyn5:18.73398
50m:
100m:
34.74
1:14.11
34.74
39.37
150m:
200m:
1:54.15
2:34.69
40.04
40.54
250m:
300m:
3:15.41
3:56.87
40.72
41.46
350m:
400m:
4:39.45
5:18.73
42.58
39.28
5.Soszyńska Zuzanna05MTP KORMORAN Olsztyn6:05.01265
50m:
100m:
38.16
1:22.20
38.16
44.04
150m:
200m:
2:08.97
2:56.19
46.77
47.22
250m:
300m:
3:43.62
4:31.65
47.43
48.03
350m:
400m:
5:19.47
6:05.01
47.82
45.54

13 lat

1.Grygiencza Iga04MKS Medyk Giżycko4:45.47554
50m:
100m:
31.48
1:05.82
31.48
34.34
150m:
200m:
1:41.35
2:17.93
35.53
36.58
250m:
300m:
2:54.54
3:31.72
36.61
37.18
350m:
400m:
4:09.10
4:45.47
37.38
36.37
2.Krupińska Lila SOL04MTP KORMORAN Olsztyn4:51.98518
50m:
100m:
32.93
1:08.96
32.93
36.03
150m:
200m:
1:46.26
2:24.08
37.30
37.82
250m:
300m:
3:01.89
3:39.83
37.81
37.94
350m:
400m:
4:16.80
4:51.98
36.97
35.18
3.Gutowska Maria04UKP Jedynka Elbląg5:14.47414
50m:
100m:
34.36
1:12.41
34.36
38.05
150m:
200m:
1:51.61
2:32.57
39.20
40.96
250m:
300m:
3:13.03
3:53.30
40.46
40.27
350m:
400m:
4:34.27
5:14.47
40.97
40.20

14 lat

1.Zmierczak Natalia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn4:43.60565
50m:
100m:
31.02
1:05.46
31.02
34.44
150m:
200m:
1:40.82
2:16.65
35.36
35.83
250m:
300m:
2:53.07
3:29.72
36.42
36.65
350m:
400m:
4:07.31
4:43.60
37.59
36.29
2.Kielak Julia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn4:45.24555
50m:
100m:
32.22
1:08.24
32.22
36.02
150m:
200m:
1:44.22
2:20.57
35.98
36.35
250m:
300m:
2:57.00
3:33.61
36.43
36.61
350m:
400m:
4:09.62
4:45.24
36.01
35.62

15 lat

1.Sierak Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno4:44.34561
50m:
100m:
31.82
1:07.15
31.82
35.33
150m:
200m:
1:43.48
2:20.53
36.33
37.05
250m:
300m:
2:57.51
3:34.48
36.98
36.97
350m:
400m:
4:10.44
4:44.34
35.96
33.90
2.Wtulich Anna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn5:12.74421
50m:
100m:
34.35
1:12.09
34.35
37.74
150m:
200m:
1:52.19
2:33.10
40.10
40.91
250m:
300m:
3:12.44
3:54.02
39.34
41.58
350m:
400m:
4:34.34
5:12.74
40.32
38.40

PKCati Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa4:55.60499
50m:
100m:
32.46
1:08.58
32.46
36.12
150m:
200m:
1:45.94
2:23.66
37.36
37.72
250m:
300m:
3:01.96
3:40.44
38.30
38.48
350m:
400m:
4:18.61
4:55.60
38.17
36.99
PKFilipiak Małgorzata04Śródmiejski UKS Polna Warszawa5:01.28471
50m:
100m:
32.17
1:08.73
32.17
36.56
150m:
200m:
1:46.76
2:25.55
38.03
38.79
250m:
300m:
3:04.59
3:44.17
39.04
39.58
350m:
400m:
4:23.07
5:01.28
38.90
38.21
PKŻuława Julia06Śródmiejski UKS Polna Warszawa5:30.04358
50m:
100m:
36.81
1:18.79
36.81
41.98
150m:
200m:
2:01.42
2:43.72
42.63
42.30
250m:
300m:
3:26.25
4:08.78
42.53
42.53
350m:
400m:
4:51.05
5:30.04
42.27
38.99


<< TOP >>
Konkurencja 32
2017-11-25 - 11:54
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu Open
Rekord Okręgu - 11
Rekord Okręgu 12
Rekord Okręgu 13
Rekord Okręgu 14
Rekord Okręgu 15
Rekord Okręgu 16
Rekord Okręgu 17
Rekord Okręgu 18
Rekord Okręgu 19 +
3:46.88
5:10.86
4:34.37
4:19.73
4:06.68
3:59.06
3:51.94
3:49.79
3:46.88
3:48.03
Pielowski Krzysztof
Płachta Emil
Płachta Emil
Kubkowski Bartlomiej
Kubkowski Bartlomiej
Borowicz Skoneczny Sylwester
Koziejko Bartlomiej
Kasztelan Mateusz
Pielowski Krzysztof
Pielowski Krzysztof
00213
00213
00213
00713
00713
00213
00213
00213
00213
00213
Gorzow Wielkopolski
Gizycko
Elk
Elk
Warsaw
Elblag
Olsztyn
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
2009
2007
2008
2008
2009
2007
2016
2015
2009
2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.Matusiak vel Matuszewski Tobiasz07MTP KORMORAN Olsztyn6:05.99195
50m:
100m:
38.49
1:23.61
38.49
45.12
150m:
200m:
2:10.62
2:58.18
47.01
47.56
250m:
300m:
3:45.61
4:32.97
47.43
47.36
350m:
400m:
5:20.92
6:05.99
47.95
45.07

11 lat

1.Waszkiewicz Maciej06MKS "Roś" Pisz5:49.52223
50m:
100m:
37.97
1:21.71
37.97
43.74
150m:
200m:
2:07.57
2:53.38
45.86
45.81
250m:
300m:
3:38.81
4:23.80
45.43
44.99
350m:
400m:
5:08.89
5:49.52
45.09
40.63
2.Mickiewicz Franciszek06MTP KORMORAN Olsztyn5:58.74207
50m:
100m:
39.76
1:25.12
39.76
45.36
150m:
200m:
2:11.15
2:57.64
46.03
46.49
250m:
300m:
3:43.69
4:30.02
46.05
46.33
350m:
400m:
5:16.30
5:58.74
46.28
42.44
3.Pokrętowski Karol06MTP KORMORAN Olsztyn6:00.29204
50m:
100m:
39.80
1:25.63
39.80
45.83
150m:
200m:
2:12.27
2:57.88
46.64
45.61
250m:
300m:
3:44.25
4:31.72
46.37
47.47
350m:
400m:
5:17.76
6:00.29
46.04
42.53
4.Kolis Jacek06MTP KORMORAN Olsztyn6:30.58160
50m:
100m:
41.91
1:31.59
41.91
49.68
150m:
200m:
2:22.32
3:12.10
50.73
49.78
250m:
300m:
4:02.29
4:53.12
50.19
50.83
350m:
400m:
5:43.56
6:30.58
50.44
47.02

12 lat

1.Niewiadomski Zbigniew05MTP KORMORAN Olsztyn4:52.99380
50m:
100m:
33.58
1:10.20
33.58
36.62
150m:
200m:
1:48.57
2:26.43
38.37
37.86
250m:
300m:
3:03.77
3:41.45
37.34
37.68
350m:
400m:
4:17.95
4:52.99
36.50
35.04
2.Tyrka Igor05MTP KORMORAN Olsztyn5:05.80334
50m:
100m:
34.16
1:12.43
34.16
38.27
150m:
200m:
1:52.09
2:31.58
39.66
39.49
250m:
300m:
3:10.94
3:49.12
39.36
38.18
350m:
400m:
4:27.35
5:05.80
38.23
38.45
3.Osełkowski Mateusz SOL05MTP KORMORAN Olsztyn5:07.79327
50m:
100m:
33.83
1:12.20
33.83
38.37
150m:
200m:
1:51.99
2:31.53
39.79
39.54
250m:
300m:
3:11.21
3:50.51
39.68
39.30
350m:
400m:
4:29.56
5:07.79
39.05
38.23
4.Kubicki Karol05MTP KORMORAN Olsztyn5:28.17270
50m:
100m:
35.63
1:15.96
35.63
40.33
150m:
200m:
1:58.33
2:39.74
42.37
41.41
250m:
300m:
3:23.02
4:05.77
43.28
42.75
350m:
400m:
4:48.10
5:28.17
42.33
40.07
5.Małecki Mateusz05UKP Jedynka Elbląg5:58.90206
50m:
100m:
39.55
1:24.75
39.55
45.20
150m:
200m:
2:11.79
2:58.66
47.04
46.87
250m:
300m:
3:44.09
4:30.55
45.43
46.46
350m:
400m:
5:15.98
5:58.90
45.43
42.92
NWNowacki Jacek05MTP KORMORAN Olsztyn

13 lat

1.Choroszewski Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno4:45.00413
50m:
100m:
31.50
1:05.92
31.50
34.42
150m:
200m:
1:41.53
2:18.10
35.61
36.57
250m:
300m:
2:55.07
3:32.18
36.97
37.11
350m:
400m:
4:09.13
4:45.00
36.95
35.87
2.Grabowski Mikołaj SOL04MTP KORMORAN Olsztyn4:46.38407
50m:
100m:
32.07
1:07.75
32.07
35.68
150m:
200m:
1:44.16
2:20.85
36.41
36.69
250m:
300m:
2:57.53
3:34.55
36.68
37.02
350m:
400m:
4:11.38
4:46.38
36.83
35.00
3.Jurczak Bartosz SOL04MTP KORMORAN Olsztyn4:58.58359
50m:
100m:
33.18
1:09.65
33.18
36.47
150m:
200m:
1:48.16
2:26.72
38.51
38.56
250m:
300m:
3:05.60
3:43.98
38.88
38.38
350m:
400m:
4:22.55
4:58.58
38.57
36.03
4.Wiciak Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno5:06.31332
50m:
100m:
33.56
1:10.74
33.56
37.18
150m:
200m:
1:49.68
2:28.76
38.94
39.08
250m:
300m:
3:08.68
3:47.87
39.92
39.19
350m:
400m:
4:28.14
5:06.31
40.27
38.17
5.Kozłowski Konrad SOL04MTP KORMORAN Olsztyn5:08.48325
50m:
100m:
34.74
1:13.01
34.74
38.27
150m:
200m:
1:52.16
2:31.65
39.15
39.49
250m:
300m:
3:11.16
3:50.57
39.51
39.41
350m:
400m:
4:30.16
5:08.48
39.59
38.32
6.Pasieczny Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg5:19.05294
50m:
100m:
34.91
1:13.11
34.91
38.20
150m:
200m:
1:53.22
2:34.60
40.11
41.38
250m:
300m:
3:15.61
3:56.78
41.01
41.17
350m:
400m:
4:38.86
5:19.05
42.08
40.19

14 lat

1.Niedziałek Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn4:15.04576
50m:
100m:
29.54
1:01.54
29.54
32.00
150m:
200m:
1:33.89
2:06.57
32.35
32.68
250m:
300m:
2:39.27
3:11.98
32.70
32.71
350m:
400m:
3:44.30
4:15.04
32.32
30.74

15 lat

1.Sobolewski Dawid SOL02MTP KORMORAN Olsztyn4:10.25610
50m:
100m:
28.28
59.57
28.28
31.29
150m:
200m:
1:31.31
2:03.11
31.74
31.80
250m:
300m:
2:35.15
3:07.21
32.04
32.06
350m:
400m:
3:38.83
4:10.25
31.62
31.42
2.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS EŁK4:16.18568
50m:
100m:
28.92
1:00.54
28.92
31.62
150m:
200m:
1:33.24
2:06.14
32.70
32.90
250m:
300m:
2:39.24
3:12.39
33.10
33.15
350m:
400m:
3:44.68
4:16.18
32.29
31.50
3.Kopiczko Maksymilian02MKS Medyk Giżycko4:28.74492
50m:
100m:
29.08
1:02.25
29.08
33.17
150m:
200m:
1:36.20
2:10.92
33.95
34.72
250m:
300m:
2:45.58
3:20.83
34.66
35.25
350m:
400m:
3:55.33
4:28.74
34.50
33.41

16 lat i starsi

1.Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg4:06.24640
50m:
100m:
26.53
57.10
26.53
30.57
150m:
200m:
1:28.81
2:00.68
31.71
31.87
250m:
300m:
2:32.81
3:04.78
32.13
31.97
350m:
400m:
3:36.04
4:06.24
31.26
30.20
2.Kubiński Arkadiusz99UKS PIRAT Elbląg4:37.38448
50m:
100m:
29.17
1:02.29
29.17
33.12
150m:
200m:
1:36.82
2:11.71
34.53
34.89
250m:
300m:
2:47.46
3:24.17
35.75
36.71
350m:
400m:
4:01.21
4:37.38
37.04
36.17

PKMiłkowski Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa4:56.56366
50m:
100m:
33.09
1:09.70
33.09
36.61
150m:
200m:
1:47.51
2:25.21
37.81
37.70
250m:
300m:
3:03.20
3:41.46
37.99
38.26
350m:
400m:
4:19.52
4:56.56
38.06
37.04
PKGawenda Bartlomiej06Śródmiejski UKS Polna Warszawa5:33.19258
50m:
100m:
37.27
1:18.29
37.27
41.02
150m:
200m:
2:01.40
2:43.99
43.11
42.59
250m:
300m:
3:26.0242.03350m:
400m:

5:33.19


<< TOP >>
Konkurencja 33
2017-11-25 - 12:16
Kobiet, 400m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.Piechowicz Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno5:40.02444
50m:
100m:
34.06
1:15.63
34.06
41.57
150m:
200m:
2:00.30
2:43.79
44.67
43.49
250m:
300m:
3:30.17
4:18.11
46.38
47.94
350m:
400m:
5:00.08
5:40.02
41.97
39.94
2.Kraszewska Martyna SOL05MTP KORMORAN Olsztyn5:53.17396
50m:
100m:
37.8237.82150m:
200m:
2:09.24
2:52.98

43.74
250m:
300m:
3:41.88
4:31.81
48.90
49.93
350m:
400m:
5:13.73
5:53.17
41.92
39.44

13 lat

1.Wierzchowska Maja SOL04MTP KORMORAN Olsztyn5:59.07377
50m:
100m:
38.32
1:24.65
38.32
46.33
150m:
200m:
2:08.88
2:52.70
44.23
43.82
250m:
300m:
3:45.47
4:39.26
52.77
53.79
350m:
400m:
5:20.54
5:59.07
41.28
38.53

14 lat

1.Kulik Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn5:17.45545
50m:
100m:
33.41
1:11.44
33.41
38.03
150m:
200m:
1:53.57
2:33.79
42.13
40.22
250m:
300m:
3:19.38
4:05.49
45.59
46.11
350m:
400m:
4:42.79
5:17.45
37.30
34.66


<< TOP >>
Konkurencja 34
2017-11-25 - 12:23
Mężczyzn, 400m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.Domalewski Bartłomiej SOL05MTP KORMORAN Olsztyn5:24.53382
50m:
100m:
34.43
1:14.89
34.43
40.46
150m:
200m:
1:55.97
2:36.11
41.08
40.14
250m:
300m:
3:23.71
4:11.26
47.60
47.55
350m:
400m:
4:49.10
5:24.53
37.84
35.43
2.Wiski Adrian05MTP KORMORAN Olsztyn6:53.66184
50m:
100m:
45.16
1:42.92
45.16
57.76
150m:
200m:
2:35.76
3:28.66
52.84
52.90
250m:
300m:
4:28.39
5:28.50
59.73
1:00.11
350m:
400m:
6:11.71
6:53.66
43.21
41.95

13 lat

1.Grabowski Mikołaj SOL04MTP KORMORAN Olsztyn5:28.41368
50m:
100m:
37.14
1:20.12
37.14
42.98
150m:
200m:
2:02.14
2:41.88
42.02
39.74
250m:
300m:
3:28.59
4:16.32
46.71
47.73
350m:
400m:
4:52.75
5:28.41
36.43
35.66
2.Kłosiński Jędrzej04Klub Sportowy Płetwal Szczytno6:51.03188
50m:
100m:
48.14
1:46.54
48.14
58.40
150m:
200m:
2:37.91
3:27.46
51.37
49.55
250m:
300m:
4:24.91
5:24.30
57.45
59.39
350m:
400m:
6:07.78
6:51.03
43.48
43.25

14 lat

1.Kapała Szymon SOL03MTP KORMORAN Olsztyn5:02.77470
50m:
100m:
33.06
1:10.77
33.06
37.71
150m:
200m:
1:50.13
2:29.58
39.36
39.45
250m:
300m:
3:12.39
3:56.22
42.81
43.83
350m:
400m:
4:29.82
5:02.77
33.60
32.95
2.Maksymowicz Krzysztof03UKP Jedynka Elbląg5:36.99341
50m:
100m:
34.57
1:17.64
34.57
43.07
150m:
200m:
1:59.73
2:39.52
42.09
39.79
250m:
300m:
3:29.83
4:18.51
50.31
48.68
350m:
400m:
4:57.77
5:36.99
39.26
39.22

15 lat

1.Kurdzieko Nikodem SOL02MTP KORMORAN Olsztyn5:03.72466
50m:
100m:
32.21
1:09.86
32.21
37.65
150m:
200m:
1:49.96
2:29.07
40.10
39.11
250m:
300m:
3:12.34
3:56.64
43.27
44.30
350m:
400m:
4:30.85
5:03.72
34.21
32.87

16 lat i starsi

1.Walaszek Jędrzej98MTP KORMORAN Olsztyn4:41.92582
50m:
100m:
29.99
1:04.45
29.99
34.46
150m:
200m:
1:42.53
2:19.51
38.08
36.98
250m:
300m:
2:58.17
3:36.79
38.66
38.62
350m:
400m:
4:10.13
4:41.92
33.34
31.79
2.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg5:21.94391
50m:
100m:
32.33
1:09.42
32.33
37.09
150m:
200m:
1:50.54
2:31.12
41.12
40.58
250m:
300m:
3:18.25
4:06.02
47.13
47.77
350m:
400m:
4:44.58
5:21.94
38.56
37.36

PKTarasewicz Marcel04UKS G-8 Bielany5:12.00430
50m:
100m:
32.08
1:10.87
32.08
38.79
150m:
200m:
1:52.23
2:32.75
41.36
40.52
250m:
300m:
3:15.66
3:58.97
42.91
43.31
350m:
400m:
4:36.59
5:12.00
37.62
35.41
PKMiłkowski Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa5:31.11359
50m:
100m:
34.47
1:16.21
34.47
41.74
150m:
200m:
1:58.13
2:39.64
41.92
41.51
250m:
300m:
3:24.83
4:11.48
45.19
46.65
350m:
400m:
4:51.90
5:31.11
40.42
39.21


<< TOP >>
Konkurencja 35
2017-11-25 - 12:39
Kobiet, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

RO Szkoły Podst.
RO Szkoły Gim.
Rekord Okręgu
2:03.33
1:52.76
1:51.14
MTP KORMORAN Olsztyn (Święcka J,Żemajtis M, Chodyna K, Sinitchine Z)
MTP Kormoran Olsztyn (Święcka J,Żemajtis M, Chodyna K, Sinitchine Z)
AZS UWM Olsztyn (Czerniak M, Chodyna M,Zachoszcz J, Wikieł M)
00213
POL
01113
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
2012
2014
2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
12 lat i młodsi

1.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn2:01.42467
Kraszewska Martyna SOL
Kluziak Natalia
05
05
+0,77
+0,60
30.37
31.01
Mierzejewska Wiktoria
Masłowska Wiktoria
05
05
+0,41
+0,48
29.94
30.10
2.MTP KORMORAN Olsztyn 2MTP KORMORAN Olsztyn2:08.40395
Mentryka Gabriela
Kupis Aleksandra
05
06
+0,6331.82
32.02
Borowska Wiktoria
Sujkowska Roksana SOL
05
05
32.86
31.70
3.Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:09.16388
Piechowicz Karolina
Lis Magdalena
05
06
+0,64
+0,21
30.45
31.88
Filipczak Nikola
Żyłko Julia
06
05
+0,36
+0,30
32.25
34.58
4.UKS MOS EŁK 4UKS MOS EŁK2:10.75374
Modzelewska Kornelia
Grzegorczyk Maja
06
05
+0,82
+0,25
34.69
30.38
Wiszniewska Zuzanna
Gawedzka Natalia
06
05

+0,34
34.33
31.35
5.MTP KORMORAN Olsztyn 3MTP KORMORAN Olsztyn2:13.60350
Idzkowski Maria
Siejak Patrycja
06
05

+0,47
33.89
33.45
Stankiewicz Aneta SOL
Bałdyga Kamila
05
06
+0,4031.95
34.31
6.UKP Jedynka Elbląg 4UKP Jedynka Elbląg2:24.85275
Doroszkiewicz Anna
Kubera Helena
05
07
+0,81
+0,46
31.81
37.74
Dymiszkiewicz Oliwia
Żuchowska Amelia
06
06

+0,50
40.45
34.85
7.MTP KORMORAN Olsztyn 4MTP KORMORAN Olsztyn2:25.17273
Romanowska Izabela
Soszyńska Zuzanna
06
05
+0,8535.10
37.27
Żuchowska Antonina
Leszczyńska Kaja
07
05
+0,3936.74
36.06
8.MKS Medyk Giżycko 2MKS Medyk Giżycko2:30.98243
Woszczak Maja
Czarniecka Zuzanna
06
06
+0,84
+0,51
37.18
34.29
Zwolińska Lena
Korenik Karolina
07
05
+0,69
+0,78
45.23
34.28
9.MTP KORMORAN Olsztyn 5MTP KORMORAN Olsztyn2:33.60230
Juśkiewicz Ada
Mątwicka Liliana
06
06
+1,02
+0,57
38.66
38.82
Dziuba Monika
Pniewska Karolina
07
06

+0,40
36.39
39.73
10.UKP Jedynka Elbląg 9UKP Jedynka Elbląg3:12.33117
Kozak Lena
Habyk Kornelia
09
06
+0,6856.15
44.15
Borawska Natalia
Zdun Kornelia
06
06
43.53
48.50

13-15 lat i młodsi

1.MTP KORMORAN Olsztyn 21MTP KORMORAN Olsztyn1:56.22533
Zmierczak Natalia SOL
Kulik Wiktoria SOL
03
03
+0,59
+0,44
28.47
30.08
Kielak Julia SOL
Łabaj Zuzanna SOL
03
03
+0,21
+0,28
29.23
28.44
2.MKS Medyk Giżycko 1MKS Medyk Giżycko1:56.34531
Grygiencza Iga
Polasik Natalia
04
02
+0,82
+0,44
28.51
30.09
Ciż Zuzanna
Kułakowska Monika
02
03
+0,48
+0,50
30.14
27.60
3.MTP KORMORAN Olsztyn 22MTP KORMORAN Olsztyn1:58.95497
Gładkojć Marta SOL
Sadowska Wiktoria SOL
02
03
+0,74
+0,38
29.62
29.71
Muzyka Izabela SOL
Wtulich Anna SOL
02
02
+0,33
+0,26
30.47
29.15
4.UKP Jedynka Elbląg 1UKP Jedynka Elbląg2:04.01438
Gutowska Maria
Tylkie Dominika
04
04
+0,80
+0,68
32.42
31.99
Dąbrowska Zuzanna
Waśniewska Martyna
03
04
+0,48
+0,39
30.84
28.76
5.MTP KORMORAN Olsztyn 23MTP KORMORAN Olsztyn2:05.52423
Chrostowska Maria SOL
Krupińska Lila SOL
02
04
+0,80
+0,08
30.10
30.82
Szałkowska Oliwia SOL
Wierzchowska Maja SOL
04
04
+0,3332.26
32.34
6.Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:06.64412
Sierak Kinga
Pieńkowska Zuzanna
02
03
+0,77
+0,25
28.25
31.71
Dymerska Weronika
Krauza Julia
04
03

+0,11
32.35
34.33
7.UKP Jedynka Elbląg 3UKP Jedynka Elbląg2:18.63314

Urbanowicz Dominika

03
+0,95
+0,53
36.39
35.52
Zakrzewska Julia
Kołecka Julia
04
04
+0,23
+0,12
34.52
32.20

Open

1.Orka 3 DZOrka Iława1:55.53542
Kukiełka Liliana
Urbańska Natalia
02
01
+0,78
+0,36
29.50
29.27
Dzik Pola
Mijas Agata
04
02
+0,14
+0,15
29.32
27.44
2.UKS PIRAT Elbląg 4UKS PIRAT Elbląg2:15.73334
Typańska Julia
Tyburska Martyna
01
05
+0,68
+0,48
31.30
37.81
Wiśniewska Kinga
Dąbrowska Aleksandra
06
02
+0,47
+0,43
36.79
29.83
3.UKP Jedynka Elbląg 10UKP Jedynka Elbląg2:20.80299
Gagjew Pola
Kalinowska Alicja
06
04

+0,72
41.34
36.11
Zamojska Alicja
Domżalska Wiktoria
04
00
+0,17
+0,43
36.11
27.24


<< TOP >>
Konkurencja 36
2017-11-25 - 12:50
Mężczyzn, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Okręgu
RO Szkoły Podst.
RO Szkoły Gim.
1:37.03
1:56.90
1:42.17
MTP KORMORAN Olsztyn(Krawczyk J,Ruciński K,Zembrzuski M,Borowicz-Skoneczny S)
MTP KORMORAN Olsztyn ( Koziejko, Śmiarowski, Oller, Wrzos )
MTP KORMORAN Olsztyn ( Traczewski,Szpojankowski,Chodań,Zbutowicz )
00213
00213
00213
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
2009
2012
2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
12 lat i młodsi

1.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn1:58.33340
Domalewski Bartłomiej SOL
Osełkowski Mateusz SOL
05
05
+0,59
+0,27
29.53
29.48
Niewiadomski Zbigniew
Trykacz Kacper
05
05
+0,40
+0,38
30.94
28.38
2.MTP KORMORAN Olsztyn 2MTP KORMORAN Olsztyn2:03.10302
Woźniak Piotr
Nowacki Jacek
05
05
+0,74
+0,29
30.95
31.89
Popiołek Kacper
Tyrka Igor
05
05
+0,23
+0,28
30.53
29.73
3.MTP KORMORAN Olsztyn 3MTP KORMORAN Olsztyn2:11.33248
Rżyski Michał
Tkacz Wiktor
06
05

+0,54
32.55
33.38
Wojszkun Jacek
Kubicki Karol
05
05
+0,23
+0,27
31.97
33.43
4.UKP Jedynka Elbląg 5UKP Jedynka Elbląg2:15.47226
Misiewicz Igor
Małecki Mateusz
05
05
+0,74
+0,39
33.60
35.20
Tucholski Jan
Walczak Hubert
05
05
+0,52
+0,34
34.38
32.29
5.MTP KORMORAN Olsztyn 4MTP KORMORAN Olsztyn2:15.96224
Kapała Bartosz
Kamianka Piotr
06
06
+0,6433.63
33.93
Wiski Adrian
Wieczorek Kacper
05
06
+0,55
+0,50
35.33
33.07
6.Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:16.03223
Czerniawski Tobiasz
Żyra Szymon
05
05
+0,74
+0,44
32.06
32.48
Nowicki Maciej
Choroszewski Ignacy
06
08
+0,45
+0,40
35.74
35.75
7.UKS MOS EŁK 3UKS MOS EŁK2:16.28222
Sobociński Jakub
Stryjewski Szymon
05
06
+0,78
+0,41
35.09
33.23
Grzymkowski Hubert
Dzienisiewicz Adrian
06
06
+0,25
+0,39
32.82
35.14
8.MTP KORMORAN Olsztyn 5MTP KORMORAN Olsztyn2:17.85215
Block Kacper
Ozga Oskar
05
06
+0,8433.49
34.31
Górczyński Karol
Mikołajczyk Mikołaj
06
05
+0,1236.66
33.39
9.MKS Medyk Giżycko 3MKS Medyk Giżycko2:18.84210
Turliński Jędrzej
Walasiewicz Bartosz
05
08
+0,73
+0,47
33.59
39.42
Gritzner Mikołaj
Woronko Maciej
05
05
+0,19
+0,16
34.32
31.51
10.MTP KORMORAN Olsztyn 6MTP KORMORAN Olsztyn2:20.46203
Sulkowski Oskar
Matusiak vel Matuszewski Tobiasz
05
07
+0,76
+0,16
35.09
34.23
Kulik Maksymilian
Adamiak Wiktor
06
05

+0,46
35.96
35.18
11.MTP KORMORAN Olsztyn 7MTP KORMORAN Olsztyn2:26.04180
Górczyński Karol
Pokrętowski Karol
06
06
35.77
36.96
Gilski Łukasz
Kisiel Piotr
06
07
36.72
36.59
12.UKP Jedynka Elbląg 11UKP Jedynka Elbląg2:32.94157
Lasota Sebstian
Puch Wojciech
05
07
+0,82
+0,47
38.51
36.15
Jachimowicz Maciej
Sokół Oskar
05
05
+0,54
+0,15
40.75
37.53
13.UKP Jedynka Elbląg 7UKP Jedynka Elbląg2:48.09118
Kurczewski Paweł
Tubiak Kacper
06
05
+0,8148.39
39.59
Januszaniec Łukasz
Różalski Gracjan
06
07

+0,30
39.68
40.43
14.UKS MOS EŁK 1UKS MOS EŁK2:56.28102
Grzesiuk Bartosz
Truszkowski Olaf
07
07
+0,8142.84
53.72
Odolecki Konrad
Piwowarczyk Konrad
08
07

+0,23
40.56
39.16

13-15 lat i młodsi

1.MTP KORMORAN Olsztyn 21MTP KORMORAN Olsztyn1:44.25497
Sobolewski Dawid SOL
Porbacki Krystian SOL
02
02
+0,64
+0,44
25.38
25.37
Niedziałek Michał SOL
Kurdzieko Nikodem SOL
03
02
+0,58
+0,52
26.61
26.89
2.UKS MOS EŁK 2UKS MOS EŁK1:45.63478
Grzegorczyk Wiktor
Popławski Ksawery
02
03
+0,75
+0,11
25.54
26.42
Przybysz Krzysztof
Kacperski Maciej
05
04
+0,32
+0,45
26.92
26.75
3.MTP KORMORAN Olsztyn 22MTP KORMORAN Olsztyn1:53.07389
Helbrecht Jakub SOL
Mierzejek Igor SOL
02
02
+0,78
+0,39
28.22
27.54
Kapała Szymon SOL
Pater Aleksander SOL
03
04
+0,55
+0,30
28.87
28.44
4.UKP Jedynka Elbląg 8UKP Jedynka Elbląg2:06.24280
Ostałowski Dariusz
Boros Olaf
04
04

+0,38
34.09
32.52
Pasieczny Bartłomiej
Maksymowicz Krzysztof
04
03
+0,50
+0,55
31.33
28.30
5.MTP KORMORAN Olsztyn 23MTP KORMORAN Olsztyn2:06.75276
Grabowski Mikołaj SOL
Jurczak Bartosz SOL
04
04
+0,62
+0,48
30.12
31.79
Szyłański Mikołaj SOL
Kozłowski Konrad SOL
04
04
6.Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:07.98268
Wiciak Radosław
Chmieliński Nikodem
04
04
+0,87
+0,38
28.56
29.38
Kłosiński Jędrzej
Żyra Wojciech
04
04
+0,30
+0,13
35.97
34.07

Open

1.Orka 1Orka Iława1:40.65552
Butrykiewicz Kuba
Musiński Mikołaj
01
02
+0,75
0.00
24.62
25.79
Jacuński Maciej
Ciarczyński Janusz
02
01
+0,57
+0,36
26.08
24.16
2.UKS PIRAT Elbląg 1UKS PIRAT Elbląg1:41.39540
Dalidowicz Patryk
Dąbrowski Jan
99
00
+0,74
+0,25
24.87
28.30
Kubiński Arkadiusz
Mech Dariusz
99
00
+0,36
+0,33
25.07
23.15
3.UKP Jedynka Elbląg 1UKP Jedynka Elbląg1:42.28526
Żuchowski Kacper
Cyckowski Aleksander
03
03
+0,67
+0,40
27.27
26.06
Maksymowicz Tomasz
Towarek Sebastian
00
93
+0,55
+0,09
26.01
22.94
4.Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:45.97473
Kłak Marcin
Sostek Jakub
01
01
+0,73
+0,66
24.98
27.83
Choroszewski Iwo04+0,30
+0,21
27.47
25.69
5.Orka 2Orka Iława1:47.04459
Rybiński Filip
Rutkiewicz Jakub
02
01
+0,67
+0,27
27.13
26.59
Krajewski Mateusz
Jakubczyk Patryk
03
01
+0,15
+0,52
26.57
26.75
6.UKP Jedynka Elbląg 6UKP Jedynka Elbląg2:44.02127
Misiewicz Kajetan
Kurczewski Piotr
09
09
+0,69
+0,63
45.78
51.24
Jureko Marcel
Wojtalewicz Robert
08
01
+0,32
+0,45
40.02
26.98
DYSKW.UKP Jedynka Elbląg 12UKP Jedynka Elbląg
3 zmiana S4
Bieńkowski Szymon
Siudak Juliusz
05
07
+0,67
+0,16
39.24
41.36
Szafran Mikołaj
Kubera Kacper
06
04
+0,11
-0,04