Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego

W dniach 4-5.12.2015 odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Na Aquasferze nasi zawodnicy zdobyli 251 medali ( 106 złotych, 78 srebrnych i 67 brązowych) i zdecydowanie zwyciężyliśmy w klasyfikacji drużynowej.
Wśród najlepszych zawodników Mistrzostw znaleźli się: Julia Hinc, Barbara Gmiter, Wiktoria Kulik, Klaudia Trypucka, Ewa Jaszczuk, Wiktoria Szeluga, Laura Krupińska, Kinga Chodyna, Julia Osełkowska, Bartłomiej Domalewski, Marcel Tarasewicz, Mikołaj Grabowski, Michał Niedziałek, Szymon Kapała, Jakub Mościcki, Szymon Lipiński, Bartłomiej Koziejko, Krzysztof Oller, Konrad Piwowarski i Jędrzej Walaszek.

Indywidualne Rekordy Okręgu poprawione przez naszych zawodników:

  • Konrad Piwowarski – 50 m st. dowolnym (17 lat ) – 23,51
  • Jakub Mościcki – 200 m st. dowolnym (14 lat) – 1:57,48
  • Bartłomiej Koziejko – 200 m st. dowolnym (15 lat) – 1:53,46
  • Konrad Piwowarski – 50 m st. motylkowym ( 17 lat i OPEN) – 25,06
  • Krzysztof Oller – 200 m st. zmiennym ( 15 lat) – 2:10,15
  • Ewa Jaszczuk – 100 m st. motylkowym ( 13 lat) – 1:09,69
  • Ewa Jaszczuk – 200 m st. motylkowym ( 13 lat) – 2:35,09

Gratulujemy!

Nasi medaliści:1. Dziewcząt, 200m dowolny 10 lat i młodsi
1. HINC, Julia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.12 247
3. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.61 229
1. Dziewcząt, 200m dowolny 11 lat
3. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.88 244
1. Dziewcząt, 200m dowolny 12 lat
2. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.68 453
3. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.37 366
1. Dziewcząt, 200m dowolny 13 lat
3. PAWEŁAS, Martyna SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.37 373
1. Dziewcząt, 200m dowolny 14 lat
1. SZELUGA, Wiktoria SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:19.74 503
2. KRUPIŃSKA, Laura SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.93 470
3. TROJA, Delfina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:30.12 406
1. Dziewcząt, 200m dowolny 15 lat
2. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.89 572
1. Kobiet, 200m dowolny 16 lat i starsi
2. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.61 445
2. Chłopców, 200m dowolny 10 lat i młodsi
1. WISKI, Adrian 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:36.00 97
2. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:39.68 92
3. KAPAŁA , Bartosz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:43.07 88
2. Chłopców, 200m dowolny 11 lat
1. KISIEL, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.31 233
2. Chłopców, 200m dowolny 12 lat
1. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.16 278
3. LIGEZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.37 205
2. Chłopców, 200m dowolny 13 lat
3. NOWAK, Radosław SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:19.18 363
2. Chłopców, 200m dowolny 14 lat
1. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.48 605
2. LINDE, Miłosz SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.45 452
3. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.51 441
2. Chłopców, 200m dowolny 15 lat
1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.46 671
2. Mężczyzn, 200m dowolny 16 lat i starsi
2. CHODAŃ, Alan SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.17 594
3. BRUŹDZIAK, Maciej SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.23 564
3. Dziewcząt, 100m grzbietowy 10 lat i młodsi
2. HINC, Julia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.67 241
3. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.39 235
3. Dziewcząt, 100m grzbietowy 12 lat
1. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.74 332
2. KLOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.19 326
3. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.31 325
3. Dziewcząt, 100m grzbietowy 14 lat
1. JANKOWSKA, Malwina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.19 339
2. TRUSKOLAWSKA, Olga SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.66 333
4. Chłopców, 100m grzbietowy 10 lat i młodsi
1. TRYKACZ, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.68 142
4. Chłopców, 100m grzbietowy 11 lat
1. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.77 230
2. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.33 188
4. Chłopców, 100m grzbietowy 12 lat
2. PLONSKI, Filip 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.75 231
3. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.85 221
4. Chłopców, 100m grzbietowy 13 lat
1. KOMAR, Rafał SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.59 333
4. Chłopców, 100m grzbietowy 14 lat
1. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 59.61 553
3. JEDNASZEWSKI, Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.46 308
4. Mężczyzn, 100m grzbietowy 16 lat i starsi
1. KASZTELAN, Mateusz SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 56.66 644
5. Dziewcząt, 200m klasyczny 10 lat i młodsi
1. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:35.05 245
2. CZARNECKA, Olga 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:35.31 244
3. BUONAGURA, Miriam 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:45.97 211
5. Dziewcząt, 200m klasyczny 11 lat
1. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.29 415
2. ANSZCZAK, Ewa 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:30.22 262
3. GRAJEK, Sandra 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:33.13 251
5. Dziewcząt, 200m klasyczny 12 lat
2. KLOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:03.49 394
5. Dziewcząt, 200m klasyczny 13 lat
1. GŁADKOJĆ, Marta SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.53 421
3. CHROSTOWSKA, Maria SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 3:05.21 383
5. Kobiet, 200m klasyczny 16 lat i starsi
1. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 3:03.67 393

6. Chłopców, 200m klasyczny 12 lat
1. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:21.73 214
2. WISNIEWSKI, Pawel 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:31.61 185
6. Chłopców, 200m klasyczny 13 lat
1. KURDZIEKO, Nikodem SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.40 314
6. Mężczyzn, 200m klasyczny 16 lat i starsi
1. WALASZEK, Jędrzej SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:17.83 671
7. Dziewcząt, 100m motylkowy 11 lat
1. SUDER, Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.96 194
2. MURASZKO, Martyna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.95 177
3. SZAŁKOWSKA , Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.49 164
7. Dziewcząt, 100m motylkowy 12 lat
1. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.06 379
2. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.39 309
3. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.63 256
7. Dziewcząt, 100m motylkowy 13 lat
1. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.69 492
2. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.34 360
7. Dziewcząt, 100m motylkowy 14 lat
1. KRUPIŃSKA, Laura SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.82 450
2. WIKTOR, Marika SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.81 368
7. Dziewcząt, 100m motylkowy 15 lat
1. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.53 566
8. Chłopców, 100m motylkowy 11 lat
2. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.43 115
3. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.70 88
8. Chłopców, 100m motylkowy 12 lat
1. KAPALA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.24 229
2. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.56 188
8. Chłopców, 100m motylkowy 13 lat
1. KOMAR, Rafał SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.21 329
2. PORBACKI, Krystian SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.26 314
8. Chłopców, 100m motylkowy 14 lat
2. STEPANIK, Piotr SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.72 420
8. Chłopców, 100m motylkowy 15 lat
1. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 58.02 583
2. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.89 458
8. Mężczyzn, 100m motylkowy 16 lat i starsi
1. PIWOWARSKI, Konrad SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 55.27 674
2. KUBKOWSKI, Bartłomiej 95 MTP KORMORAN Olsztyn 58.33 574
3. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 58.57 567
9. Dziewcząt, 200m zmienny 11 lat
2. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.85 388
9. Dziewcząt, 200m zmienny 12 lat
1. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.57 339
2. ZURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:04.49 297
3. PETNIUNAS, Nikola 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.01 281
10. Chłopców, 200m zmienny 10 lat i młodsi
1. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.52 176
10. Chłopców, 200m zmienny 11 lat
1. PATER, Aleksander 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.67 234
3. BURZACKI, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:51.82 105
10. Chłopców, 200m zmienny 12 lat
1. KAPALA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:52.78 255
3. PLONSKI, Filip 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.19 229
10. Chłopców, 200m zmienny 13 lat
2. KURDZIEKO, Nikodem SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.52 357
3. HELBRECHT, Jakub SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:43.16 303
10. Chłopców, 200m zmienny 15 lat
1. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:10.15 597
10. Mężczyzn, 200m zmienny 16 lat i starsi
1. WALASZEK, Jędrzej SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.61 619
11. Dziewcząt, 50m dowolny 10 lat i młodsi
2. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 36.63 255
3. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.11 245
11. Dziewcząt, 50m dowolny 11 lat
3. BIEŁŁO, Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 35.01 292
11. Dziewcząt, 50m dowolny 12 lat
1. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 31.14 415
3. SADOWSKA, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 32.88 353
11. Dziewcząt, 50m dowolny 14 lat
3. TRUSKOLAWSKA, Olga SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 31.29 409
11. Kobiet, 50m dowolny 16 lat i starsi
1. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 31.58 398
12. Chłopców, 50m dowolny 10 lat i młodsi
1. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 34.33 206
12. Chłopców, 50m dowolny 11 lat
1. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 31.22 274
2. KISIEL, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 31.73 261
12. Chłopców, 50m dowolny 12 lat
2. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 33.75 217
3. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 34.17 209
12. Chłopców, 50m dowolny 13 lat
2. PORBACKI, Krystian SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 28.97 344
12. Chłopców, 50m dowolny 14 lat
1. LIPIŃSKI, Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 25.63 496
12. Mężczyzn, 50m dowolny 16 lat i starsi
1. PIWOWARSKI, Konrad SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 23.67 630
3. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 24.80 548
13. Dziewcząt, 50m klasyczny 11 lat
1. SOBIERAJSKA, Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 46.70 234
13. Dziewcząt, 50m klasyczny 12 lat
2. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 41.85 325
3. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 42.71 306
13. Dziewcząt, 50m klasyczny 13 lat
1. GŁADKOJĆ, Marta SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 36.47 492
3. WTULICH, Anna SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 40.11 370
14. Chłopców, 50m klasyczny 11 lat
2. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 41.15 231
14. Chłopców, 50m klasyczny 12 lat
1. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 46.34 161
14. Chłopców, 50m klasyczny 14 lat
1. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 33.19 440
14. Chłopców, 50m klasyczny 15 lat
1. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 32.01 490
14. Mężczyzn, 50m klasyczny 16 lat i starsi
2. BRUŹDZIAK, Maciej SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 31.35 522
15. Dziewcząt, 800m dowolny 11 lat
2. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 13:39.65 200
15. Dziewcząt, 800m dowolny 13 lat
1. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 9:42.69 556
15. Dziewcząt, 800m dowolny 14 lat
1. SZELUGA, Wiktoria SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 10:07.53 491
16. Chłopców, 1500m dowolny 11 lat
1. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 22:11.29 260
2. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 22:16.02 257
16. Chłopców, 1500m dowolny 13 lat
3. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 20:18.64 339
16. Chłopców, 1500m dowolny 14 lat
1. JEDNASZEWSKI, Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 18:06.21 479
2. LINDE, Miłosz SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 18:30.84 448
16. Chłopców, 1500m dowolny 15 lat
1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 15:49.12 718
17. Dziewcząt, 100m zmienny 10 lat i młodsi
1. HINC, Julia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.06 235
2. BUONAGURA, Miriam 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.81 190
17. Dziewcząt, 100m zmienny 11 lat
2. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:17.90 401
17. Dziewcząt, 100m zmienny 12 lat
3. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.94 332
17. Dziewcząt, 100m zmienny 13 lat
3. CHROSTOWSKA, Maria SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.84 345
18. Chłopców, 100m zmienny 10 lat i młodsi
1. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.66 180
18. Chłopców, 100m zmienny 11 lat
2. PATER, Aleksander 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.28 252
3. ANDRZEJAK, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.89 179
18. Chłopców, 100m zmienny 12 lat
1. PLONSKI, Filip 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.28 252
2. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.70 200
18. Chłopców, 100m zmienny 13 lat
1. KURDZIEKO, Nikodem SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.33 344
2. HELBRECHT, Jakub SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.17 295
18. Chłopców, 100m zmienny 14 lat
2. STEPANIK, Piotr SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.68 402
18. Chłopców, 100m zmienny 15 lat
1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.20 568
19. Dziewcząt, 200m motylkowy 12 lat
1. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.38 272
2. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:10.93 253
3. SADOWSKA, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:22.62 211
19. Dziewcząt, 200m motylkowy 13 lat
1. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.09 472
19. Dziewcząt, 200m motylkowy 14 lat
1. KRUPIŃSKA, Laura SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.75 353
19. Dziewcząt, 200m motylkowy 15 lat
1. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.40 507
20. Chłopców, 200m motylkowy 12 lat
1. KAPALA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.31 229
2. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:12.70 178
20. Chłopców, 200m motylkowy 13 lat
1. KOMAR, Rafał SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.70 352
20. Chłopców, 200m motylkowy 14 lat
2. JEDNASZEWSKI, Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.19 370
20. Chłopców, 200m motylkowy 15 lat
1. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.12 594
20. Mężczyzn, 200m motylkowy 16 lat i starsi
1. PIWOWARSKI, Konrad SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.00 624
2. CHODAŃ, Alan SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.13 608
21. Dziewcząt, 200m grzbietowy 10 lat i młodsi
2. HINC, Julia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:03.01 282
3. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.29 235
21. Dziewcząt, 200m grzbietowy 11 lat
2. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:08.75 257
3. SOBOTKO, Weronika 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.13 232
21. Dziewcząt, 200m grzbietowy 12 lat
1. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.59 354
2. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.03 333
3. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.17 327
21. Dziewcząt, 200m grzbietowy 13 lat
1. GŁADKOJĆ, Marta SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:38.49 434
21. Dziewcząt, 200m grzbietowy 14 lat
1. JANKOWSKA, Malwina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.14 357
22. Chłopców, 200m grzbietowy 10 lat i młodsi
2. KAPAŁA , Bartosz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 4:03.78 82
22. Chłopców, 200m grzbietowy 11 lat
1. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.60 244
3. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.44 206
22. Chłopców, 200m grzbietowy 12 lat
3. PLONSKI, Filip 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.17 242
22. Chłopców, 200m grzbietowy 14 lat
1. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:09.00 556
22. Chłopców, 200m grzbietowy 15 lat
1. OLLER, Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:12.60 512
23. Dziewcząt, 100m dowolny 10 lat i młodsi
1. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.52 245
23. Dziewcząt, 100m dowolny 11 lat
2. BIEŁŁO, Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.44 255
3. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.93 250
23. Dziewcząt, 100m dowolny 12 lat
2. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.92 388
3. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.67 360
23. Dziewcząt, 100m dowolny 13 lat
2. MUZYKA, Izabela SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.85 444
3. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.02 440
23. Dziewcząt, 100m dowolny 14 lat
2. WIKTOR, Marika SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.80 425
3. TRUSKOLAWSKA, Olga SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.36 415
23. Kobiet, 100m dowolny 16 lat i starsi
2. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.70 427
3. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.07 385
24. Chłopców, 100m dowolny 11 lat
1. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.26 273
2. KISIEL, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.86 244
3. ANDRZEJAK, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.29 162
24. Chłopców, 100m dowolny 12 lat
3. BRUZDA, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.79 154
24. Chłopców, 100m dowolny 13 lat
3. PORBACKI, Krystian SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.10 361
24. Chłopców, 100m dowolny 14 lat
1. LIPIŃSKI, Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 55.58 528
24. Chłopców, 100m dowolny 15 lat
2. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 58.55 452
24. Mężczyzn, 100m dowolny 16 lat i starsi
2. SZPOJANKOWSKI, Kacper 98 MTP KORMORAN Olsztyn 53.14 604
3. CHODAŃ, Alan SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 55.04 544
25. Dziewcząt, 100m klasyczny 10 lat i młodsi
2. CZARNECKA, Olga 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.88 222
3. BUONAGURA, Miriam 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.57 218
25. Dziewcząt, 100m klasyczny 11 lat
2. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.16 366
25. Dziewcząt, 100m klasyczny 12 lat
1. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.37 418
2. KLOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.67 359
25. Dziewcząt, 100m klasyczny 13 lat
1. GŁADKOJĆ, Marta SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.45 448
3. CHROSTOWSKA, Maria SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.71 371
25. Kobiet, 100m klasyczny 16 lat i starsi
1. BUONAGURA, Alessia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.04 332
26. Chłopców, 100m klasyczny 10 lat i młodsi
2. MINDA, Michał 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.64 130
26. Chłopców, 100m klasyczny 11 lat
1. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.49 256
26. Chłopców, 100m klasyczny 12 lat
2. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.47 210
3. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.55 174
26. Chłopców, 100m klasyczny 13 lat
1. PORBACKI, Krystian SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.12 288
26. Chłopców, 100m klasyczny 14 lat
1. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.03 423
26. Chłopców, 100m klasyczny 15 lat
1. STADNYK, Michał 00 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.19 457
26. Mężczyzn, 100m klasyczny 16 lat i starsi
1. WALASZEK, Jędrzej SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.91 628
27. Dziewcząt, 50m motylkowy 10 lat i młodsi
2. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 51.83 104
27. Dziewcząt, 50m motylkowy 11 lat
1. BIEŁŁO, Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 39.25 239
3. MURASZKO, Martyna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 41.40 204
27. Dziewcząt, 50m motylkowy 12 lat
1. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 35.38 327
2. OSOWIECKA, Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 36.90 288
3. SOBIESKA, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 39.77 230
27. Dziewcząt, 50m motylkowy 13 lat
1. RACZEWSKA, Emilia SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 33.11 399
27. Dziewcząt, 50m motylkowy 14 lat
2. SZELUGA, Wiktoria SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 32.21 433
3. WIKTOR, Marika SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 34.48 353
28. Chłopców, 50m motylkowy 10 lat i młodsi
1. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 42.10 138
28. Chłopców, 50m motylkowy 11 lat
1. PATER, Aleksander 04 MTP KORMORAN Olsztyn 35.96 222
2. TUZIMEK, Arkadiusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 42.15 138
28. Chłopców, 50m motylkowy 12 lat
1. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 36.22 218
28. Chłopców, 50m motylkowy 14 lat
1. LIPIŃSKI, Szymon SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 27.73 485
2. STEPANIK, Piotr SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 28.19 462
28. Mężczyzn, 50m motylkowy 16 lat i starsi
1. PIWOWARSKI, Konrad SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 25.06 658
2. ZEMBRZUSKI, Maciej 92 MTP KORMORAN Olsztyn 26.21 575
29. Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 lat i młodsi
3. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 44.52 192
29. Dziewcząt, 50m grzbietowy 11 lat
2. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 38.96 287
29. Dziewcząt, 50m grzbietowy 12 lat
3. PETNIUNAS, Nikola 03 MTP KORMORAN Olsztyn 40.49 255
29. Dziewcząt, 50m grzbietowy 14 lat
2. JANKOWSKA, Malwina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.19 330
3. TRUSKOLAWSKA, Olga SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.22 329
30. Chłopców, 50m grzbietowy 10 lat i młodsi
1. TRYKACZ, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 41.62 160
30. Chłopców, 50m grzbietowy 11 lat
1. KISIEL, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 37.77 214
30. Chłopców, 50m grzbietowy 13 lat
1. NOWAK, Radosław SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 36.22 243
30. Chłopców, 50m grzbietowy 14 lat
1. MOŚCICKI, Jakub SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 27.57 551
31. Dziewcząt, 400m dowolny 10 lat i młodsi
2. CZARNECKA, Olga 05 MTP KORMORAN Olsztyn 6:52.53 183
31. Dziewcząt, 400m dowolny 11 lat
2. GRAJEK, Sandra 04 MTP KORMORAN Olsztyn 6:20.04 234
3. WIERZCHOWSKA, Maja 04 MTP KORMORAN Olsztyn 6:30.35 216
31. Dziewcząt, 400m dowolny 12 lat
1. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:06.08 449
2. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:30.01 358
3. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:51.88 296
31. Dziewcząt, 400m dowolny 13 lat
1. JASZCZUK, Ewa SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:42.80 570
3. PAWEŁAS, Martyna SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 5:32.20 351
31. Dziewcząt, 400m dowolny 14 lat
1. SZELUGA, Wiktoria SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:58.59 484
3. TROJA, Delfina SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 5:17.40 403
31. Dziewcząt, 400m dowolny 15 lat
1. CHODYNA, Kinga 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:40.22 586
31. Kobiet, 400m dowolny 16 lat i starsi
1. OSEŁKOWSKA, Julia 99 MTP KORMORAN Olsztyn 5:13.49 418
32. Chłopców, 400m dowolny 11 lat
1. KRACZKOWSKI, Tomasz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:36.37 251
2. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:36.39 251
32. Chłopców, 400m dowolny 12 lat
1. KAPALA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:14.83 306
2. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:16.39 301
3. LIGEZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:50.74 221
32. Chłopców, 400m dowolny 14 lat
1. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:35.66 456
2. LINDE, Miłosz SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:38.57 442
32. Chłopców, 400m dowolny 15 lat
1. KOZIEJKO, Bartłomiej 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:01.37 679
32. Mężczyzn, 400m dowolny 16 lat i starsi
1. WALASZEK, Jędrzej SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4:13.64 585
33. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny Szkoły podstawowe
1. MTP KORMORAN Olsztyn 61 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.73 438
3. MTP KORMORAN Olsztyn 62 MTP KORMORAN Olsztyn 2:15.57 366
33. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny Szkoły gimnazjalne
1. Gim 1 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.50 535
3. Gim 2 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.70 449
34. Chłopców, 4 x 50m dowolny Szkoły podstawowe
1. MTP KORMORAN Olsztyn 61 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.43 273
3. MTP KORMORAN Olsztyn 62 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.56 243
34. Chłopców, 4 x 50m dowolny Szkoły gimnazjalne
1. Gim 1 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.20 575
2. Gim 2 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.04 446
34. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny Szkoły ponadgimnazjalne
1. MTP KORMORAN Olsztyn 99 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.45 625