Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat Ciechanów 2014

W dniach 24-25.05.2014 odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11-letnich w Ciechanowie. W zawodach wystartowało 40 zawodników z naszego klubu z roczników 2003-2004.

Medal zdobył Michał Szajdek na dystansie 100 m st. klasycznym.

Wysokie lokaty wśród dziewcząt zajęły Barbara Gmiter i Wiktoria Kulik.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy poprawionych rekordów życiowych!

Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

12. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 42.41 189

17. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 44.11 168

20. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 45.76 151

24. ŻURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 48.77 124

25. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 50.29 113

28. OSOWIECKA, Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 51.41 106

31. WIKIEŁ, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 56.07 82

32. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 56.10 82

33. JAGIEŁŁO, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 56.47 80

36. SKALSKA, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.02 32

50 metrów stylem dowolnym

11. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 38.10 227

47. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 46.29 126

100 metrów stylem grzbietowym

33. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.16 178

34. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.91 174

35. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.78 169

36. ŻURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.37 157

37. KŁOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.99 149

42. WIKIEŁ, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.75 146

45. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.45 135

46. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.47 135

49. SADOWSKA, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.26 125

51. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.92 117

52. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.22 104

53. GOSIEWSKA, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.15 102

54. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.18 99

55. SKALSKA, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:20.77 60

50 metrów stylem klasycznym

5. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 46.60 236

44. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 58.02 122

200 metrów stylem dowolnym

17. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.94 248

27. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:07.32 209

33. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:14.75 186

36. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:17.53 178

38. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:18.81 174

42. OSOWIECKA, Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:24.12 161

47. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:29.25 149

49. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:32.74 142

50. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.39 139

51. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:36.20 135

53. SOBIESKA, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:45.24 120

55. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:55.19 105

56. GOSIEWSKA, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:00.34 98

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

10 MTP KORMORAN 3 Olsztyn (ZMIERCZAK, Natalia 03 52.35 BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 50.38 ABRAMCZYK, Ewa 03 49.27 ŁABAJ, Zuzanna 03 38.93) 3:10.93 155

100 metrów stylem dowolnym

14. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.22 266

20. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.78 233

32. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.52 191

39. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.17 169

41. ZMIERCZAK, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.22 169

46. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.75 156

47. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.60 151

48. KŁOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.78 151

51. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.31 144

52. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.59 142

54. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.16 128

56. GOSIEWSKA, Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.53 119

57. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.82 105

60. SOBIESKA, Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.18 99

61. JAGIEŁŁO, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.47 75

62. SKALSKA, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.02 66

50 metrów stylem grzbietowym

15. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 44.48 192

19. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 45.96 174

100 metrów stylem klasycznym

8. KULIK, Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.98 239

13. ŻURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.61 221

24. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.02 201

25. KŁOS, Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.98 195

26. OSOWIECKA, Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.23 194

30. PURGAL, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.06 179

34. CHRZAN, Daria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.04 175

36. ŁABAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.77 171

37. ŁUCZYŃSKA, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.96 171

39. JAGIEŁŁO, Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.85 146

44. KUSAJ, Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.03 142

45. SKALSKA, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:01.41 137

49. MĄDRYCH, Oliwia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:03.64 130

100 metrów stylem zmiennym

10. GMITER, Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.45 221

28. SKŁODOWSKA, Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.00 157

200 metrów stylem zmiennym

23. TRYPUCKA, Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:34.51 195

24. ŻURAWSKA, Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:37.32 188

26. KIELAK, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:45.85 167

27. BIAŁOGRZYWIEC, Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:51.43 156

28. ABRAMCZYK, Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:03.42 134

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

8 MTP KORMORAN Olsztyn (TRYPUCKA, Klaudia 03 36.23 KIELAK, Julia 03 40.36 KULIK, Wiktoria 03 37.85 CHRZAN, Daria 03 37.96) 2:32.40 229

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

9. SZAJDEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 42.20 137

11. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 44.79 115

17. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 48.30 91

19. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 51.52 75

21. BŁASZKOWSKI, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 57.47 54

22. STANEK, Maksymilian 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.95 36

50 metrów stylem dowolnym

12. POTERAŁA, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 38.30 148

100 metrów stylem grzbietowym

19. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.61 134

22. KAPAŁA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.25 119

29. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.80 96

30. SAWICKI, Oskar 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.98 95

31. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.52 91

32. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.00 90

33. POŁOMSKI, Daniel 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.65 84

35. BŁASZKOWSKI, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.10 78

37. BRUZDA, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:56.91 73

38. MALESZEWSKI, Kamil 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.55 49

50 metrów stylem klasycznym

27. POTERAŁA, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 55.11 96

200 metrów stylem dowolnym

15. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.29 176

25. KAPAŁA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:07.79 148

29. SAWICKI, Oskar 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.72 121

30. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:22.58 118

33. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:25.50 113

35. POŁOMSKI, Daniel 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:28.64 108

37. STANEK, Maksymilian 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:47.80 83

38. BRUZDA, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:58.86 72

39. ADAMOWICZ, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:16.16 58

40. WIŚNIEWSKI, Paweł 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:25.33 52

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

4. MTP KORMORAN 1 Olsztyn (PŁOŃSKI, Filip 03 44.90 GALLAS, Gerard 03 50.14 SZAJDEK, Michał 03 47.13 2:58.62 135

6. MTP KORMORAN 2 Olsztyn (BŁASZKOWSKI, Michał 03 52.71 KAPAŁA, Szymon 03 46.00 SAWICKI, Oskar 03 48.31 LIGĘZOWSKI, Konrad 03 41.72) 3:08.74 115

100 metrów stylem dowolnym

22. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.48 161

27. KAPAŁA, Szymon 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.82 138

30. PŁOŃSKI, Filip 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.98 133

34. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.61 122

36. SAWICKI, Oskar 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.76 117

37. DZIENISZEWSKI, Rafał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.27 111

38. BŁASZKOWSKI, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.56 110

44. BRUZDA, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.98 78

45. ADAMOWICZ, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.28 65

46. WIŚNIEWSKI, Paweł 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.61 46

47. MALESZEWSKI, Kamil 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:07.30 43

100 metrów stylem klasycznym

3. SZAJDEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.10 182

11. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.89 129

13. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.39 114

18. LIGĘZOWSKI, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.94 102

19. WIŚNIEWSKI, Paweł 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.78 100

20. ADAMOWICZ, Konrad 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.75 88

100 metrów stylem zmiennym

31. POTERAŁA, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.20 97

200 metrów stylem zmiennym

8. SZAJDEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.24 177

18. PŁOŃSKI, Filip 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:31.55 139

19. NIEDZIAŁEK, Michał 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:31.76 138

20. ZAHORSKI, Tobiasz 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:39.32 124

22. GALLAS, Gerard 03 MTP KORMORAN Olsztyn 3:41.30 121

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

8. MTP KORMORAN 1 Olsztyn (NIEDZIAŁEK, Michał 03 38.10 KAPAŁA, Szymon 03 GALLAS, Gerard 03 SZAJDEK, Michał 03 36.45) 2:36.06 138

9. MTP KORMORAN 2 Olsztyn (PŁOŃSKI, Filip 03 40.44 POŁOMSKI, Daniel 03 41.80 SAWICKI, Oskar 03 39.13 LIGĘZOWSKI, Konrad 03 42.46) 2:43.83 119

10. MTP KORMORAN 3 Olsztyn (BRUZDA, Konrad 03 47.18 ZAHORSKI, Tobiasz 03 41.67 BŁASZKOWSKI, Michał 03 41.45 DZIENISZEWSKI Rafał 03 39.35) 2:49.65 107