Pływam i dbam o zdrowie

Od dawna wiadomo, że pływanie wpływa bardzo dobrze na rozwój i zdrowie naszych dzieci ... Więcej »

Rywalizacja

Lista zawodów gdzie klubowicze rywalizują ... Więcej »

Zarejestruj się

Klubowiczów MTP KORMORAN w Olsztynie zapraszamy do rejestracji ... Więcej »

Rekordy

Zobacz listę rekordów naszych klubowiczów Więcej »

 

Wielomecz Pływacki w Austryjackim Graz

28954619_1319109434859357_851082098593421273_o

W dniach 24-25.03.2018r. w Graz odbył się Wielomecz Pływacki Juniorów z udziałem Bartłomieja Koziejko i Krzysztofa Ollera.
Wyniki naszych reprezentantów:
Bartłomiej Koziejko:
1500 m st. dowolnym – srebrny medal
400 m st. dowolnym 4 miejsce
Sztafeta 4×200 m st. dowolnym – 5 miejsce
400 m st. zmiennym – 1 miejsce wśród startujących PK
Krzysztof Oller:
400 m st. zmiennym – 6 miejsce
200 m st. motylkowym – 5 miejsce

MDMM 12 – 13 lat Ciechanów 17 – 18.03.2018 – fotorelacja

 

Zdjęcia wykonane przez MK Studio Pictures

IMG_0009IMG_0013IMG_0020IMG_0022IMG_0034IMG_0039IMG_0044IMG_0050IMG_0056IMG_0059IMG_0060IMG_0063IMG_0070IMG_0071IMG_0076IMG_0088IMG_0092IMG_0101IMG_0772 IMG_0777 IMG_0785 IMG_9729 IMG_9730 IMG_9732 IMG_9737 IMG_9738 IMG_9740 IMG_9768 IMG_9770 IMG_9777 IMG_9782 IMG_9783 IMG_9786 IMG_9792 IMG_9802 IMG_9803 IMG_9807 IMG_9819 IMG_9821 IMG_9822 IMG_9825 IMG_9832 IMG_9838 IMG_9843 IMG_9844 IMG_9850 IMG_9854 IMG_9866 IMG_9870 IMG_9880 IMG_9891 IMG_9898 IMG_9903 IMG_9912 IMG_9914 IMG_9915 IMG_9927 IMG_9928 IMG_9936 IMG_9950 IMG_9951 IMG_9958 IMG_9962 IMG_9978 IMG_9981 IMG_9987IMG_0105IMG_0119IMG_0139IMG_0154IMG_0156IMG_0166IMG_0182IMG_0185IMG_0190IMG_0195IMG_0201IMG_0253IMG_0270IMG_0280IMG_0284IMG_0308IMG_0312IMG_0338IMG_0343IMG_0358IMG_0391IMG_0404IMG_0407IMG_0410IMG_0449IMG_0457IMG_0466IMG_0476IMG_0479IMG_0480IMG_0503IMG_0509IMG_0515IMG_0516IMG_0522IMG_0524IMG_0525IMG_0526IMG_0545IMG_0548IMG_0549IMG_0559IMG_0563IMG_0564IMG_0570IMG_0572IMG_0575IMG_0580IMG_0586IMG_0607IMG_0615IMG_0626IMG_0636IMG_0636IMG_0639IMG_0642IMG_0650IMG_0653IMG_0676IMG_0677IMG_0687IMG_0696IMG_0699IMG_0703IMG_0704IMG_0717IMG_0718IMG_0730IMG_0737IMG_0738IMG_0748IMG_0766

MDMM 12 – 13 lat w Ciechanowie

FB_IMG_1521379062628

W Ciechanowie, w dniach 17-18 marca 2018, odbyła się pierwsza runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików. W zawodach wystartowała silna grupa zawodników z roczników 2005 i 2006. W klasyfikacji punktowej zawodów zawodnicy 12-letni zwyciężyli, 13-latkowie zajęli drugie miejsce!!!
Na podium uplasowali się:
Maria Idzkowski – 3 miejsce 12 lat – 100 m st. motylkowym
Aleksandra Kupis – 2 miejsce 12 lat – 100 m st. klasycznym
Martyna Kraszewska – 2 miejsce 13 lat- 100 m st. klasycznym
Mateusz Osełkowski – 3 miejsce 13 lat – 100 m st. klasycznym
Bartosz Kapała – 3 miejsce 12 lat – 200 m st. grzbietowym
Bartłomiej Domalewski – 1 miejsce 13 lat – 200 m st. grzbietowym
Martyna Kraszewska – 2 miejsce 13 lat – 400 m st. dowolnym
Bartłomiej Domalewski – 2 miejsce 13 lat – 400 m st. dowolnym
Sztafeta 4×50 m st. dowolnym 12 lat w składzie Kacper Wieczorek, Maria Idzkowski, Michał Rżyski, Bartosz Kapała – 3 miejsce
Sztafeta 4×50 m st. zmiennym 13 lat w składzie Bartłomiej Domalewski, Martyna Kraszewska, Kacper Trykacz, Mateusz Osełkowski – 3 miejsce

Mateusz Osełkowski – 2 miejsce 13 lat – 100 m st. dowolnym
Kacper Trykacz – 3 miejsce 13 lat – 100 m st. dowolnym
Aleksandra Kupis – 2 miejsce 12 lat – 200 m st. klasycznym
Martyna Kraszewska 2 miejsce 13 lat – 200 m st. klasycznym
Bartosz Kapała – 2 miejsce 12 lat – 100 m st. grzbietowym
Kacper Wieczorek – 3 miejsce 12 lat – 100 m st. grzbietowym
Bartłomiej Domalewski – 1 miejsce 13 lat – 100 m st. grzbietowym
Kacper Trykacz – 3 miejsce 13 lat – 100 m st. grzbietowym

Martyna Kraszewska – 3 miejsce 13 lat – 200 m st. zmiennym

Sztafeta 4×50 m st.zmiennym 12 lat w składzie Michał Kruszyński, Aleksandra Kupis, Bartosz Kapała, Maria Idzkowski – 3 miejsce

Sztafeta 4×50 m st. dowolnym 13 lat w składzie Bartłomiej Domalewski, Igor Tyrka, Kacper Trykacz , Mateusz Osełkowski – 1 miejsce

FB_IMG_1521379081993

Grand Prix Polski w Lublinie

FB_IMG_1521368793532

W dniach 10-11.03.2018 w Lublinie odbyły się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Polski na pływalni 50-metrowej w tym roku. Nasz klub reprezentowała grupa 14 zawodników. Ewa Jaszczuk zwyciężyła w klasyfikacji punktowej 16-latek. W swoich kategoriach wiekowych miejsca w czołówce zajęli:
Hubert Bruzdewicz ( 16 lat)
• 1 miejsce – 1500 m st. dowolnym
• 3 miejsce – 400 m st. dowolnym
• 3 miejsce – 200 m st. dowolnym
Ewa Jaszuk ( 16 lat)
• 1 miejsce – 800 m st. dowolnym
• 1 miejsce – 400 m st. dowolnym
• 3 miejsce – 200 m st. dowolnym
Bartłomiej Koziejko ( 17-18 lat)
• 1 miejsce – 1500 m st.dowolnym
Piotr Sadłowski ( 17-18 lat)
• 3 miejsce – 100 m st. motylkowym
Krzysztof Woronko ( 16 lat)
• 3 miejsce – 400 m st. zmiennym

XV Wiosenne Zawody o Puchar Burmistrza Giżycka

gizycko-1

W dniach 3-4 marca 2018 odbyły się XV Wiosenne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Giżycka. W zawodach wystartowało 13 zawodników z klasy 7SP oraz 2 i 3 Gim Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Aleksander Pater zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej 14-latków ( za 3 najlepsze starty).
Medale zdobyli:
Mikołaj Grabowski
- srebrny medal – 200 m st. zmiennym
- brązowy medal – 200 m st. grzbietowym
Marta Gładkojć
- złoty medal – 200 m st. grzbietowym
- brązowy medal – 100 m st. grzbietowym
- brązowy medal – 50 m st. grzbietowym
Konrad Kozłowski
- srebrny medal – 400 m st. dowolnym
- srebrny medal – 100 m st. motylkowym
Zuzanna Kusaj
- srebrny medal – 200 m st. klasycznym
Aleksander Pater
- złoty medal – 50 m st. klasycznym
- złoty medal – 100 m st. klasycznym
- złoty medal – 200 m st. klasycznym
- srebrny medal – 100 m st. zmiennym
Oliwia Szałkowska
- złoty medal – 200 m st. zmiennym
- złoty medal – 100 m st. motylkowym
- srebrny medal – 50 m st. motylkowym
Mikołaj Szyłański
- brązowy medal – 100 m st. motylkowym
Krzysztof Woronko
- srebrny medal – 200 m st. klasycznym
Anna Wtulich
- srebrny medal – 50 m st. klasycznym
- brązowy medal – 100 m st. dowolnym
Zuzanna Łabaj
- złoty medal – 100 m st. motylkowym
Adrianna Łuczyńska
- brązowy medal – 100 m st. klasycznym

Więcej wyników na stronie www.megatiming.pl