Rywalizacja

Lista zawodów gdzie klubowicze rywalizują ... zobacz więcej »

Zarejestruj się

Klubowiczów MTP KORMORAN w Olsztynie zapraszamy do rejestracji ... zobacz więcej »

Rekordy

Zobacz listę rekordów naszych klubowiczów zobacz więcej »

Pływam i dbam o zdrowie

Od dawna wiadomo, że pływanie wpływa bardzo dobrze na rozwój i zdrowie naszych dzieci ... zobacz więcej »

 

Informacja Zarządu Klubu

Zarząd MTP Kormoran Olsztyn uprzejmie informuje, że:

 

1.  uchwałą nr 3/05/2015 z dnia 20.05.2015 r. wydłużono okres składkowy za zawodnika do miesiąca lipca każdego roku kalendarzowego,

Zarząd MTP Kormoran Olsztyn wyjaśnia, że składka za wydłużony okres składkowy, tj. lipiec każdego roku kalendarzowego dotyczy wyłącznie zawodników uczestniczących w tym miesiącu w treningach klubowych.

2. uchwałą nr 4/05/2015 z dnia 20.05.2015 r. ustalono jednorazową składkę za lipiec 2015 r. w wysokości 100 zł za zawodników uczących się w gimnazjum, liceum i starszych,

 

2.uchwałą nr 5/05/2015 z dnia 20.05.2015 r. dokonano zmiany wysokości mieisęcznej składki za zawodnika, tj. w kwocie 110 zł za osobę i w kwocie 160 zł za rodzeństwo. Zmiana obowiązuje od wrzesnia 2015 r.

 

Powyższe zmiany spowodowane są rozwojem Klubu MTP Kormoran Olsztyn i związany z tym wzrost kosztów stałych.

 

Jednocześnie Zarząd MTP Kormoran Olsztyn przypomina o konieczności dokonywania corocznych wpłat kwoty  20 zł tytułem prznależności klubowej jako członek zwyczajny.

 

Uwaga!

Zawodnik MTP Kormoran Olsztyn nie jest członkiem zwyczajnym.

III Mistrzostwa Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych

W dniach 25-26.07.2015 odbyły się III Mistrzostwa Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych.
Pierwszego dnia nasi zawodnicy zdobyli 3 medale w sztafetach:
- złoty i srebrny w kategorii 14-latków,
- złoty w kategorii Seniorów.
Drugiego dnia odbyły się wyścigi indywidualne. Medale zdobyli:
- Jakub Mościcki – złoty medal ( 2,5 km – 14 lat)
- Marceli Bałdyga – srebrny medal (2,5 km – 14 lat)
- Kacper Jurczak – brązowy medal ( 2,5 km – 14 lat)
- Wiktoria Szeluga – złoty medal ( 2,5 km – 14 lat)
- Laura Krupińska – srebrny medal (2,5 km – 14 lat)
- Bartłomiej Koziejko – srebrny medal ( 5 km – 15-16 lat)
- Krzysztof Pielowski – brązowy medal ( 10 km – Seniorzy)
- Monika Czerniak – srebrny medal ( 10 km – Seniorzy)
- Monika Czerniak – srebrny medal ( 10 km – Młodzieżowcy)

Gratulujemy wszystkim medalistom i uczestnikom Mistrzostw Polski!!!

XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. W zawodach wystartowali zawodnicy 17-18-letni. Nasi zawodnicy zdobyli 4 medale i zajęli 7 miejsce w klasyfikacji punktowej Mistrzostw.

Medaliści:

  • Mateusz Kasztelan – brązowy medal – 200 m st.dowolnym
  • Mateusz Kasztelan – brązowy medal – 200 m st. grzbietowym
  • Sztafeta 4×200 m st.dowolnym w składzie Kacper Szpojankowski, Radosław Sinitchine, Alan Chodań i Mateusz Kasztelan – złoty medal i Rekord Polski Juniorów 17-letnich
  • Sztafeta 4×100 m st.zmiennym w składzie Mateusz Kasztelan, Jędrzej Walaszek, Konrad Piwowarski i Kacper Szpojankowski – brązowy medal

Pierwszy dzień

  • Konrad Piwowarski – 8 miejsce w finale A – 100 m st.motylkowym
  • Alan Chodań – 3 miejsce w finale B – 100 m st. motylkowym
  • Kacper Szpojankowski – 9 miejsce w finale A – 200 m st.dowolnym
  • Radosław Sinitchine – 4 miejsce w finale B – 200 m st. dowolnym

Dzień drugi

  • Konrad Piwowarski – 10 miejsce w finale A – 50 m st.motylkowym
  • Mateusz Kasztelan- 5 miejsce w finale A – 400 m st. dowolnym
  • Radosław Sinitchine – 5 miejsce w finale B – 400 m st. dowolnym
  • Alan Chodań – 6 miejsce w finale B – 400 m st. dowolnym
  • Jędrzej Walaszek - 8 miejsce w finale A – 200 m st. klasycznym
  • Sztafeta w składzie Kacper Szpojankowski, Radosław Sinitchine, Alan Chodań, Mateusz Kasztelan - 4 miejsce - 4×100 m st.zmiennym

Dzień trzeci

  • Alan Chodań – 6 miejsce w finale A – 200 m st. motylkowym
  • Konrad Piwowarski – 4 miejsce w finale B – 200 m st. motylkowym
  • Kacper Szpojankowski – 7 miejsce w finale B – 100 m st. dowolnym

Gratulacje!!!

Uniwersjada w Gwangju

Podczas Uniweresjady w Gwangju w Korei nasz klub reprezentował Krzysztof Pielowski, który w wyścigu na 10 kilometrów na wodach otwartych zajął 5 miejsce.
Gratulacje!

Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich

W dniach 10-12.07.2015 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich. Nasi zawodnicy zdobyli 9 medali i zajęli 4 miejsce w klasyfikacji punktowej zawodów.
Medale zdobyli:

  • Żaklina Wikieł – brązowy medal – 50 m st.klasycznym
  • Bartłomiej Koziejko – brązowy medal – 200 m st.dowolnym
  • Krzysztof Oller – srebrny medal – 400 m st.zmiennym
  • Żaklina Wikieł – brązowy medal – 200 m st. klasyczny
  • Bartłomiej Koziejko – brązowy medal – 400 m st. dowolnym
  • Bartłomiej Koziejko – srebrny medal – 1500 m st. dowolnym
  • Krzysztof Oller – brązowy medal – 200 m st, motylkowym
  • Sztafeta dziewcząt w składzie Julia Święcka, Zoja Sinitchine, Maria Żemajtis, Kinga Chodyna – srebrny medal – 4×100 m st. dowolnym
  • Sztafeta dziewcząt w składzie Julia Święcka, Żaklina Wikieł, Kinga Chodyna, Zoja Sinitchine – srebrny medal 4×100 m st. zmiennym

W finałach startowali:

  • Maria Żemajtis – 6 miejsce w finale B – 50 m st. dowolnym
  • Zoja Sinitchine – 6 miejsce w finale A – 200 m st. dowolnym
  • Żaklina Wikieł – 8 miejsce w finale A – 400 m st. zmiennym
  • Sztafeta 4×200 m st.dowolnym dziewcząt – 5 miejsce
  • Julia Święcka – 8 miejsce w finale A – 50 m st. motylkowym
  • Julia Święcka – 8 miejsce w finale A – 50 m st. grzbietowym
  • Zoja Sinitchine – 7 miejsce w finale A – 400 m st.dowolnym
  • Maria Żemajtis – 8 miejsce w finale B – 400 m st.dowolnym
  • Krzysztof Oller – 9 miejsce w finale A – 200 m st.zmiennym
  • Zoja Sinitchine – 9 miejsce w finale A – 100 m st. dowolnym
  • Maria Żemajtis – 7 miejsce w finale B – 100 m st. dowolnym
  • Julia Święcka – 9 miejsce w finale A – 100 m st. grzbietowym
  • Żaklina Wikieł – 4 miejsce w finale A – 100 m st. klasycznym
  • Zoja Sinitchine – 8 miejsce – 800 m st dowolnym

Gratulacje!!!