Pływam i dbam o zdrowie

Od dawna wiadomo, że pływanie wpływa bardzo dobrze na rozwój i zdrowie naszych dzieci ... Więcej »

Rywalizacja

Lista zawodów gdzie klubowicze rywalizują ... Więcej »

Zarejestruj się

Klubowiczów MTP KORMORAN w Olsztynie zapraszamy do rejestracji ... Więcej »

Rekordy

Zobacz listę rekordów naszych klubowiczów Więcej »

 

VI Mistrzostwa Olsztyna klas II

logo

W niedzielę 17.06.2018r. odbędą się VI Mistrzostwa Olsztyna klas II. Zawody odbędą się z podziałem na dziewczynki i chłopców.

Grupa I – dziewczynki, godzina 10.00

Grupa II – chłopcy, godzina 10.45

Zapraszamy 10 minut wcześniej przed startem swojej grupy

VI Mistrzostwa Olsztyna klas II

1. Termin: 17.06.2017 (niedziela)

2. Miejsce: Pływalnia OSiR, ul. Głowackiego 27

3. Organizator: Miejskie Towarzystwo Pływackie Kormoran

4. Współorganizatorzy:
•Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie,
•Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie,
•OSiR Olsztyn

5. Uczestnictwo:

W zawodach mogą wystartować uczniowie klas drugich szkół podstawowych, zakwalifikowani przez instruktorów prowadzących powszechną naukę pływania.
Zawodnicy z poszczególnych szkół będą startować według harmonogramu, który zostanie opublikowany po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

6. Program zawodów:
•25 m st. grzbietowym
•25 m nogi kraul

Każdy uczestnik zgłoszony w terminie otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę

logo

logo-sp10

sp2-logo

osir

logo_z_listkiem-300x184

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX SEZON 2017/2018

logo

W dniu 13.06.2018 odbyło się podsumowanie zawodów z serii Grand Prix sezon 2017/2018

Klasyfikacja generalna GP sezon 2017/2018

GRATULUJEMY

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat Gorzów Wielkopolski

rhdr

 

Dzisiaj tj. 9 czerwca 2018 roku rozpoczął się pierwszy z dwóch dni zmagań zawodników naszego klubu w MDMM 13 lat z rocznika 2005 w Gorzowie Wielkopolskim.

Start zawodów o godzinie 14.00

Wyniki live !!!

FOTORELACJA

oznoroznoroznorcofptr

Pierwszy dzień zawodów:

rhdr

oznor

Martyna Kraszewska – srebrny medal 100 m stylem klasycznym

cof

Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym – 4 miejsce w składzie: B. Domalewski, M. Kraszewska, K. Trykacz, M. Osełkowski

Drugi dzień zawodów:

cof

cof

Martyna Kraszewska – srebrny medal 200 m stylem klasycznym

rpt

Martyna Kraszewska – 5 miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym

cof

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym – 4 miejsce w składzie: B. Domalewski, I. Tyrka, K. Trykacz, M. Osełkowski

W KLASYFIKACJI GENERALNEJ MDMM 13 LAT W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM NASZ KLUB ZAJĄŁ 2 MIEJSCE

cof

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW

Podczas trwających Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Łodzi nasz klub reprezentowała grupa 7 zawodników.

mowe_mistrzostwa_polski_seniorow_i_mlodziezowcow_w_plywaniu_007

 

Pierwszego dnia w finałach pływali:
Ewa Jaszczuk ( 5 miejsce – 800 m st. dowolnym),
Bartłomiej Koziejko ( 4 miejsce – 1500 m st. dowolnym),
Jakub Mościcki ( 8 miejsce – 200 m st. grzbietowym),
Krzysztof Oller ( 4 miejsce – 200 m st. motylkowym)
Minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów wypełnili Ewa Jaszczuk, Bartłomiej Koziejko i Krzysztof Oller.

Drugiego dnia zawodów w finałach zameldowali się:
Jakub Mościcki ( 10 miejsce – 100 m st. grzbietowym)
Julia Święcka ( 6 miejsce – 100 m st. grzbietowym)
Mateusz Pacholczyk ( 9 miejsce – 50 m st. klasycznym)
Piotr Sadłowski ( 3 miejsce w finale B – 200 m st. dowolnym)

Podczas trzeciego dnia MPSiMł Bartłomiej Koziejko zdobył brązowy medal na 400 m st. dowolnym i jednocześnie wypełnił minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów.
Ponadto w finałach startowali:
Piotr Sadłowski – 1 miejsce w finale B – 100 m st.motylkowym
Julia Święcka – 8 miejsce w finale A – 50 m st. grzbietowym
Gratulujemy!!!