Pływam i dbam o zdrowie

Od dawna wiadomo, że pływanie wpływa bardzo dobrze na rozwój i zdrowie naszych dzieci ... Więcej »

Rywalizacja

Lista zawodów gdzie klubowicze rywalizują ... Więcej »

Zarejestruj się

Klubowiczów MTP KORMORAN w Olsztynie zapraszamy do rejestracji ... Więcej »

Rekordy

Zobacz listę rekordów naszych klubowiczów Więcej »

 

IV Mistrzostwa Olsztyna klas drugich

W dniu 12.06.2016 odbyły się IV Mistrzostwa Olsztyna klas drugich. W zawodach wystartowało około 300 zawodników z olsztyńskich szkół podstawowych.

WYNIKI

25 m st. grzbietowym dziewcząt

25 m st. grzbietowym chłopców

25 metrów nogi kraul dziewcząt

25 metrów nogi kraul chłopców

Gratulujemy!

IV Mistrzostwa Olsztyna klas drugich

 Harmonogram startów w IV Mistrzostwa Olsztyna klas II

1 grupa – 10.00 – SP 1, SP 2, SP Katolicka

2 grupa – 10.40 – SP 3, SP 6, SP 7, SP 9

3 grupa – 11.20 – SP 10, SP 13, SP 15, SP 18, SP 19, SP 22

4 grupa – 12.20 – SP 23, SP 25, SP 29

5 grupa – 13.10 – SP 30

6 grupa – 14.10 – SP 32, SP 33, SP 34

Prosimy o przybycie na 10 minut przed startem swojej grupy!

W związku z dużą ilością zgłoszonych zawodników starty poszczególnych grup mogą się delikatnie opóźnić.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Szczecin 2016

Krzysztof-Pielowski20160528_17214920160528_190951

W Szczecinie trwają Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców. Nasz klub reprezentuje grupa 16 zawodników.

Pierwszego dnia srebrny medal na 1500 m st. dowolnym zdobył Krzysztof Pielowski.

Drugiego dnia medale do naszego dorobku dorzucili, Monika Czerniak srebrny na 200 m st. dowolnym i Karol Zbutowicz brązowy na 400 m st. zmiennym (minimum na MEJ)

W finale A na 200 m st. grzbietowym wystartował Mateusz Kasztelan, który zajął 5 miejsce i wypełnił minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów, które odbędą się na Węgrzech.

W finałach startowali:

I dzień

Krzysztof Oller – 1 miejsce w finale B – 200 m st. motylkowym

Alan Chodań – 6 miejsce w finale B – 200 m st. motylkowym

Bartłomiej Koziejko – 6 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Bartłomiej Kubkowski – 7 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Sztafeta 4×200 m st. dowolnym w składzie Kasztelan, Pielowski, Koziejko, Zbutowicz – 4 miejsce

II dzień

Mateusz Kasztelan – 3 miejsce w finale B – 200 m st. dowolnym

Żaklina Wikieł – 4 miejsce w finale B – 50 m st. klasycznym

Mateusz Pacholczyk – 7 miejsce w finale A – 50 m st. klasycznym

Bartłomiej Koziejko – 9 miejsce w finale A – 400 m st. zmiennym

IV Mistrzostwa Olsztyna klas II

1. Termin: 12.06.2016 (niedziela)

2. Miejsce: Pływalnia OSiR, ul. Głowackiego 27

3. Organizator: Miejskie Towarzystwo Pływackie Kormoran

4. Współorganizatorzy:

  • Szkoła Podstawowa nr 10  im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 i. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie,
  • OSiR Olsztyn

5. Uczestnictwo:

W zawodach mogą wystartować uczniowie klas drugich szkół podstawowych, zakwalifikowani przez instruktorów prowadzących powszechną naukę pływania.
Zawodnicy z poszczególnych szkół będą startować według harmonogramu, który zostanie opublikowany po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

6. Program zawodów:

  • 25 m st. grzbietowym
  • 25 m nogi kraul

7. Godziny startów poszczególnych grup (szkół)

1 grupa – 10.00 – SP 1, SP 2, SP Katolicka

2 grupa – 10.40 – SP 3, SP 6, SP 7, SP 9

3 grupa – 11.20 – SP 10, SP 13, SP 15, SP 18, SP 19, SP 22

4 grupa – 12.20 – SP 23, SP 25, SP 29

5 grupa – 13.10 – SP 30

6 grupa – 14.10 – SP 32, SP 33, SP 34

W związku z dużą ilością zgłoszonych zawodników starty poszczególnych grup mogą się delikatnie opóźnić.

8. Zgłoszenie na zawody należy przesłać na adres zawody2@gmail.com do 1 czerwca 2016r.

W treści należy wpisać:

Wyrażam zgodę na start mojego dziecka…………….., ucznia Szkoły Podstawowej nr…… w IV Mistrzostwach Olsztyna Klas II w pływaniu, w dniu 12.06.2016

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Każdy uczestnik zgłoszony w terminie otrzyma pamiątkową koszulkę i medal

(zgłoszeni po 1 czerwca otrzymają inne upominki)

Miasto Olsztyn dofinansowało organizację zawodów – IV Mistrzostwa Klas Drugich w Pływaniu

kormlogonowesp2 logo logo sp10osirlogo_z_listkiem

Grand Prix MTP Kormoran – maj

Wyniki indywidualne

Suma czasów dziewczęta

Suma czasów chłopcy

Klasyfikacja generalna GP 2015/2016