Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  5. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  7. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  9. Dziewcząt, 8 x 25m dowolny  15 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 8 x 25m dowolny  15 lat i młodsi
Nr  11. Kobiet, 4 x 50m dowolny  16 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  16 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open


Mistrzostwa Województwa SZS
Olsztyn, 18-12-2012


Konkurencja 1
2012-12-18 - 11:30
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i młodsi

1.GASPARJAN Lilia00SP 4 Giżycko29.54487
2.CHODYNA Kinga00SP 10 Olsztyn30.98422
3.KAZIENIEC Oliwia00SP 2 Olsztyn31.80390
4.ALBIN Weronika00SP 3 Ełk34.89295
5.KAMIŃSKA Aleksandra00SP 2 Olsztyn35.39283
6.BUKO Martyna02SP 4 Giżycko35.42282
7.OPIŁOWSKA Magdalena00SP 3 Ełk37.10246
8.SARNOWSKA Olga01SP 10 Olsztyn38.33223
9.WOJTAŚ Zofia02SP 12 Elbląg39.32206
10.DOMAŻALSKA Julia01SP 12 Elbląg42.39164
11.URBANOWICZ Urszula01SP 1 Pisz44.02147
12.SKRODZKA Aleksandra03SP 1 Pisz51.3292

13 - 15 lat

1.DĄBROWSKA Alicja99Gim Now.M.Lubawskie30.57439
2.BORTKIEWICZ Ada98Gim 7 Olsztyn30.89426
3.LEWCZUK Martyna99Gim 4 Ełk32.13378
4.BYSTRZYCKA Martyna97Gim 4 Olsztyn34.10316
5.GOSZCZYCKA Karolina99Gim 7 Olsztyn34.54305
6.KLEMPKA Katarzyna97Gim 4 Olsztyn34.57304
7.DRZAŻDŻEWSKA Katarzyna99Gim 1 Giżycko34.67301
8.KOPICZKO Magdalena98Gim 1 Giżycko35.57279
9.LUDWINIAK Olga97Gim Katolickie w Olsztynie35.64277
10.OLSZEWSKA Anna97Gim 3 Giżycko36.70254
11.SKRZEKUT Julia97Gim 2 Giżycko36.80252
12.DAWIDOWICZ Klaudia99Gim 4 Ełk37.39240
13.SOŁTANIUK Karolina97Gim 2 Giżycko38.17225
14.DANN Julia99Gim 3 Giżycko40.14194
15.ŚWIDER Alicja97Gim Katolickie w Olsztynie47.64116

16 lat i starsi

1.STANKIEWICZ Marzena95IV LO Olsztyn29.89470
2.KULIK Natalia96ZS nr 2 Ełk30.23454
3.OLSZOWA Aleksandra95III LO Elbląg30.54441
4.OSTROPOLSKA Maja95I LO Olsztyn32.57363
5.ABYCKA Alicja94I LO Ełk33.86323
6.JAWORSKA Marta95I LO Olsztyn34.73300
7.MACHEJKO Gabriela94II LO Giżycko35.80273
8.MAŁEK Martyna94II LO Giżycko38.23224
9.DUBROWSKA Patrycja96I LO Giżycko38.95212

PKGRUDZIEŃ Magdalena96III LO Elbląg35.67276


<< TOP >>
Konkurencja 2
2012-12-18 - 11:40
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i młodsi

1.KOZIEJKO Bartłomiej00SP 10 Olsztyn28.77351
2.ŚMIAROWSKI Beniamin00SP 2 Olsztyn29.04341
3.ADAMCZAK Ziemowit00SP 2 Olsztyn30.82285
4.LIPIŃSKI Szymon01SP 10 Olsztyn33.60220
5.GODLEWSKI Dominik01SP 12 Elbląg34.36206
6.DĘBSKI Marek00SP 3 Ełk35.26190
7.WORONKO Krzysztof02SP 4 Giżycko35.70183
8.SZCZYGIEŁ Kacper01SP 4 Giżycko39.42136
9.GĄSIOROWSKI Tomasz01SP 3 Ełk39.70133

13 - 15 lat

1.TRACZEWSKI Jan97Gim 7 Olsztyn25.32515
2.SINITCHINE Radosław98Gim 7 Olsztyn26.92428
ZIELIŃSKI Cezary97Gim 2 Giżycko26.92428
4.LEOŃCZUK Dawid97Gim 4 Ełk29.36330
5.BUDNIK Szymon97Gim 1 Gołdap29.60322
6.PACHUCKI Maciej99Gim 3 Giżycko30.86284
7.GOŁUBOWICZ Piotr98Gim 1 Gołdap31.23274
8.CEMKA Kacper98Gim 1 Giżycko32.13252
9.BŁAŻEJCZYK Rafał97Gim Katolickie w Olsztynie32.42245
10.ZALEWSKI Karol98Gim 1 Giżycko33.76217
11.GRZESIUKIEWICZ Szymon98Gim 4 Ełk34.02212
12.WIERZCHOŃ Jakub97Gim 4 Olsztyn35.16192
13.JANUSZKIEWICZ Marcin97Gim 4 Olsztyn36.45172
14.BIEŃKIEWICZ Mateusz97Gim Katolickie w Olsztynie37.92153
15.PAŻYSZEK Jakub97Gim 3 Giżycko41.29118

16 lat i starsi

1.SZMIT Błażej94I LO Olsztyn24.70555
2.PŁACHTA Emil96IV LO Olsztyn25.10529
3.WOŁYNIEC Robert96ZS nr 2 Ełk25.54502
4.SOCHACKI Damian96III LO Elbląg26.30459
5.OLSZEWSKI Igor94I LO Giżycko27.07421
6.DOMEJKO Piotr95I LO Olsztyn27.29411
7.GUZ Mikołaj94II LO Giżycko28.95344
8.NIECZYPEROWICZ Maciej96Katolickie LO Olsztyn29.51325
9.WÓJCIK Rafał96I LO Giżycko29.95311
10.MIELCAREK Błażej95Katolickie LO Olsztyn36.14177

PKJABŁOŃSKI Piotr95III LO Elbląg29.51325
PKSTASIAK Szymon94II LO Giżycko35.10193
PKAMBROCH Mateusz95II LO Giżycko37.10163
PKWOLAK Bartosz94I LO Olsztyn32.10252


<< TOP >>
Konkurencja 3
2012-12-18 - 11:49
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i młodsi

1.STARUCH Jagoda00SP 2 Olsztyn42.26316
2.SZMIT Julia00SP 4 Giżycko42.54310
3.SZATKOWSKA Monika00SP 10 Olsztyn42.70306
4.PŁACHTA Zuzanna01SP 2 Olsztyn44.29274
5.ZIEMKIEWICZ Aleksandra00SP 3 Ełk46.02245
6.TRUSZKOWSKA Wiktoria00SP 3 Ełk46.39239
7.TROIA Delfina01SP 10 Olsztyn48.51209
8.RUDNICKA Wiktoria02SP 4 Giżycko49.20200
9.KALINOWSKA Maja01SP 12 Elbląg51.80171
10.ZIELOSKO Wiktoria00SP 1 Pisz53.23158
11.WIERZBOWSKA Natalia03SP 1 Pisz54.64146
12.KALINOWSKA Alicja03SP 12 Elbląg1:00.54107

13 - 15 lat

1.DANISZEWSKA Magdalena99Gim 4 Ełk39.73380
2.WĄSIAKOWSKA Emilia97Gim 3 Giżycko39.95374
3.OSEŁKOWSKA Julia99Gim 7 Olsztyn40.82351
4.WARMIŃSKA Urszula99Gim 3 Giżycko42.48311
5.PIĘTKA Paulina98Gim 7 Olsztyn43.77284
6.TOMASZEWSKA Karolina99Gim 1 Giżycko46.39239
7.SZCZAWIŃSKA Olga99Gim 4 Ełk46.54236
8.RZECZYCKA Aleksandra98Gim 2 Giżycko47.32225
9.DĘBICKA Julia99Gim 1 Giżycko47.39224
10.PAŁKA Marta97Gim 4 Olsztyn50.70183
11.SITNIK Patrycja98Gim 4 Olsztyn1:01.29103

16 lat i starsi

1.KLIMKOWSKA Karolina96IV LO Olsztyn38.42421
2.TERECH Patrycja96III LO Elbląg38.60415
3.KORCZYŃSKA Weronika96I LO Giżycko42.80304
4.BORKOWSKA Magdalena95I LO Olsztyn43.02300
5.WESOŁOWSKA Martyna94I LO Ełk50.10189
6.RADGOWSKA Karolina94ZS nr 2 Ełk54.95143

PKFERCHO Dominika96III LO Elbląg44.16277


<< TOP >>
Konkurencja 4
2012-12-18 - 11:59
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i młodsi

1.WRZOS Mateusz00SP 10 Olsztyn37.45306
2.STADNYK Michał00SP 2 Olsztyn40.42243
3.WYŁUDZKI Oskar00SP 3 Ełk43.54195
4.SZMIT Filip02SP 4 Giżycko44.24185
5.CHADAJ Łukasz01SP 12 Elbląg46.98155
6.BUDNER Marcel01SP 10 Olsztyn47.16153
7.CYBULKO Radosław00SP 2 Olsztyn49.64131
8.GABRUŚ Maksymilian01SP 4 Giżycko50.02128
9.SZESZEL Jakub01SP 3 Ełk1:01.8068
NIE UK.WIKTORZAK Kacper02SP 12 Elbląg

13 - 15 lat

1.STARUCH Jan97Gim Katolickie w Olsztynie33.70420
2.ZBUTOWICZ Karol98Gim 7 Olsztyn33.89413
3.OMAK Fryderyk99Gim 3 Giżycko35.57357
4.KOZIOŁEK Bartosz98Gim 7 Olsztyn35.98345
5.BECZ Igor98Gim 1 Gołdap39.20267
6.PIOTROWSKI Wojciech99Gim Wilkasy40.48242
7.KASPRZAK Filip97Gim 4 Ełk41.02233
MILEWSKI Mateusz97Gim 4 Ełk41.02233
9.ŚLĄSKI Piotr99Gim 3 Giżycko41.80220
10.PAWLUCZUK Kuba97Gim 1 Gołdap43.39197
11.KUROWSKI Piotr97Gim 4 Olsztyn45.45171
12.DOMALEWSKI Jan98Gim 4 Olsztyn46.23162
13.ZIÓŁKOWSKI Grzegorz98Gim 1 Giżycko49.39133
14.BOGDAŃSKI Tomasz98Gim 1 Giżycko56.6188

16 lat i starsi

1.PIETRZAK Michał95IV LO Olsztyn33.92412
2.SULEWSKI Marek95ZS nr 2 Ełk34.14404
3.HERRMANN Szymon96I LO Giżycko37.86296
4.WRZOS Adrian96III LO Elbląg37.92295
5.POBOŻY Igor94II LO Giżycko40.70238

PKMATWIEJCZUK Przemysław95III LO Elbląg42.15214


<< TOP >>
Konkurencja 5
2012-12-18 - 12:14
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i młodsi

1.ŻEMAJTIS Maria00SP 10 Olsztyn34.48414
2.DOMAŻALSKA Wiktoria00SP 12 Elbląg35.13391
3.SINITCHINE Zoja00SP 2 Olsztyn36.07361
4.KARAŹNIEWICZ Dorota00SP 2 Olsztyn36.67344
5.BIERNACKA Michalina00SP 3 Ełk37.11332
6.WORONKO Wiktoria00SP 4 Giżycko38.14305
7.TRUSKOLAWSKA Olga01SP 10 Olsztyn42.48221
8.STRADCZUK Anna00SP 3 Ełk44.29195
9.OLIZAROWICZ Sylwia01SP 1 Pisz46.64167
10.WISZNIOWIECKA Ewelina00SP 4 Giżycko47.02163
11.PLONA Kinga00SP 1 Pisz53.36111

13 - 15 lat

1.ŁUKASIK Wiktoria99Gim Wilkasy33.51451
2.LEOŃCZUK Sara99Gim 4 Ełk33.98432
3.ADAMOWICZ Adrianna98Gim 7 Olsztyn35.10392
4.BATOR Julia99Gim 7 Olsztyn39.20281
5.MACIOROWSKA Aleksandra97Gim 4 Ełk40.20261
6.ŻBIKOWSKA Weronika99Gim 4 Olsztyn41.92230
7.WISZNIEWSKA Izabela98Gim 2 Giżycko44.23196
8.ABRAMOWICZ Zuzanna98Gim 1 Giżycko44.36194
9.ŻMIJEWSKA Joanna98Gim 4 Olsztyn45.73177
10.DANN Aleksandra97Gim 3 Giżycko46.95164
11.KOZAKIEWICZ Dominika99Gim 2 Giżycko48.86145
12.ŚWIDZIŃSKA Marta99Gim 1 Giżycko50.95128
13.RYNKIEWICZ Katarzyna97Gim Katolickie w Olsztynie52.36118
14.JANCZEWSKA Maja99Gim Katolickie w Olsztynie53.20112
15.PACZEŚNIAK Urszula98Gim 3 Giżycko55.7098

16 lat i starsi

1.SZMIT Dominika95I LO Olsztyn32.64488
2.TERECH Kinga96III LO Elbląg36.08361
3.TKACZUK Magdalena96IV LO Olsztyn36.54347
4.KURYŁO Katarzyna96I LO Ełk36.64345
5.GADOMSKA Kinga94I LO Giżycko39.57273
6.STEFANOWSKA Adrianna96ZS nr 2 Ełk43.48206
7.BOHDZIEWICZ Maja96II LO Giżycko50.30133

PKKULPA Nina99Gim Katolickie w Olsztynie56.9891
PKOSZWA Emilia96III LO Elbląg40.29259


<< TOP >>
Konkurencja 6
2012-12-18 - 12:24
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i młodsi

1.OLLER Krzysztof00SP 10 Olsztyn34.26287
2.MOŚCICKI Jakub01SP 10 Olsztyn36.60235
3.SAWICKI Dawid00SP 3 Ełk39.48187
4.JEDNASZEWSKI Mikołaj01SP 2 Olsztyn41.04167
5.JURCZAK Kacper01SP 2 Olsztyn41.67159
6.SIUDZIK Patryk01SP 4 Giżycko42.67148
7.SZUKAJT Kacper01SP 4 Giżycko46.26116
8.FYDRYSZEWSKI Mateusz02SP 12 Elbląg49.2696
9.ZALESKI Adrian01SP 3 Ełk52.5479
10.NIEWIADOMSKI Oliwier04SP 12 Elbląg52.7378

13 - 15 lat

1.CIBOROWSKI Rafał99Gim Wilkasy30.39411
2.KRÓL Bartosz98Gim 7 Olsztyn31.80359
3.MIELNIK Daniel98Gim 7 Olsztyn31.98353
4.SZTUK Mateusz98Gim 1 Gołdap35.08267
5.KASPRZAK Filip97Gim 4 Ełk35.76252
6.GNIEDZIEJKO Kamil97Gim 4 Ełk36.76232
7.PYTLOWSKI Wojciech97Gim Katolickie w Olsztynie41.39163
8.ŚWITKIEWICZ Kacper99Gim 1 Gołdap42.13154
9.FALKOWSKI Mateusz97Gim 4 Olsztyn43.45140
10.KALEMBA Konrad98Gim 1 Giżycko44.26133
11.FIEDOROWICZ Michał98Gim 4 Olsztyn45.23124
12.PTAK Kacper98Gim 1 Giżycko45.45123
13.ŚWIERCZEWSKI Mateusz97Gim 3 Giżycko49.0298
14.GAGAJEK Maciej97Gim 3 Giżycko58.5157

16 lat i starsi

1.WTULICH Mariusz95IV LO Olsztyn29.89432
2.KOWALSKI Wojciech94I LO Olsztyn29.95430
3.NIEWODOWSKI Hubert96ZS nr 2 Ełk30.70399
4.KRZYŻAK Mateusz95III LO Elbląg31.34375

PKDARMETKO Tomasz94III LO Elbląg39.29190


<< TOP >>
Konkurencja 7
2012-12-18 - 12:39
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i młodsi

1.ŚWIĘCKA Julia00SP 10 Olsztyn33.77376
2.SZELUGA Wiktoria01SP 2 Olsztyn35.16333
3.ANTONIAK Oliwia00SP 2 Olsztyn38.17260
4.BEKIER Klara00SP 10 Olsztyn38.42255
5.PYSZKO Karolina00SP 4 Giżycko38.80248
6.PRETKO Aleksandra00SP 3 Ełk39.45236
7.KOZŁOWSKA Dominika00SP 3 Ełk40.39219
8.WRÓBLEWSKA Ola02SP 12 Elbląg46.10147
9.POLASIK Natalia02SP 4 Giżycko48.48127
10.ARCISZEWSKA Wiktoria00SP 1 Pisz55.0486

13 - 15 lat

1.KOPICZKO Sandra97Gim 3 Giżycko31.80450
2.KREJCZY Agata99Gim 2 Giżycko36.07308
3.JOST Daria99Gim 7 Olsztyn36.82290
4.WIESIOŁEK Karolina99Gim 7 Olsztyn36.98286
5.TRENDOWSKA Oliwia98Gim 4 Olsztyn38.36256
6.BAKUN Monika97Gim 4 Ełk41.20207
7.DANISZEWSKA Paulina97Gim 4 Ełk42.02195
8.BANK Julia99Gim 2 Giżycko46.16147
9.LITWIŃSKA Zuzanna97Gim 4 Olsztyn51.33107

16 lat i starsi

1.RODZIEWICZ Ewa94IV LO Olsztyn31.36469
2.MACIESZA Agata96III LO Elbląg31.42467
3.FALACIŃSKA Kamila94I LO Ełk36.02310
4.KARWOWSKA Ewelina94ZS nr 2 Ełk43.80172
5.WANDEL Ewa96I LO Giżycko48.82124

PKZIENTARA Agata96III LO Elbląg35.36327
PKDĄBROWSKA Alicja99Gim Now.M.Lubawskie34.98338


<< TOP >>
Konkurencja 8
2012-12-18 - 12:48
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i młodsi

1.KUCHCIŃSKI Adam00SP 10 Olsztyn31.57329
2.DOBRZYŃSKI Piotr00SP 2 Olsztyn34.39254
3.WĄSOWSKI Jędrzej00SP 2 Olsztyn36.70209
4.CEDROWSKI Jakub02SP 4 Giżycko39.86163
5.WNOROWSKI Adrian00SP 3 Ełk40.36157
6.HRUŚWICKI Jakub01SP 10 Olsztyn41.29147
7.PYSZKO Marek01SP 4 Giżycko41.80141
8.FIEDORUK Grzegorz00SP 3 Ełk48.2692

13 - 15 lat

1.CHODAŃ Alan98Gim 7 Olsztyn28.95426
2.SOŁTOWSKI Dominik98Gim 4 Ełk29.02423
3.SZPOJANKOWSKI Kacper98Gim 7 Olsztyn29.64397
4.TYSZLAK Kamil97Gim 1 Gołdap30.02382
5.BARAN Adam97Gim 3 Giżycko30.95349
6.BARAN Jakub98Gim 3 Giżycko31.86320
7.STANIASZEK Andrzej99Gim 1 Gołdap34.02263
8.WITANOWSKI Adam98Gim 4 Ełk36.64210
9.SZYDŁOWSKI Adam98Gim 1 Giżycko37.60194

16 lat i starsi

1.RŻYSKI Marcin94IV LO Olsztyn25.92594
2.DĄBROWSKI Filip95ZS nr 2 Ełk28.13465
3.GŁUCHOWSKI Jędrzej95III LO Elbląg29.42406

PKZIELIŃSKI Cezary97Gim 2 Giżycko29.82390
PKKOSMALA Maciej94III LO Elbląg31.10344


<< TOP >>
Konkurencja 9
2012-12-18 - 13:01
Dziewcząt, 8 x 25m dowolny15 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.
12 lat i młodsi

1.SP 2 Olsztyn 1SP 2 Olsztyn1:59.67




2.SP 10 Olsztyn 1SP 10 Olsztyn2:03.45




3.SP 4 Giżycko 1SP 4 Giżycko2:09.95




4.SP 3 Ełk 1SP 3 Ełk2:16.32




5.SP 12 Elbląg 1SP 12 Elbląg2:23.45




6.SP 1 Pisz 1SP 1 Pisz2:30.26





13 - 15 lat

1.Gim 7 Olsztyn 1Gim 7 Olsztyn1:52.12




2.Gim 4 Ełk 1Gim 4 Ełk2:06.80




3.Gim 4 Olsztyn 1Gim 4 Olsztyn2:15.02




4.Gim 1 Giżycko 1Gim 1 Giżycko2:16.45




5.Gim 2 Giżycko 1Gim 2 Giżycko2:19.64




6.Gim 3 Giżycko 1Gim 3 Giżycko2:24.86






<< TOP >>
Konkurencja 10
2012-12-18 - 13:09
Chłopców, 8 x 25m dowolny15 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.
12 lat i młodsi

1.SP 10 Olsztyn 1SP 10 Olsztyn1:55.39




2.SP 2 Olsztyn 1SP 2 Olsztyn1:59.82




3.SP 4 Giżycko 1SP 4 Giżycko2:17.10




4.SP 3 Ełk 1SP 3 Ełk2:17.82




5.SP 12 Elbląg 1SP 12 Elbląg2:27.57





13 - 15 lat

1.Gim 7 Olsztyn 1Gim 7 Olsztyn1:38.70




2.Gim 1 Gołdap 1Gim 1 Gołdap1:44.80




3.Gim 4 Ełk 1Gim 4 Ełk1:53.36




4.Gim 3 Giżycko 1Gim 3 Giżycko1:59.26




5.Gim 4 Olsztyn 1Gim 4 Olsztyn2:06.60




6.Gim 1 Giżycko 1Gim 1 Giżycko2:07.30




7.Gim Katolickie w Olsztynie 1Gim Katolickie w Olsztynie2:11.67






<< TOP >>
Konkurencja 11
2012-12-18 - 13:23
Kobiet, 4 x 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.
1.IV LO Olsztyn 1IV LO Olsztyn2:01.57451


2.III LO Elbląg 1III LO Elbląg2:06.26402


3.I LO Olsztyn 1I LO Olsztyn2:14.51333


4.I LO Ełk 1I LO Ełk2:23.45274


5.I LO Giżycko 1I LO Giżycko2:30.10239


6.ZS nr 2 Ełk 1ZS nr 2 Ełk2:32.07230



PKIII LO Elbląg 2III LO Elbląg2:21.14288




<< TOP >>
Konkurencja 12
2012-12-18 - 13:28
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.
1.IV LO Olsztyn 1IV LO Olsztyn1:44.26464


2.ZS nr 2 Ełk 1ZS nr 2 Ełk1:46.82432


3.III LO Elbląg 1III LO Elbląg1:47.80420


I LO Olsztyn 1I LO Olsztyn1:47.80420


5.I LO Giżycko 1I LO Giżycko2:02.60285


6.II LO Giżycko 1II LO Giżycko2:20.70189



PKIII LO Elbląg 2III LO Elbląg2:03.24281




<< TOP >>
Konkurencja 13
2012-12-18
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2012
PozycjaCzasPkt.
1.rocznik 2000S002134:36.64426
ŻEMAJTIS Maria
SINITCHINE Zoja
00
00
CHODYNA Kinga
ŚWIĘCKA Julia
00
00
2.rocznik 2001S002135:39.86229
PŁACHTA Zuzanna
TROIA Delfina
01
01
TRUSKOLAWSKA Olga
SZELUGA Wiktoria
01
01